DIENOS PJŪVIS. Saulius Skvernelis su komanda paliko valstiečius: ko sulauksime iš naujos frakcijos?

Dar liepos mėnesio pabaigoje valstiečiai žalieji išmetė ilgametį partijos narį Tomą Tomiliną, o rugsėjį nebegalintieji apsikęsti valstiečių žaliųjų frakcijoje tvyrančios atmosferos susibūrė į naują grupę. Naujai suburtoje frakcijoje iš viso bus 13 narių, kurių dalis yra buvę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariais, dalis yra iš Mišrios Seimo narių grupės. Tad ko sulauksime iš naujos frakcijos?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimonariu Sauliumi Skverneliu ir politologe Jūrate Novagrockiene.

Primename, kad Naujosios frakcijos nariais tapo buvęs premjeras Saulius Skvernelis, taip pat Algirdas Stončaitis, Lukas Savickas, Linas Kukuraitis, Tomas Tomilinas, Rima Baškienė, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Zenonas Streikus, Vytautas Bakas, Domas Griškevičius ir Algirdas Butkevičius.

Visi šie politikai kažkuriuo etapu buvo valstiečių žaliųjų komandos nariai, išskyrus D. Griškevičių ir A. Butkevičių, kurie praeityje abu buvo socialdemokratai.

Plačiau apie naują frakciją galite skaityti čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
M
Matas
2021-09-07 13:10:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išdavikų gauja. Dėl postų tėvą , motiną parduotų
Atsakyti
-3

A
Aldona Stirbienė
2021-09-07 13:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susibūrė visi karneristai.Jie sąrašuose buvo ne išįdėjos.Gerai,lengviau bus pasirinkti už ką balsuoti...
Atsakyti
-1

O
Ona
2021-09-07 13:21:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražu..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų