Aiškėja protu nesuvokiamos aplinkybės: Šilalės rajone nužudyta keturių vaikų motina

Šilalės rajone, Kvėdarnos miestelio pakraštyje, antradienį rasta galimai nužudyta 37-erių moteris. Policijos pareigūnai toliau intensyviai ieško įtariamojo šiuo sunkiu nusikaltimu.

Aiškėja, kad nužudyta moteris gyveno Kvėdarnos miestelyje. Čia ji su gausia šeima atsikraustė prieš kurį laiką. Moters sutuoktinis šiuo metu dirba užsienyje, tad keturis vaikus laikinai prižiūri emociniais ryšiais susijęs asmuo.

Keturi vaikai

Kvėdarnos seniūnas Aivaras Dobilas pasakojo, kad moters kūnas rastas šalia Rietavo ir Kvėdarnos miestelių ribos.

„Policija nieko detaliau mums nepasakoja. Galiu patvirtinti, kad šeimoje auga keturi vaikai, visi jie yra nepilnamečiai. Vyriausiajai atžalai netrukus bus 18 metų, o jauniausias vaikas yra vos 7-erių. Moteris vaikus augino kartu su vyru“, – pasakojo A. Dobilas.

Seniūnas pridūrė, kad apie kažkokias problemas šeimoje informacijos nebuvo: „Tai nėra stebima šeima. Į jokius sąrašus ši šeima nebuvo įtraukta. Tvarkinga šeima. Nieko daugiau pasakyti negaliu.“

Moters kūnas rastas šalia Aitros upės, prie tilto. Šalia esantis kelias veda autostrados link, tad eismas jame yra pakankamai intensyvus.

Tėvas – užsienyje

Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Sragauskienė taip pat patvirtino, kad ši šeima tarnybai nebuvo žinoma:

„Mes sureagavome į šį įvykį iškart, kai tik sulaukėme informacijos. Nedelsiant organizavome pagalbą. Mūsų mobilios komandos specialistai nuvyko į šeimą ir pradėjo teikti pagalbą.

Nelengva situacija, tikrai sunku buvo vaikams pranešti, kad jų mamos nebėra. Sutarta su vaikais, kad ir toliau jiems bus teikiama pagalba. Su sutuoktiniu, kuris šiuo metu yra užsienyje, taip pat susisiekėme ir pranešėme.“

B. Sragauskienė pridūrė, kad nužudytos moters vyras ketina artimiausiu metu sugrįžti į Lietuvą, pas vaikus. O kol tą pavyks padaryti, mažamečius prižiūrės emociniais ryšiais susijęs asmuo.

Įtariamasis ieškoms

Policijos departamento duomenimis, 1983 metais gimusios moters kūnas rastas apie šeštą ryto Mažeikius, Plungę ir Tauragę jungiančio kelio 91 kilometre.

REKLAMA

Kūnas rastas su smaugimo žymėmis ties tiltu per upę, žolėje.

Tauragės apskrities policijos atstovė L. Banienė tv3.lt pasakojo, kad moters kūną aptiko ryte žvejoti išsiruošęs gyventojas.

„Naujausiomis žiniomis, įtariamasis kol kas dar nesurastas“, – sakė policijos atstovė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Pasak policijos atstovės, įvykio vietoje dirba gausios pareigūnų pajėgos, pasitelkti kinologai su šunimis.


Rašyti komentarą...
K
KLK
2020-08-12 13:13:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškas nužmogėjimas atimti 4 vaikams motiną.
Atsakyti
-22

N
Nuomonė
2020-08-12 13:32:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikų labai gaila, žinau, ką tai reiškia......užuojauta artimiesiems.
Atsakyti
-24

P
Pagauta ir ismesta..
2020-08-13 00:45:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau per prievarta paimta ir paskui ismete, tiesiog paslepe nusiksltelis pedas...Visi kas pro ten vaziavo, turi atnesti kameras, vistiek suras, vistiek suseks..juk liko DNR...Matomai ji priesinosi ir jis ja nuzude.Vaiksto aplink mus zmogzudys,zmones padekite....liko 4 naslaiciai vaikuciai.
Atsakyti
-19

SKAITYTI KOMENTARUS (38)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų