Dar vienas išpuolis JAV prekybos centre: „Kasininkė mus paslėpė vienoje iš spintų“

Mažiausiai du žmonės nužudyti, o penki sunkiai sužeisti ramybe alsuojančioje Aidaho valstijoje kilus šaudynėms prekybos centre. Viduryje baltos dienos į žmones pradėjęs šaudyti asmuo, ugnį atidengė ir į įvykio vietą atvykusius policijos pareigūnus. Jį sulaikyti pavyko tik po nuožmaus susišaudymo.

Didžiausiame valstijos Boiso mieste esančiame prekybos centre, šūviai aidėti pradėjo antrą valandą dienos. Nedelsiant į įvykio vietą atvykę pareigūnai viduje rado du žmonių kūnus.

Tačiau viduje buvęs šaulys pasiduoti neketino ir atidengė ugnį ir į juos. Skelbiama, kad nuožmaus susišaudymo metu vienas pareigūnas buvo sužeistas, tačiau užpuoliką pavyko neutralizuoti.

Pašautas jis kritinės būklės išgabentas į ligoninę. Šaudynių metu prekybos centre buvo lankytojai sukrėsti. Ramiame 250 tūkst. gyventojų turinčiame mieste, tokio išpuolio niekas nesitikėjo.

„Ruošėmės palikti parduotuvę, kai išgirdome keturis ar penkis šūvius. Iškart puolėme ant žemės“, – sako susišaudymo liudininkė Cheryl Frey.

Moteris sako, iš išgąsčio negalėsianti sudėti bluosto mažiausiai savaitę. Pasislėpti nuo žudiko jai su vyru padėjo kasininkė.

„Ji paslėpė mus vienoje iš spintų. Neįsivaizduoju, kiek laiko ten slėpėmės, bet atrodo, kad ištisą amžinybę“, – tikina C. Frey. 

„Negaliu apsakyti, koks traumuojantis šis įvykis visai bendruomenei, ir tiems, kurie tapo įvykio liudininkais bei jų artimiesiems“, – teigia Boise policijos vadas Ryan Lee. 

Susišaudymo metu sužeisti šeši asmenys. Nusikaltėlio motyvai kol kas lieka neaiškūs. Policija atsisakė atskleisti ir jo asmenybę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų