Aiškėja detalės apie tragišką gaisrą Vilniuje: likusius gyvus išgelbėjo dūmų detektorių signalas

Vilniaus pakraštyje užsidegus gyvenamajam namui žuvo du vyriškiai. Supleškėjo namas, kuriame gyveno trys šeimos, žmonės liko be pastogės. Gyventojus iš dviejų butų išgelbėjo dūmų detektoriai, išgirdę kaukiančius signalus, jie spėjo išbėgti ir liko gyvi.

Priešgaisrinės saugos specialistas lipa ant sudegusio namo stogo: jį labiausiai domina kaminas. Spėjama, kad būtent dėl netvarkingo kamino ar krosnies ir kilo pražūtingas gaisras. Atokioje vietoje Dvarčionių sodų pakraštyje esantis namas užsiliepsnojo apie 20 valandą.

Atvykus ugniagesiams kelioms šeimoms priklausantis namelis skendėjo liepsnose. Iš pradžių buvo manoma, kad visi žmonės išsigelbėjo, tačiau netrukus sužinota, kad viduje visgi liko du žmonės, pradėta jų paieška.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie tragišką gaisrą Vilniuje: likusius gyvus išgelbėjo dūmų detektorių signalas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad ugniagesiai su specialiais kvėpavimo aparatais patikrino du butus. Į trečią butą patekti nebebuvo galimybės, nes ties tuo butu buvo įgriuvęs stogas.

Praėjus maždaug pusantros valandos, jau apmalšinus gaisrą, gelbėtojai pateko į butą ir rado vieną smarkiai apdegusį kūną. Smarkiai išdegusiame dviejų kambarių bute po pusvalandžio aptiktas ir antras kūnas. Padegimo versija kol kas atmetama.

Aiškėja aplinkybės, kaip žmonėms iš dviejų butų pavyko išsigelbėti: suveikė dūmų detektorius. Žmonės išbėgo, veržėsi liepsnos iš trečiojo buto. Per gaisrą nudegė visas stogas, dalis perdangos.

Vilniuje vakare tuo pat metu kilo dar vienas nedidelis gaisras, per kurį nukentėjo dvi moterys. Bendro naudojimo virtuvėje Švitrigailos gatvėje užsidegė ant viryklės kaitintas aliejus.

Viena moteris pabandė jį užgesinti vandeniu: taip daryti negalima, aliejus nuo vandens tik dar labiau užsiliepsnoja. Laimė, gaisras neišplito, tačiau nuo aliejaus ir vandens garų ugnies kamuolio viena moteris apdegė, kita apsinuodijo dūmais. Abi moterys išvežtos į ligoninę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų