DIENOS PJŪVIS. D. Grybauskaitės interviu apie Seimo rinkimų rezultatus

Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino konservatorius su pergale Seimo rinkimuose ir palinkėjo sėkmės Ingridai Šimonytei premjerės poste. Visgi G. Nausėda pažymėjo, kad iš naujosios valdžios tikisi gerovės valstybės įgyvendinimo, o naujiesiems ministrams pasiruošęs kelti tris pagrindinius kriterijus. O kaip Seimo rezultatus vertina buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė?

Apie tai – portalo tv3.lt pokalbis su Dalia Grybauskaite. 

Portalas tv3.lt primena, kad parlamento rinkimus laimėjo opozicijoje esantys konservatoriai. Jie pirmadienio naktį pradėjo derybas dėl centro-dešinės valdančiosios koalicijos su Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija.

Pirminiais duomenimis, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai iškovojo 50 mandatų ir kartu su koalicijos partneriais turės daugumą Seime.

Trijų partijų pirmininkai pirmadienio naktį paskelbė bendrą deklaraciją, kad yra pasiryžę formuoti Ingridos Šimonytės vadovaujamą Vyriausybę. 


Rašyti komentarą...
G
Genutė
2020-10-26 15:49:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dabar jau tuos išrinko- apgailėtinas požiūris i Lietuvą ir mus žmones, išrinko tuos kurie mus ''šunauja'' vadina, tuos kurie duonos kasnį atima, tuos kurie brangiai skolinasi ir mes dabar mokame, žuvis genda nuo galvos, gaila kad toks požiūris i mus viršūnese kad tik susodinti tuos kurie patinka prezidentei.
Atsakyti
-11

S
Suvalkietis
2020-10-26 16:00:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila kad žmonės siauru pažiūrų, juos skurdina ir tuo džiaugiasi , sėkmės su Ingrida priešaky!
Atsakyti
-6

A
Atsiprasau,bet...
2020-10-26 18:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Katastrofa...kai valdžioje kumeles, pydarai ir lezbietes...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų