DIENOS PJŪVIS. Kas gali priversti Šimonytę atsisakyti premjero posto?

Premjerė Ingrida Šimonytė kalbėjo, kad perspėjimų bendrapartiečiams apie pasitraukimą nėra, tačiau pripažįsta, jei pajustų, kad konservatorių frakcija jos nebepalaiko, keltų klausimą dėl tolimesnio vadovavimo Vyriausybei. Toks jos teiginys sukėlė nemažai emocijų, o tiek pozicija, tiek opozicija tikino, kad tai nėra realus ketinimas. Kas gali priversti Šimonytę spjauti į premjero postą?

Apie tai portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su politologu Bernaru Ivanovu ir politologe Rima Urbonaite.

Portalas tv3.lt primena, kad apie vidines konservatorių frakcijos diskusijas pirmasis parašė „Lietuvos rytas“, esą I. Šimonytė leido frakcijai suprasti, jei reikėtų skelbti dar vieną karantiną, ji gali pasitraukti iš pareigų, taip ji atsakiusi į konservatorių spaudimą dėl užsitęsusio karantino suvaržymų.

„Man labai sunku komentuoti gandus, nes nežinau apie kokį frakcijos posėdį, kas mato reikalą papasakoti. Taip diskusijų fracijoje būna ir dėl to, kokie yra sprendimai, kai prasidėjo karantino laisvinimai vasario mėnesį, galbūt ir buvo tokių karštesnių debatų, tačiau mano supratimas apie situaciją yra labai paprastas – Vyriausybė negali dirbti, jei už jos nėra Seimo daugumos frakcijų paramos.

Jei Seimo daugumos frakcijos turi kitą įsivaizdavimą, kaip turi būti priimami sprendimai, kaip turi būti valdomas karantinas. Tuomet žinoma, vyriausybei yra sunku ar net neįmanoma dirbti“, – LRT radijui antradienį sakė I. Šimonytė.

Plačiau apie tai skaitykite: „Šimonytė: pajutusi, kad frakcija manęs nepalaiko, kelčiau klausimą, kaip toliau dirbti“

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ ŽIŪRĖKITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.


Rašyti komentarą...
V
Virusas
2021-04-14 13:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senai laikas susikrauti daiktus ir lauk su tokiais idiotiskais sprendimais ir vel zalos valstybei pridarysi
Atsakyti
-4

g
grazina
2021-04-14 13:21:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkaip mus gasdinama .Šiltą vieta tuščia nebūna ,o Ingridos darbų nematau Covido smūgį priėmė Ana vyriausybe-si nieko naujo nepadarė tik leido turėti tipo"Maksimieciams".Liaudis gi nuskurdo.
Atsakyti
-3

d
dhdh
2021-04-14 13:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyriausybeje nera isteigtas psichiatro kabinetas "incognito". Ten dirbantys nevaiksto i psichoterapijas, valdyt savo baimes ir issiaiskinti kas jiem vyksta, o savo asmenines baimes permeta visuomenei. Visuomene vaiksto arba per zoom pasisneka su psichoterapeutais. Nes vwikus augina isgyvent bando ir isvengt situaciju nes bendrw situacija rimta. Tai pacioje visuomeneje kazkas jau vyskta ir tai vadinama bandos psichologinis imunitetas kuri igauna visuomene, bet ne vyrisusybe. Nes ten uzsidare vyriausybeje sedi dirba, psichuoja, nesitvarko saves ir nenori tvarkytis isitikine jiem viskas gerai. As tai matau cia atveji gryna ir nereikia issisukinet.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų