Jauna mergina pastojo nuo daug vyresnio vyro: dabar jis nenori pripažinti tėvystės

Jauna mergina neseniai susilaukė kūdikio. Jau tada, kai ji pradėjo lauktis, buvo aišku, kad mažylį reikės auginti tėvų namuose. Vyras, su kuriuo ji galimai susilaukė vaikelio, atsakomybės kratosi ir sako, kad kūdikis yra ne jo. Situacija domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Moteris siekia, kad galimam berniuko biologiniam tėčiui būtų atliktas DNR testas ir priteisti alimentai. Tačiau vyras neabejoja, kad buvusi jo širdies draugė ir be jo turėjo ne vieną partnerį. 

„Yra abejonių, o ką dabar sūlote man daryti? Čia ne faktas, čia teisybė, kad ji turėjo kitų vyrų“, – neabejoja vyriškis. 

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaunai merginai kaupiasi ašaros: biologinis tėvas nepripažįsta tėvystės ir šmeižia

Prižiūrėti naujagimį padeda tėvai

Jauna moteris atsakomybę prižiūrint sūnų dalinasi su savo tėvais, bet vis tiek sulaukia nuolatinių socialinių darbuotojų vizitų ir priekaištų dėl netinkamo vaiko auginimo. Ji įsitikinusi, kad sąlygos auginti vaiką jos tėvų namuose tikrai geros.

Naujagimės senelis Kęstutis pasakoja, kad seniūnijos darbuotojos kabinėjasi prie ko tik gali, o gyvenimas dėl jų dažnų vizitų tapo nepakeliamas.

„Aš jau pavargau nuo tokio gyvenimo, pykite nepykite, nebeturiu jėgų. Atrodo lyg šantažuotų, ką bedarytume viskas negerai“, – apmaudo neslepia kūdikio senelis.

Mergina baiminasi, kad dėl patiriamo streso baigsis pienas

Vaiko mama baiminasi, kad dėl nuolatinio streso jai gali baigtis pienas.

„Bandžiau pasupti vaiką, sakė, kad sukratysiu jam smegenėles. Tiesiog prie visko kabinėjasi. Ant rankų paimu, sako, kad nenešiočiau, nes įpratinsiu ant rankų būti. Ką bedarytum, joms nepatinka. Po kiekvieno jų išėjimo aš kurį laiką kūkčioju“, – teigė berniuko motina. 

Ž. Žitkus vyko į seniūniją, kur vietos socialinių darbuotojų prašė daugiau kantrybės jaunos mamos atžvilgiu.

Jis taip pat įkalbino galimą kūdikio tėvą pasidaryti DNR testą.

Visą laidos „TV Pagalba“ reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
S
Soc.darbuotojom
2021-04-04 20:05:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ji pati dar vaikas.Ji gyvena ir augina vaiką laip jo pati buvo auginana.Soc.darbuotojai yra siaubūnės,nes pačios nemoka elgtis su vaikais.Kaip galima stresą kelti jaunai mamai.Išvyti reikia tokias kaimietes,jei nemoka šiltai bendrauti ir savo pvz.parodyti,kai vaikutį auginti.Tas
kaimiietes reikia pačias mokyti,bet per vėlu,nepadės.
Atsakyti
-7

V
Vida
2021-04-04 20:15:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenusileiskit socialinėms darbuotojoms , pastatykite jas y vietą
Atsakyti
-1

a
admin
2021-04-04 20:27:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
mergina kaip mergina bet ydomu is kur jinai sita bomza istrauke ir dar leido ikist na nejau grazesnio negalejo susirast,ar ja saldainiais suviliojo????
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų