i. brazdeikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „i. brazdeikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „i. brazdeikis“.

Pirmosios „Magic“ pergalės fone – epizodinis Igno Brazdeikio pasirodymas

NBA lygoje pirmąją pergalę iškovojo Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (1/2). Lietuvio ekipa išvykoje 110:104 (27:29, 25:28, 22:23, 36:24) palaužė Niujorko „Knicks“ (2/1). Ignas Brazdeikis aikštėje pasirodė įpusėjus antrajam kėliniui, bet greit sėdo ant suoliuko. Vos 2 minutes žaidęs Iggy prametė tritaškį, kartą prasižengė, o jam būnant aikštėje „Magic“ praleido šešiais taškais daugiau nei oponentai.
2021-10-25

Pakankamai laiko gavęs Ignas Brazdeikis svaidė metimus pro šalį

Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ iškovojo pergalę NBA ikisezoniniame mače. „Magai“ namuose 103:102 (24:26, 30:30, 19:23, 30:23) dramatiškai palaužė Bostono „Celtics“. I. Brazdeikis žaidė beveik 16 minučių, bet vakaras jam nesusiklostė. Lietuvos pasą turintis puolėjas pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau 3 kartus prasižengė. Pergalę „Magic“ iškovojo puikiu stiliumi. Likus 0,2 sek. atsilošęs dvitaškį pelnė Jeffas Dowtinas.
2021-10-14

Lietuvių susitikimas NBA lygoje pažymėtas Jono Valančiūno išvarymu

Su Naujojo Orleano „Pelicans“ marškinėliais debiutavo Jonas Valančiūnas. NBA ikisezoninėse rungtynėse „pelikanai“ namuose 104:86 (18:26, 34:25, 20:17, 32:18) nugalėjo Igno Brazdeikio atstovaujamą Orlando „Magic“. J. Valančiūnas per 20 minučių spėjo pelnyti 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Tiesa, lietuvis rungtynių nebaigė – užsidirbo dvi technines pražangas ir buvo priverstas kulniuoti į rūbinę.
2021-10-07

Ignas Brazdeikis taškus rinko tik nuo baudų metimo linijos

NBA Vasaros lygoje svajonės toliau siekia Lietuvos pasą turintis Ignas Brazdeikis. Pastarojo atstovaujama Orlando „Magic“ 89:76 (23:19, 26:26, 19:18, 21:13) nugalėjo Hiustono „Rockets“. I. Brazdeikis sužaidė vieną prasčiausių mačų šią vasarą. Kanados ir Lietuvos pilietybę turintis žaidėjas per 23 minutes pelnė 6 taškus, tačiau „iš žaidimo“ atakavo tragišku procentu.
2021-08-16

Ignui Brazdeikiui metimai nekrito, „Magic“ – sutriuškinti

NBA Vasaros lygoje vėl į aikštę žengė Ignas Brazdeikis. Jo atstovaujama Orlando „Magic“ 71:108 (16:25, 15:25, 11:26, 29:32) nusileido Bostono „Celtics“. I. Brazdeikis žaidė 12 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau vieną kartą prarado kamuolį ir tris sykius prasižengė. Ignui Vasaros lyga jau sėkminga. Ketvirtadienį Lietuvos ir Kanados pilietybes turintis krepšininkas oficialiai pasirašė dvišalę sutartį su „Magic“ klubu.
2021-08-13

Ignas Brazdeikis oficialiai tapo „Magic“ nariu

Lietuvos pilietybę neseniai gavęs Ignas Brazdeikis toliau skinasi kelią į stipriausią pasaulio lygą NBA. I. Brazdeikis pasirašė dvišalę sutartį su Orlando „Magic“ klubu ateinančiam sezonui.Tai reiškia, kad žaidėjas galės žaisti ir šios ekipos dukterinėje G lygos komandoje „Lakeland Magic“. Praėjusio sezono pabaigoje šansą su „Magic“ gavęs Ignas rinko vidutiniškai po 11,1 taško, 5,1 atkovoto kamuolio ir 2 rezultatyvius perdavimus. Iggy atstovauja „Magic“ NBA Vasaros lygoje.
2021-08-12

Ignas Brazdeikis surengė dar vieną gerą pasirodymą Vasaros lygoje

Igno Brazdekio atstovaujama Orlando „Magic“ (1/1) ekipa NBA vasaros lygoje 84:94 (23:22, 19:23, 13:25, 29:24) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (1/1) komandai. I. Brazdeikis per 15 minučių pelnė 9 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir du kartus suklydo. „Magic“ gretose rungtyniaujantis latvis Janis Timma per 14 minučių pelnė 8 taškus.
2021-08-12

Brazdeikis buvo arti dvigubo dublio, bet sezonas baigėsi nesėkme

Ignas Brazdeikis sužaidė paskutines savo rungtynes šiame NBA reguliariajame sezone. Lietuvio atstovaujama Orlando „Magic“ (21/51) išvykoje 117:128 ( nusileido Rytų konferencijos lyderei Filadelfijos „76ers“ (49/23). I. Brazdeikis žaidė 34 minutes, per kurias surinko 9 taškus (3/9 met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tris kartus prasižengė ir dukart suklydo.
2021-05-17

Brazdeikis Orlande vėl gerino rekordus

Pralaimėjimą NBA patyrė Igno Brazdeikio atstovaujama Orlando „Magic“ (21/47). Ekipa namuose 96:128 (19:34, 25:40, 25:33, 27:21) neturėjo šansų prieš Minesotos „Timberwolves“ (21/47). Nuo suolo pakilęs I. Brazdeikis per 35 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir penkis sykius prasižengė. Lietuvos pilietybės neseniai sulaukęs krepšininkas pagerino savo rezultatyvumo ir sužaistų minučių rekordus.