DIENOS PJŪVIS. Uspaskichas – apie Darbo partijos renesansą prieš rinkimus

Darbo partija visai dar rugsėjo pradžioje pristatė savo rinkimų programą. Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas teigė, kad jo tikslas yra vykdomoji valdžia ir premjero postas. Jei bus laimėti Seimo rinkimai, jis atsisakys europarlamentaro posto ir eis į Vyriausybę. Jis neabejoja, kad Darbo partija sugrįš į Seimą ir tikisi sulaukti net 45 Seimo nario mandatų. Bet ar tikrai Darbo partija prieš rinkimus išgyvena renesansą ir jiems pavyks įgyvendinti savo lūkesčius?

Apie tai – portalo tv3.lt pokalbis su Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskichu.

Portalas tv3.lt primena, kad pristatydamas Darbo partijos programą V. Uspaskichas tikino, kad jų elektoratas gali išsiplėsti ki 27 proc. Politikas sutiko, kad tai yra labai optimistinis scenarijus: „Per savo gyvenimą, kur ėjau ne optimistiškai, niekada nepadarydavau, kur eidavau optimistiškai, pasitikėdamas savo jėgomis, tai padarydavau.“

V. Uspaskichas aiškino, jei patektų į valdžią, tai svarbiausia sutvarkyti investicinę aplinką ir regioninę politiką: „Mūsų programoje pirmu numeriu įrašyta – investicinė aplinka ir regioninė politika. Pagrindinis dalykas – sukurti valstybei patvarų ekonominį pagrindą, kad ji galėtų užtikrinti socialines garantijas, sveikatos apsaugą, švietimą. Galima daug kalbėti, kad tą ir tą padarysime, bet be finansų nieko nepadarysi.“

Politikas pažymėjo, kad vėliau minimalus atlyginimas būtų mažiausiai dvigubai didesnis nei pašalpos. Jis kritikavo dabartinės valdžios sprendimus sprendžiant COVID-19 situaciją.

„Socialinė politika turi būti skatinanti ir motyvuojanti, o ne skatinanti laukti išmaldos. Mūsų programoje numatyta, įgyvendinus šią viešojo sektoriaus programą, kad minimalus atlyginimas būtų mažiausiai dvigubai didesnis nei pašalpos visų sričių ir išmokos. Tuomet žmonės turės motyvaciją dirbti.

Šios Vyriausybės klaida, iš kurios reikia mokytis, kad buvo finansuojama ir skatinama bedarbystė. Iki karantino paskelbimo buvo 7 proc., dabar – beveik 14 proc. Niekas nenori dirbti, pilna atsirado naujų darbo vietų rinkoje, bet niekas nenori dirbti, nes tokia socialinė politika, kuri neskatina dirbti“, – teigė Darbo partijos pirmininkas V. Uspaskichas.

REKLAMA

Pasak V. Uspaskicho, jie su visa komanda guldo galvą ir atsako už savo žodžius. 

Darbo partijos pirmininkas V. Uspaskichas paminėjo, kad visą jų rinkimų programą galima patalpinti į paprastą schemą.

„Pirmas veiksnys – tai žmonių apsisprendimas. Jei žmonės suteikia pasitikėjimo mandatą, tai suformuojama valdančioji dauguma. Pagrindinis dalykas, išnagrinėjus situaciją pagal demografinę schemą, matosi, kad visi socialiniai sektoriai naudingi, bet pinigus atneša paskutiniai – tai žemės ūkis, pramonė ir aukštosios technologijos.

Todėl reikia didinti žmonių kiekius žaliame sektoriuje. Sukurti investicinę aplinką, kad ten kurtųsi verslas, ten būtų didesnis užimtumas“ , – teigė Darbo partijos pirmininkas V. Uspaskichas.

Pasak partijos lyderio, jei bus laimėti rinkimai, šiuos sektorius paskelbs strateginėmis sritimis.

„Esu tikras, kad šita Darbo partijos programa parašyta iš visos patirties, 30 metų nepriklausomos Lietuvos {...} Mes didelį dėmesį kreipiame į eksportą ir konkuravimą vidaus rinkoje“, – teigė Darbo partijos pirmininkas.


Rašyti komentarą...
D
Dekadansas
2020-09-24 21:55:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ne RENESANSAS, bet Uspaskicho DEKADANSAS, apėmęs Kėdainius ir Lietuvą jau daug metų.
Atsakyti
0

A
Aronas
2020-09-24 20:30:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesiulyk balsuok už pažadukus ,melagius, pabalsuok gal ledų su praėjusiais terminais nueis,nebūk supuves subinlaižys
Atsakyti
-1

V
Vieshpatie uz ka
2020-09-24 17:42:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir vel shhhyyyyyytas ne karrta ishvyyytas apgavyyykas , kad ji kur padirbtas Plechanovo universiteto dyplomas .... (pamenat:: a ja ego ny vyyydiell) KAd ji nur nymuooookamas transportas, suuukchius atsibodes .... kaip cia shyyykart be seeebro zuoko???
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų