DIENOS PJŪVIS. Premjeras Skvernelis apie karantiną ir rinkimus

Nesiliaujantys triženkliai užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičiai neša naujus ruošiamus ribojimus. Premjeras Saulius Skvernelis pirmadienį pranešė, kad laikas padaryti pauzę visuomeniniame gyvenime. Jis įspėjo, kad jei dabar numatytos priemonės nepadės, lokalūs karantinai bus įvesti atskirose savivaldybėse. Tiesa, pasak premjero, balsuoti Seimo rinkimuose yra saugu, o rinkimų komisijos yra pasiruošusios darbui pandemijos akivaizdoje. Bet ar tikrai?

Apie tai ir daugiau – portalo tv3.lt pokalbis su premjeru Sauliumi Skveneliu.

Portalas tv3.lt primena, kad kalbėdamas Seime premjeras Saulius Skvernelis paaiškino, kad tikisi, jog suvaldyti koronaviruso situaciją šalyje padės rekomendacinio pobūdžio priemonės ir griežtų ribojimų nežada. Visgi Vyriausybės vadovas atskleidė, kada šalies gyvenimą vėl galėtų sukaustyti draudimai.

„Nes už laisvę visi esame ir kuo mažesnį ribojimą? Jeigu tokių rezultatų galime bandyti pasiekti neįvedinėjant tokių griežtų priemonių, tą turim ir daryti“, – Seime susirinkusiems žurnalistams antradienį sakė S. Skvernelis.

Premjero nuomone, dabar taikomos rekomendacinio pobūdžio priemonės gali suvaldyti koronaviruso situaciją šalyje.

„Dar tikrai nėra tokių situacijų, kad turėtume galvoti apie tokias priemones. Iš esmės, pagrindinis dalykas, kuris verstų daryti kitus žingsnius, būtų mūsų sveikatos sistemos perkrovimas ir galima grėsmė, jei užsipildysim tuos pajėgumus, kurie numatyti Covid-19 pacientų gydymui“, – teigė S. Skvernelis.

Ministrų kabineto vadovo teigimu, situaciją suvaldyti tikimąsi ir per mokinių atostogas. S. Skvernelio teigimu, mokiniams bus siūlomos ne vienos, o dviejų savaičių rudens atostogos, per kurias, premjero nuomone, šalies gyventojai savo visuomeniniame gyvenime turėtų padaryti pauzę.

Šios pauzės metu, S. Skvernelio teigimu, bus rekomenduojama vengti renginių, laikytis distancijos, dėvėti kaukes.

„Tos dvi savaitės būtų svarbus impulsas stabilizuojant situaciją“, – tikino S. Skvernelis.

Pasak jo, atvejų skaičius kas dvi savaites dvigubėja, o norint grįžti į ankstesnę situaciją, prireikia nuo 6 iki 8 savaičių.


Rašyti komentarą...
V
VALDAS
2020-10-20 14:52:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką daugiau gali pasakyti ,juk reikia laimėti rinkimus .O TADA DIEVE PADĖK PARODYSIM TIKRAJĮ VEIDELĮ
Atsakyti
-1

E
Epidiomilogas
2020-10-20 15:20:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagal Bibliją reikia plauti kojas vargšams pagal Skverneli rankas ir smegenis jis pats plauna ir dar nupudruoja
Atsakyti
-2

R
Rinkėjas.
2020-10-20 16:03:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano šeima tai tik už valstiečius. Linkime, kad laimėtumėte rinkimus. O jei ir nelaimėsite nenusiminkite. Dėlto gyvenimas, kuris yra gražus, juk nesugrius. Tikiu , kad būsite stipri frakcija opozicijoje. Mes mylime tiek Jus, tiek Karbauskį tiek visus kitus valstiečius.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų