Mylimosios dukrą pro balkoną išmesti grasinęs vyras lieja ašaras: norėjo vestuvių

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vyras, kuris nori susigrąžinti savo mylimąją. Dar visai neseniai pora svajingai kalbėjo apie romantiškas vestuves, o šiandien po dviejų mėnesių kartu Juozo antroji pusė Viktorija net nenori pažiūrėti į jo pusę. Situacija domėjosi gelbėtoja Sandra Žutautienė. 

Juozas pasakoja, kad su žavia šviesiaplauke Viktorija susipažino naršydamas pažinčių svetainėje, o paprastas susirašinėjimas netrukus peraugo į karštus pasimatymus. Labai greitai pora kartu apsigyveno. 

Su Viktorija jiedu išsinuomavo butą, o kartu su jais gyveno ir Viktorijos dukra iš ankstesnių santykių.

„Taip nebūna, kad per dvi savaites meilė baigėsi. Ji pati sakė noriu būti tavo žmona. Aš jai pasipiršau parvažiavęs antrą savaitę iš užsienio, nupirkau jai žiedą ir užmoviau. Ji sakė, kad jei manęs nemylėtų, žiedo nebūtų priėmusi“, – su ašaromis akyse apie atšalusius Viktorijos jausmus pasakojo Juozas.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mylimosios dukrai grasinęs vyras lieja ašaras: norėjo vestuvių

Susipyko planuodami vestuves

Vyriškis neslepia, kad visos bėdos judviejų santykiuose prasidėjo tada, kai jis pradėjo piktnaudžiauti alkoholiu, o susipyko jiedu aptarinėdami vestuvių planus. 

„Be proto ją myliu, dėl jos viską galiu padaryti. Kol negėriau viskas buvo normaliai. Pats tą dieną iškviečiau pareigūnus, antrą dieną nuvažiavau su gėlėmis, su viskuo, būtų man atleidusi, bet tada namuose pakėliau kipišą ir dabar sako man neatleis, nekenčia manęs“, – teigė jis.

Vyras atskleidė, kad pareigūnus iškvietė, nes Viktorija jį varė iš namų, o jis neturėjo kur eiti.

Vyras neslepia, kad toks moters atstūmimas jį skaudina. Dėl mylimosios jis ryžosi dideliems pokyčiams – atsisakė darbo Anglijoje, grįžo į Lietuvą ir tikėjosi, kad jo gyvenimas pagaliau susitvarkys. Jis esą daug padėjo ne tik pačiai Viktorijai, bet ir pirko viską jos dukrai, nuolat vesdavo į darželį.

Įbaugino visą merginos šeimą

Viktorija pasakoja, kad Juozas labai pagražina tikrąją situaciją. Per trumpą laiką vyrškis jau spėjo įbauginti visą jos šeimą, todėl su juo ateities nebemato. 

„Jis yra melagis, grasino mano vaiką pro balkoną išmesti, šitaip žmonės nedaro. Jis yra melagis, mažiau juo tikėkite. Net jo puseserė sakė, kad jis melagis, apie jį šitaip žmonės sako. Jis negerbia ir mano, ir savo tėvų“, – vyro melagystes atskleidė Viktorija. 

Kokį verdiktą iš Viktorijos išgirs vyras?

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų