Aiškėja daugiau apie 4 vaikų mamos nužudymą – policija prašo vairuotojų pagalbos

Netoli Kvėdarnos po tiltu per upę aptiktas keturių vaikų motinos kūnas. Spėjama, kad 37-erių moteris buvo pasmaugta. Kvėdarnos seniūnas pasakoja, kad nusiskundimų dėl šeimos nebuvo, į stebimų sąrašus ji nebuvo įrašyta. Policija prašo netoli Kvėdarnos važiavusių vairuotojų pagalbos: reikalinga vaizdo registratorių medžiaga, kol kas, matyt, pareigūnams nepavyko užčiuopti, kas nužudė moterį.

Nužudyta moteris rasta Šilalės rajone, netoli kelio Tauragė-Plungė. Pirminiais duomenimis, moteris buvo pasmaugta, jos kūnas gulėjo po tiltu žolėje prie upės. Žmonės kalba, kad niekuo dėta moteris tapo šiurpaus lytinio nusikaltimo auka.

Policija sako, kad iš karto imtasi visų priemonių nusikaltėliui sučiupti. Jo pėdsakais bandė sekti tarnybiniai šunys.

„Kvėdarnos seniūnijoje, ties upės Aitra tiltu, buvo rastas 37-erių metų moters kūnas su smurto žymėmis. Moters kūną aptiko žvejys, kuris iš karto informavo policijos pareigūnus. Įvykio vietoje dirbo gausios pareigūnų pajėgos, pasitelkti kinologai", – sako policijos atstovė Lina Banienė.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja daugiau apie 4 vaikų mamos nužudymą – policija prašo vairuotojų pagalbos

Paaiškėjo, kad nužudyta keturių vaikų motina, gyvenusi Kvėdarnoje. Seniūnas sako, kad šeima rūpesčių nekėlė.

„Yra keturių vaikų mama. O daugiau apie šeimą nieko negalime papasakoti, nes šeima nebuvo įrašyta į stebimų šeimų sąrašus, jokių nusiskundimų, ar kokios informacijos apie šeimą nebuvo gauta, tvarkinga šeima. Tėvai dirbantys, vaikai mokyklas lankantys", –pasakojo Kvėdarnos seniūnas Aivaras Dobilas.

Nusikaltimo vieta yra maždaug už šešių kilometrų nuo aukos namų. Vaikais pasirūpinti suskubo Vaiko teisių tarnyba.

„Pagalbą vakar vaikams pradėjo teikti mūsų skyriaus mobilios komandos specialistai. Į šeimą kartu su mobilios komandos specialiste vyko taip pat ir Vaiko teisių skyriaus specialistas. Na, iš tikrųjų, teko mums pranešti pirminę žinią vaikams, kad mamos tiesiog nebėra", – prisiminė Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Sragauskienė.

REKLAMA

Pareigūnai kol kas nesulaikė įtariamojo žudiko. Itin sunkus nusikaltimas greičiausiai buvo įvykdytas naktį.

„Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo, todėl prašome visų vairuotojų, važiavusių nuo šių metų rugpjūčio 10 dienos 23 valandos vakaro iki kitos dienos penktos ryto keliu Mažeikiai-Plungė-Tauragė atkarpoje Kvėdarnos automagistralėje ir turėjusius vaizdo registratorius, pasidalyti vaizdo įrašais su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais", – kreipėsi į vairuotojus policijos atstovė Lina Banienė.

Policija plačiau tyrimo ir versijų nekomentuoja. Moteris vaikus augino su vyru, kai buvo įvykdytas nusikaltimas, šis buvo užsienyje.

Vaikus, anot Vaiko teisių tarnybos, iš karto ėmėsi prižiūrėti emociniais ryšiais su vaikais susijęs artimas žmogus, šiuo metu į Lietuvą pas vaikus jau grįžo ir vaikų tėvas.

Daugiau detalių ir vaizdų iš įvykio vietos – siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
V
Vzg
2020-08-12 18:45:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeima rūpesčiu nekele- tipiškas valdininkų pasakymas...,rasykite ar turėjo šeima rūpesčiu ir kaip jiems padėjote!
Atsakyti
-15

N
Nesvarbu
2020-08-12 20:58:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Asile tu prie ko čia po tokiu straipsniu kisi ta Baltarusija? Žmonėms nelaimė o kažkoks balvonas nesąmones čia rasineja
Atsakyti
-6

D
Dove
2020-08-12 19:48:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi kuna zudikas galejo tiesiog numesti po tiltu.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų