DIENOS PJŪVIS. Karantinas pratęsiamas iki birželio pabaigos: ar Lietuvai dar reikia tokių griežtų ribojimų?

Premjerė Ingrida Šimonytė pažymi, kad koronaviruso situacija šalyje gerėja, tačiau Vyriausybė vis tiek planuoja pratęsti karantiną iki birželio pabaigos. Bet ar Lietuvai dar reikia tokių griežtų ribojimų?

Apie tai portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo nariais Aurelijumi Veryga ir Jurgita Sejoniene.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Vyrausybė trečiadienį sprendžia karantino nutarimo pratęsimą.

„Kadangi tas nutarimas daugybę kartų keistas, bus išdėstyta jo tam tikra nauja redakcija, kad visiems būtų lengviau orientuotis. Turbūt siūlysime pratęsti iki birželio pabaigos.

Jūs matote, kad situacija, galiu su atsargiu optimizmu pasakyti, gerėja ir gerėja visose srityse. Ne tik susirgimų skaičiumi, bet ir ligoninių užimtumu ir kitais parametrais“, – Seime susirinkusiems žurnalistams sakė I. Šimonytė.

Premjerės teigimu, kadangi testų apimtys išlieka aukštos, I. Šimonytė mano, kad epidemiologinę situaciją Vyriausybė mato gana gerai.

„Kita vertus, tai nėra pagrindas pulti ir atsipalaiduoti. Tie laisvinimai ir toliau vyks, palaipsniui. Labiausiai reikia ruoštis rudeniui ir skiepytis. Galimybė skiepytis, ypač nuo kitos savaitės, visai visuomenei bus žymiai platesnės nei bet kurią savaitę iki šiol“, – kalbėjo I. Šimonytė.

Vyriausybės vadovė teigė, kad trečiadienį bus svarstoma dalis atlaisvinimų, kurie įsigaliotų nuo birželio pradžios. Premjerė nekonkretizavo, kokie karantino režimo pakeitimai laukia.

„Tikrai tai nebus dramatiški pasikeitimai. <...> Rytoj, kai pristatysim projektą, bus galima diskutuoti“, – teigė I. Šimonytė.

Kalbėdama apie pasiruošimą rudeniui, premjerė pažymėjo, kad būtina paskiepyti kuo didesnę dalį visuomenės.

„Taip pat svarbiausias aspektas yra ugdymo įstaigų pasiruošimas“, – sakė ji.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
P
Paula
2021-05-26 14:27:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs nesveiki!!!!!!!
Atsakyti
-2

J
Julius
2021-05-26 14:05:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi oi ka daro katik nori kas sauna i galva
Atsakyti
-3

b
be zodziu
2021-05-26 14:40:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiesiog nera zodziu, ar jus galit atsipeiketi ir praregeti, nu ka jus darot???!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų