ugniagesiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ugniagesiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ugniagesiai“.

Juodoji poilsio prie vandens pusė: gelbėtojai pataria – svarbiausia žinoti kelis dalykus

Per saulėtą savaitgalį iš vandens telkinių gelbėtojai ištraukė tris nuskendusiuosius, vieno nuo penktadienio vakaro Neries upėje gelbėtojai vis dar ieško. Vieną skendusį vyrą pavyko išgelbėti. Statistika nedžiugina, mat skenduolių daugėja: vien per šiuos metus vandens telkiniuose nuskendo 53 žmonės, vienas iš jų – vaikas. Pernai per tokį patį laikotarpį nuskendo 38 gyventojai.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.
Aktualijos 2024-06-17

Vilniuje Pilaitėje užsidegė moters automobilis, nuo jo apdegė dar ir „Porsche“

Ketvirtadienį pavakare Vilniuje, Įsruties gatvėje, užsidegė „Nissan Qashqai“. Ugniagesiams apie nelaimę pranešta maždaug 17-ą valandą. Kai atvažiavo ugniagesiai, automobilis jau degė atvira liepsna. Liepsnas ugniagesiai numalšino per kelias minutes. Visgi ugnis pridarė nemažai nuostolių – automobilis smarkiai išdegė, ypač variklio skyrius, nuo karščio apsilydė netoli stovintis automobilis „Porche Cayenne“. „Nissan“ užsidegė važiuodamas – iš pradžių pasipylė dūmai.
Kriminalai 2024-06-14

Raseinių rajone užsidegė gyvenamasis namas, ūkinis pastatas ir malkinė

Raseinių rajone, Nemakščių miestelyje, pirmadienio popietę atvira liepsna dega malkinė, gyvenamas namas ir ūkinis pastatas. Kaip BNS teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Vida Šmigelskienė, į įvykio vietą Sodų gatvėje išsiųstos šešios ugniagesių cisternos. Apie nukentėjusiuosius nepranešama.
Kriminalai 2024-06-10

Panevėžyje ieškomas padegėjas: du kartus padegė tą patį daugiabutį

Panevėžyje pasikėsinta padegti renovuojamą namą. Šį namą bandyta padegti jau antrą kartą. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienio vakarą, apie 22 val. 52 min., Smėlynės gatvėje, renovuojamame name, kilo gaisras. Per jį apdegė išorės izoliacinė plėvelė ir fasado apšiltinamasis sluoksnis. Nuostolis nustatomas, įtariamas padegimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu. Policija patvirtino, kad gaisras šiame name kilo jau antrą kartą.
Kriminalai 2024-06-10

Dėl Vilniuje užsidegusių automobilių ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos

Ketvirtadienį ryte ir apie vidurdienį Vilniaus specialiosioms tarnyboms pranešta apie užsidegusius automobilius. 12.45 val. pranešta, kad Zarasų g. esančioje aikštelėje dega automobilis, kad šalia yra kitų mašinų. Atvažiavus ugniagesiams automobilis jau buvo užgesintas, ugniagesiai smilkstančią dalį dar perliejo vandeniu. Šalia stovėję automobiliai neapgadinti. Dar vieno panašaus iškvietimo Vilniaus ugniagesiai sulaukė rytą. Apie 10 val.
Kriminalai 2024-06-06

Neeilinį iškvietimą gavę ugniagesiai reagavo žaibiškai: verti didžiausios pagarbos

Ugniagesių-gelbėtojų pagalbos prireikia ne tik žmonėms, bet neretai – ir į bėdą patekusiems gyvūnams ar paukščiams. Tad antradienio vakarą Prienuose jie gelbėjo tvenkinyje, tarp grotų įstrigusius ančiukus. Šįkart ugniagesiai-gelbėtojai skubėjo padėti paukščiams. Pasidalijo žinia Pranešimas apie įvykį buvo gautas apie 19 val. 20 min. Informuota, kad J. Lukšos gatvėje esančiame tvenkinyje tarp grotų užstrigo ir negali išplaukti maži ančiukai.
2024-06-06

Sprogimas restorane Vilniaus centre: nukentėjo mažiausiai vienas žmogus

Trečiadienį Vilniaus centre, Barboros Radvilaitės gatvėje esančiame restorane „Katpėdėlė“, nugriaudėjo sprogimas. Pranešama, kad atvykę ugniagesiai atviros liepsnos nepastebėjo. Vienam žmogui buvo perplėšti drabužiai, jį išvedę ugniagesiai perdavė medikams. Apie kitus nukentėjusiuosius kol kas nepranešama. Incidento priežastys kol kas neaiškios. Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė, ugniagesiai 11.22 val.

Gavę iškvietimą ugniagesiai reagavo žaibiškai: nustebino ne vieną

Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino neeiline gelbėjimo misija. Ugniagesiams nuo namo stogo teko gelbėti ančiukų šeimynėlę... Vykdė neeilinę gelbėjimo misiją „Į Vilkaviškio krašto laikraščio „Santaka“ redakciją paskambinę žmonės pranešė,  kad aplink buvusį Vilkaviškio paštą blaškosi antis, o viršuje girdėti jauniklių pypsėjimas. Pasirodo, antis ant stogo susuko lizdą ir sudėjo kiaušinius, iš kurių išsirito pūkuoti mažyliai.
2024-05-30

Pranešimas apie gaisrą psichiatrijos ligoninėje Vilniuje buvo nepagrįstas

Antradienio vakarą gautas pranešimas apie gaisrą Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje buvo nepagrįstas, sako ugniagesiai. 22.04 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus mieste, Naujosios Vilnios rajone Parko gatvėje 21, Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje jaučiamas degėsių kvapas.
Kriminalai 2024-05-29

Gavę iškvietimą tarnybos sulėkė į vilniečių namus: įspėja visus

Vilniau rajone trečiadienį ugniagesiai gelbėjo vaiką, kurio ranka užstrigo radiatoriuje, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Anot PAGD, 8 val. 56 min. gautas pranešimas, kad Grikienių kaime, Riešės 11-oji gatvėje, radiatoriuje užstrigo vaiko ranka. Panaudojus parankines priemones vaiko ranka išlaisvinta. Medikų pagalbos neprireikė.
2024-05-24
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų