DIENOS PJŪVIS. Kaip skandalai paveiks Tomaševskio vadovaujamos lenkų partijos reitingus?

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) – Seimo senbuviai. Per ne vienerius partijos ir jos ilgamečių narių darbo metus Seime ar Vyriausybėje paskui partiją nusidriekė visa virtinė skandalų. Tarp jų – galima Rusijos įtaka partijai, Georgijaus juostelės partijos lyderio atlape, skandalingi kai kurių partijos deleguotų ministrų sprendimai, kritika protestams Ukrainoje ir Baltarusijoje. Tad kaip skandalai paveiks Valdemaro Tomaševskio vadovaujamos lenkų partijos reitingus?

Apie tai – portalo tv3.lt pokalbis su LLRA-KŠS partijos pirmininku Valdemaru Tomaševskiu.

Plačiau pasidomėti apie LLRA-KŠS lydinčius skandalus galite portalo tv3.lt žurnalistės Monikos Kasnikovskytės tekste „Lenkų rinkimų akciją lydintys skandalai – nuo Georgijaus juostų iki pietų už valstybės pinigus“.

Portalas tv3.lt primena, kad rugsėjo 9-ąją pristatydami LLRA-KŠS partijos programą jos nariai teigė, jog laimėjusi Seimo rinkimus partija ketins plėtoti gerus santykius su visomis Lietuvos kaimyninėmis šalimis, tarp jų – ir Rusija bei Baltarusija.

 

„Pasisakome už gerus santykius su visais kaimynais. Ir Latvija, ir Lenkija, ir Rusija, ir Baltarusija“, – sakė partijos pirmininkas Valdemaras Tomaševskis.

Jo teigimu, kaimynų Lietuva pasirinkti negali, „jie yra nuo Dievo“.

„Mes turime su jais normaliai sugyventi. Tai, visų pirma, dialogas, ne priešų ieškojimas, o ieškojimas sąlyčio taškų, kurie gali tuos santykius gerinti“, – pridūrė V. Tomaševskis.

Taip pat, kaip teigė V. Tomaševskis, partija siūlo mažinti Seimo narių skaičių iki 101, didinti vietinių savivaldos kelių finansavimą nuo 30 iki 40 proc., didinti vaiko pinigus iki 120 eurų, mažinti PVM tarifą būtiniausiems maisto produktams iki 5 proc.

Partijos rinkimų programą kūrė partijos pirmininkas Valdemaras Tomaševskis. Pristatydamas partijos vertybes, V. Tomaševskis citavo Šv. Augustiną.

„Pirmoje vietoje – už krikščioniškąsias vertybes, kaip sakė Šv. Augustinas – ten, kur Dievas yra pirmoje vietoje, viskas yra savo vietoje“, – žurnalistams trečiadienį kalbėjo V. Tomaševskis.

REKLAMA

Anot partijos pirmininko, LLRA-KŠS sėkmės Seimo rinkimuose atveju ketina tęsti pradėtus darbus – rūpintis socialiniu teisingumu, siekti įteisinti liustraciją bei banko aktyvų apmokestinimą.

„Siūlome ir vaiko pinigus, ir pensijas didinti, ir nemokamus vaistus senjorams. Taip pat nurodome, iš kur tas lėšas paimti. Vienas iš tokių šaltinių būtų bankų aktyvų apmokestinimas“, – pridūrė partijos sąrašo lyderis Zbignevas Jedinskis.


Rašyti komentarą...
A
Agne
2020-09-24 20:03:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na esu soke, Tomasevskis labai protingai kalba. Dabar suprantu, kodel ju reitingai taip auga, o musu konservatoriai taip nervinasi :)
Atsakyti
-1

V
Vietinė
2020-09-22 17:45:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tomaševski ,kam tu kiši tą dieva ,visur,!ar tu gyveni pagal dieva, tikrai ne ,apsivalykk savo sąžinę,ir tada apie dievą postringauk, ir jūs jau pagal valstiečius viską reklamuojat!!
Atsakyti
-6

L
Lietuvis is Skuodo
2020-09-24 18:22:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras interviu, nors ir lietuvis balsuosiu uz lenkus, padorus ir drasus zmones. Pagarba!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų