DIENOS PJŪVIS. Kaip pasikeis Šimonytės ministrų kabinetas?

Susitikęs su visais kandidatais į ministrus, prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį Vyriausybės formavimą aptarė su paskirtąja ministre pirmininke Ingrida Šimonyte. Prezidentas atskleidė, kad jam neįtiko dvi pateiktos kandidatūros – Kasparo Adomaičio ir Dalios Miniataitės. Visgi prezidentas išsakė nuogąstavimų dėl dar dviejų būsimų ministrų. Tad kaip dabar pasikeis I. Šimonytės ministrų kabinetas?

Apie tai – portalo tv3.lt laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo vicepirmininku Jurgiu Razma ir politikos apžvalgininku Virgiu Valentinavičiumi.

Portalas tv3.lt primena, kad prezidentas G. Nausėda po susitikimo pranešė, kad turėtų būti ieškomos dvi naujos kandidatūros. Šalies vadovui neįtiko Laisvės partijos kandidatas į susisiekimo ministrus Kasparas Adomaitis ir kandidatė į žemės ūkio ministres Dalia Miniataitė.

„Jokiu būdu nenoriu pasakyti, kad tie kandidatai, kurie prisistatė buvo blogi ar nesuprato savo funkcijų. Tiesiog šiandien galėčiau pasakyti tik tiek, kad aš kaip prezidentas negaliu prisiimti atsakomybės už jų ilgalaikių ir trumpalaikių veiksmų įgyvendinimą, nes stokojama vizijos, stokojama gero savo sektoriaus problemų išmanymo“, – savo sprendimą aiškino G. Nausėda.

Laisvės partijai ir konservatoriams teks ieškoti naujų kandidatų į šias ministerijas artimiausiu metu. G. Nausėda tikino, kad preliminariai žino galimą Laisvės partijos kandidatūrą, visgi, paties kandidato prašymu, jo tapatybė kol kas neatskleidžiama. Prezidentas teigė, kad į susisiekimo ministro portfelį pretenduojantis asmuo vėliausiai paaiškės pirmadienį.

„Jeigu ta kandidatūra bus pateikta man, iš tikrųjų pakankamai gerai pažinodamas šį asmenį, manau, kad tai tikrai galėtų būti geras kandidatas susisiekimo ministro pozicijai ir portfeliui paimti“, – sakė G. Nausėda.

Šalies vadovas su premjere aptarė ir kitus kandidatus, kurie kėlė abejonių. G. Nausėda pirmiausiai aptarė kandidato į sveikatos apsaugos ministrus Arūno Dulkio atvejį.

Daugiau apie viską skaitykite straipsnyje: „Nausėdos verdiktas: netinka du pateikti kandidatai“


Rašyti komentarą...
P
Pasipiktinęs
2020-12-04 14:59:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne DIENOS PJŪVIS, o dienos spjūvis rinkėjams tiesiai į veidą!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų