Į gyventojų namus ir kiemus per karantiną veržiasi ne tik draugiški gyvūnai

Per karantiną į miestus visame pasaulyje užklysta ne tik ožkos ir šernai, bet ir pavojingi plėšrūnai. Kaip reaguotumėte, jei į jūsų namus naktį iš balkono pasibelstų rudasis lokys? Arba į kiemą atklystų puma? 

Akistata su tokiu gauruočiu žmogui gali baigtis liūdnai. Lokiai – galingi plėšrūnai. O šis naktį nusprendė prasibrauti tiesiai į italų namus. Užsiropštė į balkoną antrame daugiabučio aukšte, bet aplinkinių buvo sutiktas ne mielai. Kieme kilus triukšmui apsisuko ir nulipęs apačion dūmė lauk.

Neįtikėtiną vaizdelį italai nufilmavo šiauriniame Kaljano mieste, kalnuotoje vietovėje, kur rudieji lokiai nėra neįprasti. Tik, žinoma, į namus jie įprastai nesibeldžia. Panašu, kad lokys čia nusprendė atklysti, per karantino ramybę.

Panašiai ieškodama maisto ir vandens pasielgė ir puma Čilėje, netoli Santiago esančioje gyvenvietėje.

Didelį plėšrų katiną gyventojai pastebėjo ryte. Puma buvo išsigandusi: matyt, suprato maisto užklydusi į netinkamą vietą. Beje, čia tai jau antras panašus atvejis per ramų karantino mėnesį.

Tarnybos užmigdė pumą. 24 kg patelė išgabenta į Santiago zoologijos sodą veterinarinei patikrai, po kurios bus paleista atgal į laisvę.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų