Aktorius Kvoščiauskas nors ir dabar skiepytųsi „AstraZeneca“: kam delsti, juk tokių kaip aš – šimtai

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina aktorių Eimutį Kvoščiauską. Visuomenėje kilus aštrioms diskusijoms dėl vakcinos „AstraZeneca“ ir pasirodžius informacijai, kad galbūt Lietuvoje ja skiepytis galėtų visi norintieji, E. Kvoščiauskas vienas pirmųjų pareiškė, jog būtų tarp savanorių. Kodėl jis taip nusprendė?

„Aš pasitikiu mokslu ir daugybę metų skiepijuosi nuo gripo bei kitų ligų. Taip, man nėra pasireiškę jokių sunkių šalutinių poveikių vakcinoms ir dėl to nesu patyręs jokių nepatogumų. Galbūt, jeigu mano patirtis būtų kitokia, aš irgi dvejočiau. Tačiau dabar neturiu jokio pagrindo atsisakyti skiepo.

Gerbiu kitų nuomonę ir nesistengiu nieko perkalbėti, bet lygiai taip pat manau, kad žymių žmonių pavyzdys – politikų, visuomenės veikėjų, aktorių yra svarbus ir gali kažkam turėti net lemiamos įtakos apsisprendžiant, ką daryti toliau. Todėl džiaugiuosi, jog buvo nuspręsta „AstraZeneca“ skiepyti prezidentą, politikus ir manau, kad jie galėjo tai padaryti gerokai anksčiau, kol dar nebuvo kilęs toks visuomenėje šurmulys“, – sako E. Kvoščiauskas.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eimučio Kvoščiausko gyvenimo akimirkos

Aktorius tikina, kad šiuo metu nemato jokios kitos išeities, kaip visiems ištrūkti iš užburto karantino rato ir kaip pažaboti Covid-19 plitimą. E. Kvoščiauskas atvirai sako, kad karantinas jam įgriso taip smarkiai, kad daugiau nebeliko kantrybės. Vyras išsiilgęs spektaklių, koncertų ir kada galės vėl laisvai lipti ant scenos.

„Aš tikrai stengiausi visą karantino laikotarpį išlikti pozityvus ir neprarasti vilties, bet jau riba pasiekta. Juk gyvenu iš santaupų, o jos senka ir iš valstybės skiriamos kelių šimtų eurų paramos. Tačiau kiek dar viskas gali šitaip tęstis? Trokštu vėl vaidinti, lipti ant scenos teatre, o kada tai įvyks – niekas negali pasakyti.

REKLAMA

Žmonių psichologinė būsena yra tragiška: daugelis pikti, pervargę, irzlūs ir tai atsispindi visose gyvenimo srityse – nuo santykių šeimoje iki komentarų socialinėje erdvėje. Todėl esu įsitikinęs, kad jeigu galėtume skiepytis bent tie, kurie tikrai norime ir galime, padėtis bent po truputį imtų gerėti“, - sako aktorius.

E. Kvoščiauskas taip pat džiaugiasi, kad jau sulaukia vis daugiau profesinių pasiūlymų, susijusių su darbu teatre ir televizijoje. Ypač vyras laimingas, kad net per karantiną jam pavyko išnaudoti dar pernai gautą gimtadienio dovaną – kelionę į egzotišką kraštą. Kur aktorius keliavo ir ar asmeniniame gyvenime vyksta pokyčiai?

Visą interviu su E. Kvoščiausku žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.


Rašyti komentarą...
p
produktas
2021-03-20 14:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
jooo, nepraejo nei diena, ir jau reklama veikia, arba kitaip smegenu praplovimo scema, visu pirma ,ne visiems jums pavyks praplauti, dabar labai bus daug norinciu pasikalbeti tvr laidoje garsiu zmoniu, nes yra uzsakymas , man tokie aktoriai apgailetini, ir visos kitos garsenybes, kurios sutinka , susideri dalyvauti klounadoje , as moklsininkais taip pat pasitikiu, ir jie sako kad tai eksperimentas, o jusu mokslininkas tv3 kalba ka kita
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų