dnr testas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dnr testas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dnr testas“.

Po 11 metų pasirodęs tėvas nori auginti sūnų – mama mano, kad taip siekiama išvengti skolų

Moteris visiškai sutrikusi – po 11 metų netikėtai atsirado jos vaiko tėvas. Šis sako, kad nori paimti berniuką iš motinos ir auginti jį savo šeimoje. Tačiau pirmiausia reikės atlikti DNR tyrimą ir įrodyti, kad vyras iš tiesų yra tėvas. Dėl to jis kreipėsi į „TV Pagalbos“ gelbėtoją Žilviną Žitkų. Po 11 metų nebendravimo su buvusia širdies drauge ir sūnaus mama, vyras pasiryžo pradėti rūpintis savo atžala. Tačiau pirma jis nori išsiaiškinti, ar tikrai yra biologinis vaiko tėvas.
2024-04-29

Gediminas netiki, kad sūnus yra jo – abejonių kelia plaukų spalva

Tamsiaplaukis Gediminas sako, kad yra tvirtai įsitikinęs, jog šviesiaplaukis sūnus negali būti jo vaikas. Aiškintis tiesą nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Skaudūs įtarimai Gediminą kankina jau senokai, tad vyras pagaliau ryžosi išsiaiškinti tiesą – ar tikrai sūnus yra jo biologinis vaikas? Gediminas pripažino, kad neturi jokių įrodymų apie berniuko mamos neištikimybę, tačiau daug abejonių kelia išvaizdų skirtumai. „Daug kas sako, kad jis ne mano vaikas.
2024-04-22

7 vaikus auginanti šeima skiriasi – Arūno žmona pripažįsta, kad dvi dukros gali būti ne jo

7 vaikų tėvą kamuoja skaudūs įtarimai. Žmona pagaliau prisipažino, kad mažiausiai du vaikai gali būti ne sutuoktinio, o meilužio. Atlikti DNR testą ir išsiaiškinti tiesą padėjo „TV Pagalbos” gelbėtoja Gerda Žemaitė.  Arūnas su žmona kartu praleido 17 metų, bet vieną dieną viskas subyrėjo. Anot vyro, žmona susirado kitą ir jam beliko tik pasitraukti. Sutuoktiniai susilaukė net 7 vaikų, tačiau Arūnas abejoja, ar visos atžalos yra jo. Tuo abejoja ir pati moteris.  „Tikrai mylėjau.
2024-03-18

Daugumos savo vaikų netekusią Sandrą kankina dvejonės: pamilusi kalinį rizikuoja prarasti ir naujagimę

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Kristina. Moteris savo sūnaus Vadimo gyvenimo nematė, nes jaunuolis įsikūrė kitame Lietuvos krašte. Mama girdėjo, kad sūnus susidėjo su iš ten kilusia mergina, kuri laukiasi ir kad jiems gimė anūkėlė. Kristinos nuomone, jo sūnaus mylimosios Sandros reputacija – ne kokia. Esą ji apie marčią girdėjo daug blogų dalykų. Pats Vadimas šiuo metu atlieka laisvės atėmimo bausmę ir Kristina įtaria, kad jos sūnus nėra biologinis mergaitės tėtis.
2024-02-27

Dviejų vaikų tėvai atliko DNR testą: rezultatai atskleidė šokiruojančią tiesą

Vyras, kuris buvo įvaikintas dar kūdikystėje, atlikus DNR testą sužinojo šokiruojančią tiesą, kad jo žmona, su kuria jis susituokęs jau šešerius metus, iš tikrųjų yra jo sesuo. Jie kartu augina du vaikus ir iki šiol net neįtarė apie juos siejantį kraujo ryšį. Vyrui, kuris dėl konfidencialių įvaikinimo taisyklių nežinojo nieko apie savo tikruosius tėvus, reikėjo atlikti DNR tyrimą, kad patikrintų, ar gali savo sergančiai žmonai padovanoti inkstą.
2024-02-22

Aurimas įtaria, kad žmona buvo neištikima su jo broliu – reikalauja DNR tyrimo

Aurimas įtaria, kad jo žmona Toma buvo jam neištikima su jo broliu. Žmona atkerta, kad pats Aurimas būdamas santuokoje mezgė ryšius su kitomis moterimis. Į svarbiausius sutuoktinių klausimus atsakė „TV Pagalbos“ komanda ir tėvystės nustatymo testas. Aurimą kamuoja sunkus klausimas – ar tikrai dukra yra jo vaikas. Anot vyro, jau nuo pažinties su žmona pradžios jis žinojo, kad ši esą „pasileidusi“. Abejonės dėl Tomos ištikimybės sutuoktinį kamuoja jau daugiau nei metus.
2023-12-18

Daiva nori tekėti už buvusio vyro, tačiau ją gąsdina kraujomaiša: „Aš žinau, ką sakau“

Moteris už vyro, su kuriuo išsiskyrė, nori ištekėti dar kartą, bet bijo kraujomaišos. Vyras galimai yra jos giminaitis. Daiva visą gyvenimą jautė, kad su tėvu nėra susijusi giminystės ryšiais, ji prisiminė įvykį, kai per gimtadienį vietoje dovanos, apie kurią ilgai svajojo gavo burokėlių.  „Nesutampa nei mūsų charakteris, nei požiūris į gyvenimą“, – kvestionuodama giminystę su tėvu kalbėjo Daiva.
2023-10-11

Buvusią žmoną neištikimybe kaltinantis vyras pamiršo turintis sūnų: „100 procentų ne mano vaikas“

Vyras sako, kad tryliką metų tėvas jį pripažino, o dabar staiga ėmė ir išsižadėjo. Tėvas labai pasikeitė, kai sukūrė kitą šeimą. Dabar jis esą nuolat įžeidinėja sūnų ir jį žemina, neva jis – ne jo vaikas. Abejones norintis išsklaidyti sūnus kreipėsi į „TV Pagalbą“ su prašymu atlikti DNR testą. Vaikinas pasakoja, kad kai tėvas gyveno su jo motina, tokių šnekų niekada nebuvo. Vėliau šeima iširo, mama išvyko gyventi į užsienį, o jį auginti ėmė močiutė.
60 2023-10-10

Aleksandras prisiminė vaikystės nuoskaudą: mama mylėjosi prie mano akių, kai buvau prijungtas prie aparatų

Ką daryti, kai visų nelaimių priežastimi tampa mama, klausia vyras. Jis laimingai vedė, be galo myli savo žmoną, ši myli jį, tačiau poros gyvenimą kartina motina. Ji įtaria marčios neištikimybė ir ragina sūnų pasidaryti DNR testą.  Pora tikina, kad anyta visais įmanomais būdais stengiasi išskirti jauną šeimą. „Jinai nori, kad mes išsiskirtume“, – sakė Anžela. Moteris kaltina marčią neištikimybe ir verčia sūnų darytis DNR testą. Esą dukrytė greičiausiai yra ne jo biologinis vaikas.
135 2023-10-08

Neištikimybe kaltinamai Romutei – dar vienas smūgis: Aleksėjus atskleidė, kad vedė ją iš keršto

Nijolė įsitikinusi, kad jos buvusi marti apgaudinėja jos sūnų. Anot moters, Romutė garsėja kaip turinti santykių su daugybe vyrų, todėl šansų, kad Aleksėjus yra biologinis anūkės tėvas, praktiškai nėra. Įsiutusi dėl tokio anytos elgesio, Romutė uždraudė tėvui ir močiutei matytis su vaiku. „TV Pagalbos“ studijoje Romutė nesulaikė ašarų ir guodėsi, kad ją žemina anytos reikalavimas atlikti DNR testą. Iš viso moteris turi 8 vaikus nuo 3 skirtingų vyrų, tačiau visi santykiai nenusisekė.
2023-10-01
REKLAMA
REKLAMA

DNR testas atkleidė 70 metų senumo romaną: vyras ilgai netikėjo, kad tai gali būti tiesa

Vytautas visą savo gyvenimą praleido be tėčio. Pats susilaukė vaikų, anūkų, o po daugybės metų atsirado žmogus, kuris teigė, kad yra Vytauto tėvas. Du vyrai pirmą kartą susitiko praėjus 70-čiai metų, o kad tiesa būtų šimtu procentų išaiškinta, buvo atliktas DNR testas. „TV Pagalbai“ vyras pasakojo, kad visą gyvenimą žinojo, kad turi sūnų, kurį atnešė trumpas romanas jaunystėje. „Buvo 1952 metai, tarnavau Pabradėje ir susipažinau su Vanda.
2023-04-15

10 metų susituokusi pora sukrėsta: DNR testas parodė, kad jie giminės

10 metų laimingai vedusi pora iš JAV sulaukė netikėto smūgio – atlikus DNR testą paaiškėjo, kad jie yra giminaičiai. Celina ir Josephas Quinonai, kartu auginantys tris vaikus, buvo šokiruoti, kai sužinojo, kad iš tiesų jie yra pusbrolis ir pusseserė, rašo express.co.uk. Pora, gyvenanti JAV Kolorado valstijoje, išsiaiškino savo artimus ryšius, kai Celina atliko DNR testą ir išsiaiškino daugiau apie savo kilmę.
2023-04-02

Daugiau nei 10 metų Stasio širdį slegia abejonės – DNR testo atsakymai atskleis visas kortas

Pirmadienį „TV Pagalboje“ – DNR tyrimo atsakymai, motinos gelbėjimas nuo smurtaujančio sūnaus ir bandymas išsaugoti santykius. „TV Pagalbos“ studijoje bus išsklaidytos ilgai kamavusios abejonės. Stasys įsitikinęs, kad paskutinis vaikas, gimęs prieš daugiau nei dešimtmetį iširusioje jo ir Onos šeimoje, yra ne jo, o naujojo moters draugo biologinė dukra. Atlikus DNR tyrimą, vyras sužinos, ar jo įtarimai teisingi. Taip pat laidoje – motinos prašymas išgelbėti jos sveikatą ir gyvybę.
2023-03-27

Perpus jaunesnę moterį žiemą šildęs vyras abejoja savo tėvyste – prašo DNR testo

Vyrą jau dvejus metus kankina skaudžios abejonės. Visą šį laiką jis nėra tikras, ar yra biologinis savo vaiko tėvas, nes vyras sako, kad jo sugyventinė turėjo ir kitų nuotykių. Esą net du vyrai jam patys prisipažino, kad turėjo intymių ryšių su jo moterimi. Situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Vyriškis šiandien yra laikomas oficialiu gimusio vaiko tėvu, tačiau dėl tėvystės jis pradėjo dvejoti iškart, kai tik kūdikis gimė.
Aktualijos 2023-03-08

Žmona nuo Dariaus slėpė nėštumą: DNR testo prašantis vyras įsitikinęs – dukra nėra jo

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi savo žmonos poelgio sukrėstas vyras, esą nuo jo buvo nuslėptas nėštumas. Darius pasakoja, kad išaugino 4 dukras. Tiesa, vyriausios dukros Jurga susilaukė ne nuo jo, o dėl jaunėlės tėvystės jam taip pat kirba daugybė klaustukų. Audringu poros konfliktu domėjosi gelbėtoja Sandra Žutautienė. Iki skyrybų Darius nuolat pykosi su savo žmona, o vieno iš barnių metu jis sužinojo, kad moteris laukiasi. „Apsipykome kažkaip ir ji išėjo.
2023-01-04

Gražina siekė išsiaiškinti, kas yra jos dukros tėvas: tokio atsakymo iš galimų senelių nesitikėjo

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri nori išsiaiškinti, kas yra jos dukters biologinis tėtis. Praėjus daug metų Gražina siekia atlikti DNR tyrimą savo dukrai, nors galimas jos dukros tėvas jau yra miręs. Vienišos mamos situacija domėjosi gelbėtoja Sandra Žutautienė. Gražina pasakoja, kad su savo dukros biologiniu tėvu bendravo tik tris mėnesius iki pastojimo, tačiau vos tik vaikas gimė, vyras nutraukė su ja santykius.
2022-12-30

Tokio įvykio nebuvo seniai: ligoninėje netyčia sukeitė du kūdikius

Atlikus DNR tyrimus paaiškėjo, kad Bulgarijos sostinėje Sofijoje esančioje ligoninėje sukeisti du kūdikiai, praneša televizijos kanalas „bTV“. Bulgarijoje du kūdikiai, gimę didelėje Sofijos ligoninėje, buvo sukeisti po gimimo, kai buvo išvežti į atskirą kūdikių palatą, praneša nacionalinis transliuotojas „bTV“. Viena iš motinų neseniai suabejojo, kad tai jos kūdikis, kai pastebėjo, kad vaikas mažai panašus ir į ją, ir į jos partnerį.
2022-12-28

Arminas trokšta sužinoti, ar yra buvusios draugės vaiko tėtis: jo pusėn stojo net merginos mama

Arminas pateko į labai keblią situaciją – vyras turi vaiką, bet vaiko motina esą kategoriškai atsisako nustatyti vaiko tėvystę. Arminas jaučiasi pasiruošęs auginti savo atžalą, todėl jis nusprendė kreiptis į TV3 laidą „TV Pagalba“. Vyras pasakojo, kad, nepaisant to, jog jis su vaikelio mama Liveta tuo metu buvo santykiuose, mergina nevengė pasilinksminti ir kitų vyrų draugijoje. „Ji lakstė tai su vienu, tai su kitu, todėl aš ir nežinau, ar tai mano vaikas.
2022-12-18

Antro vaiko Rimantas susilaukė 59-erių: netiki, kad tai jo darbas ir prašo DNR testo

Brandaus amžiaus vyrui gimė sūnus ir mažame miestelyje pasklido piktos apkalbos, kad tai gali būti visai ne jo vaikas. Tokiomis aplinkinių šnekomis apie mylimosios neištikimybę patikėjo ir pats Rimantas. Jis iškvietė į savo namus „TV Pagalbą“ ir nori išsklaidyti savo įtarimus atlikdamas DNR testą. Painiais poros santykiais domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Pirmagimio Rimantas susilaukė būdamas vyresnio amžiaus, 54-erių metų, o antrasis vaikelis gimė visai neseniai.
2022-11-12

Šeimą palikęs Tomas abejoja, kad yra savo dukros tėvas: noriu, kad nukristų didelė našta

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Tomas. Jis nėra tikras, ar visi jo su buvusia žmona Kristina susilaukti trys vaikai yra jo. Dabar vyras moka alimentus trims savo dukroms, tačiau ne su visomis jis randa bendrą kalbą, o labiausiai abejoja dėl jauniausios dukros. Situacija domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas.  Tomas įsitikinęs, kad Kristina jam buvo neištikima, kai ši pabėgo iš jo namų ir apsigyveno pas giminaitę Mildą.
2022-11-01

Prislėgtas skolų daugiavaikis tėvas Mindaugas reikalauja DNR testo: „Abejoju dėl visų“

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vyras, kuris pasiryžo įrodyti, kad augino svetimą vaiką. Pasak Mindaugo, buvusi žmona ir dviejų jo biologinių vaikų motina siekia iš jo pasipelnyti. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė. Aštuonerius metus kartu išgyvenusi pora maždaug pusantrų metų jau nebegyvena kartu. Mindaugui ramybės šiuo metu neduoda neteisybė, kodėl jis turi mokėti alimentus svetimam, ne savo vaikui.
215 2022-10-17

„100 procentų žinantis, kad vaikai ne jo“ Ignas sulaukė DNR tyrimo atsakymo: „Man dabar tas pats“

Igną kamuoja skaudūs įtarimai. Vyras nori įsitikinti, ar sūnūs yra jo kūnas ir kraujas, ar buvusios mylimosios Jurgitos neištikimybės rezultatas. Visas kortas atskleis laidoje „TV Pagalba“ atplėštas DNR tyrimo atsakymo vokas. Kiek anksčiau, Ignas laidai pasakojo esąs nevaisingas, todėl ir abejojantis, kad du buvusios gyvenimo draugės Jurgitos sūnūs yra tikrai jo. Abiems konflikto pusėms sutikus, „TV Pagalbos“ gelbėtoja Monika Ostrenkova padėjo atlikti DNR tyrimą.
2022-05-19

Po 14-os metų tėvas sugrįžo į vaikų gyvenimą: jo reikalavimas pribloškė buvusią žmoną ir du sūnus

Dramatiškas vyro ir dviejų jo sūnų likimas. Po keturiolikos metų tėvas sugrįžo į jų gyvenimą, tačiau ne su dovanomis, o su reikalavimu atlikti DNR testus. Ignas įsitikinęs, kad du jo sūnūs yra ne jo. Situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas. Dviejų berniukų nuo Igno susilaukusi Jurgita pasakoja, kad prieš keturiolika metų su vyrų skyrėsi dėl jo smurtavimo, liguisto pavydo ir nuolatinių priekaištų neištikimybe.
2022-05-09

Ignas tvirtina, kad yra nevaisingas – reikalauja DNR tyrimo dviem sūnums

Ignas tvirtina, kad yra nevaisingas, o jo buvusi mylimoji Jurgita jį akiplėšiškai apgavo. Šiandien vyras nori išsiaiškinti, ar tikrai du sūnūs yra jo, tad kreipėsi į laidą „TV Pagalba“. Jau daugybę metų Ignui ramybės neduoda vienas rimtas klausimas, galintis apversti žmogaus gyvenimą aukštyn kojomis – ar du Jurgitos sūnūs yra jo vaikai? „Vaikai atsirado nei iš šio, nei iš to. Ji gali vaikų turėti, o aš negaliu. Jau aš buvau išsityręs ir viską žinojau“, – sakė vyras.
2022-04-27

Visą gyvenimą save nevaisingu laikęs 47-erių Juozas sulaukė pribloškiančios žinios: negalėjo patikėti mylimąja

Moteris karštai pamilo ir paliko savo vyrą, tačiau naujas jos mylimasis įtaria, kad ji vis dar neužbaigia santykių su buvusiuoju ir nuo jo pagimdė kūdikį. Namuose nerimsta pavydas ir įtarinėjimai, todėl moteris nusprendė skirtis. Šeimos krize domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva. Šios poros meilė užsiliepsnojo nuodėmingai. Moteris buvo įspareigojusi kitam vyrui, tačiau jos kelyje pasitaikė Juozas.
2022-04-23

DNR testas šokiravo visą šeimą – išaiškėjo, kad tikrasis jaunos merginos tėtis yra jos senelis

Jauna moteris paprašė „TV Pagalbos“ padėti išnarplioti labai painų gyvenimo įvykį. Rūta sako, kad ilgą laiką vyras, kurį ji laikė savo tėčiu, jai kartojo, kad nėra biologinis jos tėvas. Moteris pati ryžosi pasidaryti DNR tėvystės testą, o šios ją auginusio vyro kalbos pasitvirtino. Dabar moteris nori išsiaiškinti, kas yra tikrasis jos tėvas. Painia situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova.
2022-04-17

Vyras savo dukrą išvadino bjauriausiais žodžiais: nors jai jau 32 metai, prašo DNR testo

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi didžiulių dvejonių kamuojamas vyras. Raimundas pasakoja, kad jo buvusi žmona Janina po skyrybų ėmė šmeižti jį ant viso kaimo, kad šeimoje jis smurtaudavo ir eidavo per svetimas moteris. Po skyrybų su Janina vyras nustojo bendrauti ir su savo dukra Vilma, o visas kaimas pradėjo kalbėti, kad ši galimai net nėra biologinė jo dukra. Situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Raimundą skaudina tai, kad visa šeima nuo jo nusisuko.
2022-03-14

Mindaugas suabejojo, kad yra dviejų vaikų tėvas: DNR testo rezultatai jį pribloškė

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Mindaugas, kuris abejoja savo tėvyste dviem vaikams. Su žmona Rasa vyriškis išsiskyrė prieš daugiau nei penkerius metus, o viena pagrindinių skyrybų priežasčių tuomet buvo žmonos neištikimybė. Esą šiandien vyriškis net gali įvardinti, kas yra tikrieji dviejų vaikų tėčiai. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė. Po skyrybų prieš penkerius metus moteris išvažiavo gyventi pas kitą ir gyvena su juo iki šiol. Su juo susituokė ir susilaukė dar vieno bendro kūdikio.
2022-03-06

Sunkiai vaikščiojantis Alvydas atsisako šeimos pagalbos: jo šaldytuvo turinys šokiravo artimuosius

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi neįgalumą turinčio vyro artimieji. Alvydo sesuo kreivai žiūri į vieną jos brolio bičiulį, kuris niekieno neprašomas ėmė globoti sunkiai vaikščiojantį vyrą. Kas tai – nuoširdi draugystė, ar tiesiog noras pasipelnyti iš savimi pasirūpinti negalinčio žmogaus? Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė. Geru Alvydo bičiuliu prisistatantis vyras teigia, kad šalia jo gyvenanti sesuo visiškai nesirūpina savo broliu.
2022-02-27

Moteris nežino, kas jos vaikelio tėvas – įsiutęs vyras reikalauja DNR testo

Vedęs vyras tikina, kad jo žmona susirado meilužį. Andriaus mylimoji Elžbieta neneigia, kad buvo neištikima ir nežino, nuo ko susilaukė vaikelio. „TV Pagalbos“ studijoje du vyrai susitiks akis į akį ir bandys išsiaiškinti, kas iš jų yra tikrasis pusantrų metukų mergytės tėvas. Andrius pasakoja, kad vaikai jam gyvenime yra pati didžiausia vertybė ir net žinodamas, kad galbūt nėra tikrasis savo dukros tėvas, ją myli ir rūpinasi iš visos širdies.
2022-02-17

Pranas abejoja, kad užaugino du savo sūnus: svajoja atgauti 10 tūkstančių eurų

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi 57-erių vyras, kuris abejoja užauginęs du savo sūnus. Pranas pasakoja, kad su Zita išgyveno daugiau nei dešimt metų ir susilaukė dviejų bendrų vaikų. Nors išsiskyrė jau senokai, tačiau vyrą iki šiol slegia mintis, kad jis išaugino ne savo sūnus, o vyriškio abejones dar labiau kursto aplinkinių šnekos. „Kaimynai tą patį sakė nuo senų laikų, nuo pirmų vaiko gimimo dienų, kad mes nepanašūs. Dėl to aš net negaliu užmigti.
2022-01-21

Laidoje „Prieš srovę“ – žmonos įskaudinto Žygimanto kasdienybė: maudynės sniege ir rašomas meilės romanas

Po 14 kartu praleistų metų Žygimantą paliko žmona, tad įskaudintas vyras apsigyveno mažoje trobelėje, kur užsiima sveika gyvensena ir pradėjo rašyti meilės romaną. Vyras įtaria, kad buvo paliktas dėl kito vyro, todėl ėmė abejoti dėl savo vaikų tėvystės. Žygimantas kreipėsi į laidą „Prieš srovę“, kad šie padėtų jam atlikti DNR testą ir išsiaiškinti tiesą. 39-erių Žygimantas (vardas pakeistas – red. past.
2022-01-11

Buvusios mylimosios žinutė Eriko gyvenimą apvertė aukštyn kojom: negali patikėti, kad tai tiesa

Erikas pusmetį draugavo su Sandra, tačiau pamatė, kad jų santykiai niekur neveda. Nutrūkus draugystei, jaunas vyras džiaugėsi gyvenimu vienas, iki kol vieną dieną gavo žinią iš buvusios mylimosios – „sveikinu, tu tapai tėčiu“. Ar Erikas tikrai yra vaikelio tėvas, pora aiškinosi „TV Pagalbos“ studijoje. Vos tik įžengęs į „TV Pagalbos“ studiją, Erikas pareiškė, kad netiki, jog yra Sandros vaikelio tėvas. „Draugaujam – išsiskiriam. Praėjo kokios dvi savaitės ir aš jai atnešiau nėštumo testą.
2022-01-06

Jurijus savo buvusiai žmonai iškėlė ultimatumą: jo sprendimas dėl vaikų pribloškia

Reginos šeimoje įvyko didelė nelaimė – jauna moteris patyrė vyro smurtą, o šis konfliktas palietė ir du jos mažamečius vaikus. Kilus incidentui įsikišo socialinės tarnybos ir policija, tad moteris su dviem savo atžalomis atsidūrė krizių centre. „TV Pagalbos“ studijoje moteris prašys savo buvusio vyro būti garbingu ir palikti jų namus, kad vaikai turėtų pastogę. Po vyro smurto 20-imt metų už Jurijų jaunesnė Regina nutarė su juo skirtis ir neseniai teismas patenkino jos prašymą.
2021-12-19

DNR testo atsakymas moterį sukrėtė: tikėjosi visai ne to

Į „TV Pagalbą” kreipėsi vyras, kurį paliko mylimoji. Donatas kankinasi jau pusę metų ir vis bando atsakyti į klausimą, ar yra bent menkiausias šansas susigrąžinti prarastą moterį ir mažą dukrytę. Situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Kartu su žmona vyras išgyveno dvylika metų ir susilaukė bendros dukros. Vyras pasakoja, kad jau pusmetį nebegyvena kartu su savo mylimąja. Esą moteris sykį, kai jis buvo neblaivus, iškvietė Vaiko teisių apsaugos specialistus.
2021-12-13

Būna ir taip: po daugelio metų draugystės moterys sužinojo, jog yra seserys

Vieną sausio mėnesio rytą Julia Tinetti pabudo nuo geros draugės Cassandra Madison žinutės: „Ar jau gavome rezultatus?“. Tokia rytinė žinutė tapo jos kasdienybės dalimi kelioms savaitėms po to, kai ji atliko DNR testą, kad daugiau sužinotų apie savo kilmę. Tąkart J. Tinetti prireikė minutės, kad prasibudintų prieš patikrinant savo kompiuterį. Tačiau šį kartą rezultatai jau buvo aiškus, o atidariusi nuorodą ji buvo tokia apstulbusi, kad itin greitai uždarė kompiuterį.
2021-11-30

DNR testas supykdė Ivetą ir Arnoldą: aš su juo nesusikalbėsiu, kol jis neatsiprašys

Arnoldas labai įžeidė savo vaikų mamą. Dėl to, kad ja nepasitikėjo, jis nusprendė atlikti tėvystės testą. Dabar vyras teigia, kad moteris neleidžia jam matytis su vaikais, todėl ją pasikalbėti pakvietė į TV3 laidos „TV Pagalba“ studiją.  Iveta ir Arnoldas kartu susilaukė dviejų vaikų, tačiau dėl antrojo jam kilo abejonių. Arnoldas pasakojo, kad atlikus tėvystės testą, vaikui atsirado jausmų. „Bet yra interesų, dėl kurių negaliu susitikti su vaikais.
2021-10-31

Gintautas kaltina savo žmoną paleistuvyste: paprašė atlikti DNR testą savo mylimai dukrai

Kartu daugiau nei 30 metų pragyvenę du brandūs žmonės patyrė santykių krizę. Viena pagrindinių barnių priežasčių – neištikimybė. Vyras įtaria žmoną Jolantą turint meilužių, nuolatos jai priekaištauja ir žemina. Gintautas prašo atlikti DNR testą, nes nėra tikras, ar paskutinė jiems gimusi dukra tikrai yra biologinis jo vaikas. Situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi Gerda Žemaitė. Jolanta širsta dėl tokių vyro kaltinimų ir dėl visko kaltina alkoholį.
2021-09-27

Vyrą kamuoja didžiulės dvejonės – prašo trečiajai dukrai atlikti DNR testą

„TV pagalboje“ – ypač skaudus dviejų išsiskyrusių žmonių konfliktas. Vyras pasakoja, kad buvusi žmona neatsako į skambučius ir nuo jo slepia vaikus. Jis pasiryžo bet kokia kaina kovoti už galimybę normaliai bendrauti su savo atžalomis. Trijų vaikų su savo vis dar esama žmona susilaukęs vyras iki šiol nežino, kokioje stadijoje yra jų skyrybų procesas. Po to, kai moteris su juo nutraukė bendravimą, jam kilo įtarimų, kad galbūt trečiasis mažylis yra ne jo biologinis vaikas.
2021-09-18

Dviejų moterų kančios: kad apsigintų nuo smurtautojo ryžosi netikėtam žingsniui

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi dvi moterys, kurios neatsigina buvusio mylimojo grasinimų ir kaltinimų. Neseniai iš pataisos namų išėjęs vyras nori prisiteisti savo vaiko globą. Tam, kad pasiektų savo tikslą, dvi moterys net kartu apsigyveno. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva. Su viena iš moterų vyras pragyveno šešerius metus, o su kita – ketverius. Abi moterys sako, kad bendra patirtis jas suvienijo. Jos neslepia, kad buvo labai įsimylėjusios tą patį vyrą, tačiau jas jis apgavo ir išdavė.
2021-05-01

Tėvystės besikratančiam vyrui Žitkus rėžė pamokslą: mane tokie momentai graudina

Jauna mergina neseniai susilaukė kūdikio, tačiau vyras, su kuriuo ji galimai susilaukė vaikelio, atsakomybės kratosi ir sako, kad nėra biologinis vaiko tėvas. Ši situacija, kai vyras jau ne pirmą sykį susilaukia vaikų su vis kita tame pačiame kaimelyje gyvenančia moterimi ir atsisako auginti savo vaikus, supykdė laidos „TV Pagalba“ vedėją Žilviną Žitkų. Į „TV Pagalbą“ kreipusis mergina siekė, kad vyriškiui būtų atliktas DNR testas.
2021-04-22

Žmoną su jos seserimi išdavęs Laimonas pravirko: prašo atleidimo

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Laimonas, kuris siekia susigrąžinti savo žmoną ir grįžti į šeimą. Teismas buvusius sutuoktinius išskyrė, kai paaiškėjo stulbinama tiesa – vyriškis savo žmoną išdavė su jos seserimi ir su ja susilaukė bendro vaikelio. Atgailaujantis vyras neprarado vilties, kad viską dar gali ištaisyti. Laimonas ilgą laiką prikaišiojo savo buvusiai žmonai, kad ši yra neištikima, nors pati moteris žino, kad neištikimas buvo jis.
2021-04-18

Jauna mergina pastojo nuo daug vyresnio vyro: dabar jis nenori pripažinti tėvystės

Jauna mergina neseniai susilaukė kūdikio. Jau tada, kai ji pradėjo lauktis, buvo aišku, kad mažylį reikės auginti tėvų namuose. Vyras, su kuriuo ji galimai susilaukė vaikelio, atsakomybės kratosi ir sako, kad kūdikis yra ne jo. Situacija domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus. Moteris siekia, kad galimam berniuko biologiniam tėčiui būtų atliktas DNR testas ir priteisti alimentai. Tačiau vyras neabejoja, kad buvusi jo širdies draugė ir be jo turėjo ne vieną partnerį.
2021-04-04

DNR rezultatai atėmė žadą: nepilnametė podukra susilaukė patėvio vaiko

Jolantos jauniausioji dukra susilaukė vaikelio būdama dar nepilnametė. Vyresnioji moters dukra įsitikinusi, kad naujagimio tėvas ne kas kitas, o Jolantos vyras Gediminas, nors pats vyras tai kategoriškai neigia. „TV Pagalbos“ studijoje atskleisti DNR tyrimo rezultatai atvertė visas kortas. Kad jos sesers kūdikio tėvas yra Gediminas, vyresnioji Jolantos dukra Neringa teigė sužinojusi ne tik iš naujagimio mamos, bet ir iš pačios Jolantos.

Žmoną su trimis vaikais vyras išvarė į gatvę: savo atžalas išvadino hibridais

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri po trisdešimties bendro gyvenimo metų rado savo vyro kitai moteriai rašytus meilės laiškus. Ieva įtaria, kad Rimas kitos moters paviliotas buvo pasitelkiant juodąją magiją. Situacija domėjosi gelbėtoja Sandra Žutautienė. Ieva pasakoja, kad šiuo metu vyksta jos ir vyro skyrybų procesas. Viena su trimis vaikais likusi moteris patyrė dar vieną vyro akibrokštą – jis atsisakė išlaikyti savo atžalas, kol vyks teismo procesas ir nebus priteisti alimentai.
2021-01-17

Podukrą užauginęs vyras šokiruotas: jį kaltina esant jos vaiko tėvu

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Jolanta, kurios jauniausioji dukra su savo naujagimiu gyvena krizių centre. Bet, pasak vyresnėlės dukters Neringos, vaikelio tėvas yra ne kas kitas, o Jolantos vyras Gediminas. Jolanta su savo dabartiniu vyru gyvena jau beveik devynerius metus. Šis, pasak moters, jaunėlę podukrą augino ir mylėjo kaip savo vaiką. Sužinojusi, kad dukra laukiasi, Jolanta buvo šokiruota, bet džiaugėsi.
2021-01-16

Vyras žmoną pradėjo įtarinėti po 50 santuokos metų: dukrai atliko DNR testą

Po daugiau nei penkiasdešimties metų santuokos vyras suabejojo savo žmonos Nijolės ištikimybe. Jono širdį graužia pavydo kirminas, todėl jis nori galutinai išsiaiškinti, kieno dukrą užaugino. Situacija laidoje „TV Pagalba“ domėjosi gelbėtojas Žilvinas Žitkus.  Jonas įtarinėja, kad jo žmona jaunystėje jam buvo neištikima, o tokie žodžiai kaip reikiant įskaudino Nijolę. „Išgyvenome 56-erius metus, o vasarą jis pareiškė, kad pirmoji dukra yra ne jo.
2021-01-10

DNR rezultatai paliko moterį be žado: netiki, kad tai tiesa

Dviejų jaunų žmonių santykiai nutrūko vos tik gimė kūdikis. Vyras pradėjo neigti tėvystę ir pora išsiskyrė, nors prieš tai jai buvo žadėjęs, kad vešis mylimąją gyventi į Kauną. Atlikus DNR testą paaiškėjo, kad vyriškis iš tiesų nėra biologinis vaiko tėvas, bet moteris netiki ir prašo „TV Pagalbos“ atlikti jam dar vieną tėvystės nustatymo testą.  Kristina (vardas pakeistas, tikrasis redakcijai žinomas – aut. past.
2021-01-01

Širdį draskantis meilės trikampis: DNR testo rezultatą išgirdusios moterys neslėpė susijaudinimo

Buvusią mylimąją dėl kitos moters palikęs vyras šiandien gyvena dvejonėse. Jis nėra tikras, ar yra biologinis savo buvusios mylimosios vaiko tėvas. „TV Pagalbos“ laidoje atlikus DNR testą sužinoti jo atsakymo vyriškis atsiuntė savo naująją žmoną, nes pats pasirodyti neišdrįso.  Savo buvusio mylimojo meilužės išvysti nesitikėjusi moteris patvirtino, kad būtent dėl šios moters ją ir paliko vyras. „Mes gyvenome kartu, kai jie susipažino.
2020-11-28

Neįtikėtina šeimos drama: DNR testas atskleidė, ką išdarinėjo vyras su žmonos seserimi

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri savo buvusį vyrą Laimoną įtaria buvus neištikimu su savo seserimi. Laimonas ilgą laiką prikaišiojo savo žmonai, kad ši yra neištikima, nors pati moteris žino, kad neištikimas buvo jis. Kone šventuoju dėjęsis Laimonas meilužės toli neieškojo ir neištikimas buvo šeimos namuose su žmonos seserimi Agne. Neseniai teismas patenkino moters prašymą ir sutuoktinius išskyrė. Aiškėja, kad vyras neištikimas buvo tuomet, kai jo žmona buvo krizių centre.
2020-11-15
Į viršų