Pralaimėjimą NBA patyrė Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (21/47). Ekipa namuose 96:128 (19:34, 25:40, 25:33, 27:21) neturėjo šansų prieš Minesotos „Timberwolves“ (21/47).

Nuo suolo pakilęs I. Brazdeikis per 35 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir penkis sykius prasižengė.

Lietuvos pilietybės neseniai sulaukęs krepšininkas pagerino savo rezultatyvumo ir sužaistų minučių rekordus. Prieš tai daugiausiai taškų jis buvo sumetęs į „Pistons“ krepšį (14 tšk.).

Vis tik Orlando ekipa šį sezoną rimtų tikslų nebepuoselėja. Yra spekuliuojama, kad „Magic“ nenori pakilti iš Rytų konferencijos dugno dėl geresnio naujokų biržos šaukimo vasarą.

„Magic“ pirmavo tik rungtynių pradžioje, bet vėliau svečiai perėmė iniciatyvą. Galiausiai „Timberwolves“ pranašumas tik stabiliai didėjo, o po pertraukos pasiekė nepadorią 43 taškų ribą (49:92).

„Magic“: RJ Hamptonas 19, Dwayne'as Baconas 18, I. Brazdeikis 16 taškų.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas ir Karlas-Anthony Townsas po 27, Ricky Rubio 18 taškų.