DIENOS PJŪVIS. Kiek Lietuvai kainuoja nelegalių migrantų maistas, nakvynė ir kitos išlaidos?

Iš viso šiemet pasienyje su Baltarusija sulaikyti 1 738 neteisėti migrantai. Neslūgstant migrantų sukeltam chaosui, plečiamas migrantams tinkamų apgyvendinimo vietų tinklas – jie greitu bus įkurdinti Medininkuose, Dieveniškėse. Taip pat yra laisvų sklypų Švenčionių rajone. Bet kiek visa tai kainuoja Lietuvai?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Lazdijų rajono mere Ausma Miškiniene ir Seimo nariu Laurynu Kasčiūnu.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad per visą antradienį pasieniečiai, pirminiais duomenimis, sulaikė 22 iš Baltarusijos neteisėtai sieną kirtusius migrantus. Liepą tai buvo mažiausias per parą sulaikytų užsieniečių skaičius. Iš viso šiemet pasienyje su Baltarusija iki vidurnakčio iš antradienio į trečiadienį sulaikyti 1 738 neteisėti migrantai.

Nuo metų pradžios, pirminiais duomenimis, daugiausia migrantų sulaikyta Druskininkų savivaldybės ribose – 541. Ignalinos rajone sulaikyti 325 neteisėtai iš Baltarusijos patekę užsieniečiai, Varėnos – 313, Šalčininkų – 246.

Neteisėti migrantai jau anksčiau buvo apgyvendinti Alytaus miesto ir rajono, Ignalinos, Varėnos bei Lazdijų rajonų savivaldybių suteiktose patalpose. Sulaikytųjų apgyvendinimas vyksta ir VSAT Užsieniečių registracijos centre Pabradėje, Pasieniečių mokykloje Medininkuose bei VSAT užkardose, o nelydimi nepilnamečiai perkeliami į Pabėgėlių priėmimo centrą Rukloje.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
u
užmiršo
2021-07-14 15:57:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai kiek kainuoja migrantų išlaikymas?užspringo žurnalistas ar ką?
Atsakyti
-1

N
Neaisku
2021-07-14 14:36:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek kainuoja tas islaikymas.
Atsakyti
-1

L
Liusia
2021-07-14 14:53:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kiek
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų