DIENOS PJŪVIS. Per Lietuvą ritasi demonstracijų ir mitingų banga: kas iš to gaus naudos?

Lietuvos visuomenė nerimsta. Savaitgalį Kaune įvyko LGBTQ+ bendruomenės eitynės „Kaunas Pride“, o beveik prieš mėnesį įvyko riaušėmis pasibaigęs mitingas prie Seimo. Negana to, šią savaitę rugsėjo 10 dieną turėjo įvykti Šeimų sąjūdžio mitingas, kuriam Vilniaus savivaldybė leidimo visgi neišdavė, o teismas šio sprendimo nusprendė nestabdyti. Bet kodėl Lietuvoje ritasi demonstracijų ir mitingų banga? Kas iš to gauna naudos?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su politologais Virgiu Valentinavičiumi ir Lauru Bieliniu.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
K
Kodėl ?
2021-09-06 13:37:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
meluojate ? Leidimą mitingui nurodė išduoti teismas dar birželio gale. Jei ką, pavėlavęs tris savaites (tokia pas mus "lygybė" su privilegijuota LGBT, kuriai teismas suteikia teisę per tris dienas. Blogas kvapas ? Tiesa, esant liberal-konservų diktatūrai, galima tikėtis bet kokių kiaulysčių
Atsakyti
-4

T
Teisibe
2021-09-06 13:42:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko cia stebetis kad liaudis bunda is lietargo miego kiek cia gali ticiuotis is zmoniu sitie valdziazmogei laikas verst su sakem tokia valdzia!!!!
Atsakyti
-2

L
Londonietis
2021-09-06 19:06:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai,kad pidarai is pogrindzio islindo ir pradejo nerealius gejiskus savo norus reiksti!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų