Kipro zoologijos sode – neeilinis ir retas baltųjų liūtukų gimimas

Kviečiame susipažinti su retais baltaisiais liūtukais, kuriuos atsivedė 8-erių liūtė Hera, Kipro zoologijos sode. Liūtų šeimos pagausejimas šiuo karantino laikotarpiu – ypatingas, mat gyvūnai labiau atsipalaidavę nei įprasta.

Du baltut baltutėliai pūkų kamuoliukai. Dabar jie panašūs į nerangius naminius kačiukus, bet po kelerių metų taps tikrais džiunglių karaliais – tiksliau karaliumi ir karaliene. Ir ne džiunglėse, o Kipro zoologijos sode.

Du retus baltus liūtukus atsivedė 8-erių liūtė Hera, draugaujanti su čia pat sode gyvenančiu bendraamžiu liūtu Dzeusu.

„Mūsų mažyliai visiškai sveiki, auga su mama. Dabar jie pusantros savaitės amžiaus. Tai berniukas ir mergaitė – trečia Heros vada. Pirmus du kartus mums teko įsikišti ir patiems auginti mažylius, bet dabar nėra lankytojų ir ramybė leidžia Herai pačiai susitvarkyti su savo atžalomis“, – sako sodo šeimininkas Ioulios Christophorou.

Pasak zoologijos sodo šeimininko, šiuo ramiu karantino laikotarpiu sėkmingai gausėja ir kitų gyvūnų: bezdžionių, elnių, kupranugarių ir paukščių šeimos

„Šiuo sunkiu izoliacijos ir karantino laikotarpiu gyvūnai atsipalaidavę savo aplinkoje. Jiems netrukdo lankytojai. Dauguma mūsų gyvūnų sėkmingai atsiveda jauniklius“, – pasakoja I. Christophorou.

Tiesa pačiam zoologijos sodui sunku finansiškai, kai nėra lankytojų. Kipre prieš kelias dienas sušvelninus karantiną leista duris atverti kai kurioms parduotuvėms ir statybų verslams, bet tokioms įstaigoms, kaip zoologijos sodai kol kas tenka viltingai laukti.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų