DIENOS PJŪVIS. Šimonytės interviu apie naujos koalicijos būsimus darbus

Pasak konservatorių sąrašo lyderės ir buriamos koalicijos kandidatės į premjeres Ingridos Šimonytės, valdančiąją koaliciją buriantys centro dešinieji savo siūlymus koalicijos programai žada pateikti ketvirtadienį. Tačiau kol kas garsiai apie Tėvynės sąjungos– Lietuvos krikščionių demokratų prioritetus, kurie bus siūlomi įtvirtinti koalicijos sutartyje, I. Šimonytė per daug nedaugžodžiavo, bet tam tikri būsimos koalicijos darbai jau po truputį įsivaizduojami. Kokie jie? 

Apie tai – portalo tv3.lt pokalbis su Ingrida Šimonyte. Jį žiūrėkite čia:

Portalas tv3.lt primena, kad I. Šimonytė kalbėdama apie būsimą koaliciją teigė, kad daugiau informacijos apie viską galima tikėtis ketvirtadienį, kai bus pateikti siūlymai koalicijos programai.

„Aš žinau, ką aš norėčiau atsinešti, bet tam, kad aš atsineščiau, reikalingi tam tikri formalūs sprendimai ir, galbūt, bus dar kitų nuomonių ir papildymų, tai, manau, tą mes galėsime tą paskelbti ketvirtadienį, ar panašiai – jau visos partijos turbūt turės savo tuos inputus vadinamuosius į koalicinę sutartį“, – interviu portalui 15min.lt antradienį sakė I. Šimonytė. 

Ji mano, kad „neturėtų likti paraštėse“ ir Laisvės partijos tikslas – vienos lyties asmenų partnerystės, bet kartojo, kad tai greičiausiai nebus įtraukta į Vyriausybės programą, o sprendimai bus paliekami Seimui.

„Mes apie tai kalbėsime. Ar tai bus įrašyta raštu, ar tai bus kažkaip į koalicijos sutartį, ar į LRV programą siekiama įrašyti – tuomet tų diskusijų bus daugiau (...). Man atrodo, kad geriausias kelias į tai yra apie tai diskutuoti ten, kur yra tautos atstovybė – tautos atstovybė yra Seimas“, – sakė ji.

I. Šimonytė pripažįsta, kad „aštrus kampas“ derantis su būsimais koalicijos partneriais sutarties gali būti konkretūs mokestiniai klausimai ir pabrėžia, kad galimi pakeitimai galėtų būti svarstomi tik įvertinus viešųjų išlaidų poreikį.

REKLAMA

„Nesakau, kad mokesčių sistema neturi keistis – ji turi ir gali keistis, nes mes turime įvairių išlygų, kurios iki šiol yra sunkiai paaiškinamos, turime tą skirtumą, kai žmogaus mokesčiai priklauso ne nuo to, kiek jis tų pajamų gauna, bet (...) iš kur jis gauna tų pinigų, kokio šaltinio, ar iš kokios veiklos. Akivaizdu, kad tie iškraipymai yra“, – tvirtino politikė.

Kandidatė vadovauti Vyriausybei pabrėžė, kad galėtų būti kalbamasi ir dėl priemonių keisti žmonių elgesį palaikant „žaliąjį kursą“, bet žadėjo, kad būsimoji koalicija šiemet tikrai nekeis mokestinės sistemos.

 


Rašyti komentarą...
p
programa
2020-10-27 15:48:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
PROGRAMA PATVIRTINTA KURLENSKIO, STIKLIU RESTORANE /programa pristate brojleris/TIK
MUSU PARCIJA, PADARYS GEROVES VALSTYBE.
jeigu Lietuvos rinkejams uzteks proto ir 2020 m. Seimo rinkimus laimes/ BROJLERIO ASILU /atsiet,zmoniu parcija,/ tuomet, pasak zmoniu partijos, dides atlyginimai ir pensijos, isvykusieji sugrize, eksportas augs, suklestes regionai, Lietuva eis sekmingu valstybiu keliu, butu nebenyke kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis butu gaves gera issilavinima, butu sukurta galimybe dirbti ir uzsidirbti visoje Lietuvoje, butu uztikrintas ekonomikos augimas, butu sukurta europietiska gerove,nepuls visokios caronos,padarysim nuo 50m.visus sinjorais ,parduotuves PRIVALES DUOTI SVAIGALU DYKAI nuo 0-24val. ir t.t.Kazkur girdeta,a koncervatorijoje 1973m., buvo
Atsakyti
-2

A
Audra
2020-10-27 16:48:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Drakonas galvas kele... Ar atsiras riteris, kuris jas nukirs?
Atsakyti
-2

l
lietuvė
2020-10-27 17:30:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar ne gėda Šimonytei iš anksto matuotis premjerės kėdę ? Jei neturi gėdos , tai gal nors sąžinės krisleris atsiras . Nejaugi jai nesvarbi tautos valia ? Gėda ! Gėda ! Gėda !
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų