Penkių pralaimėjimų seriją NBA nutraukė Igno Brazdeikio atstovaujama Niujorko „Knicks“ (6/8). Kanados lietuvio ekipa išvykoje 105:75 (28:17, 20:18, 27:15, 30:25) parbloškė Bostono „Celtics“ (8/4).

I. Brazdeikis pasireikšti gavo kiek daugiau nei 3 minutes ir per jas taškų nepelnė, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo. Jam esant aikštėje „Knicks“ praleido 5 taškais daugiau nei varžovai. Per penkerias šio sezono rungtynes, tai didžiausias I. Brazdeikio minučių kiekis aikštėje.

„Knicks“ dar pirmajame kėlinyje atitrūko per 11 taškų distanciją, o į per pertrauką išėjo laikydami 13 taškų pranašumą.

Lemiamą spurtą Niujorko klubas surengė trečiojo kėlinio pradžioje, kai pelnė 10 taškų be atsako. „Celtics“ šiose rungtynėse vertėsi be Jaysono Tatumo. Jo lyderystės trūko – vienintelis Jaylenas Brownas pelnė daugiau 20 taškų „keltų“ gretose.

„Celtics“: J. Brownas 25, Marcusas Smartas 10, Kemba Walkeris 9 taškai.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 20 (12 atk. kam.), R.J. Barrettas 19 (11 atk. kam.), Immanuelis Quickley 17 taškų.