Teisme šokėja prabilo apie Kandelio elgesį: laikė už kaklo ir smaugė

Pasaulio ir daugkartinis Lietuvos sportinių šokių čempionas Andrius Kandelis ir vėl turi bėdų su teisėsauga. Šįsyk vyras yra kaltinamas smurtu ir grasinimu susidoroti. Kandelio šokių studijos buvusi darbuotoja tikina, jog garsus šokėjas jai kelis sykius smogė į galvą ir smaugė. Garsus šokėjas kaltės nepripažįsta ir tikina, jog pats nukentėjo – esą jam mergina sudavė į veidą.

Garsiam šokėjui ir treneriui savo studijos šokių salę šįryt teko iškeisti Vilniaus miesto apylinkės teismo koridorius. 37-erių Andrių Kandelį jo buvusi darbuotoja kaltina smurtu ir grasinimu susidoroti. Į teisėsaugą dėl sukelto fizinio skausmo kreipėsi anksčiau Kandelio studijoje dirbusi šokėja Viktorija Gaidytė. 25-erių mergina pasakoja, kad pernai rugpjūtį atėjo į studiją prašyti vėluojančios algos ir  skolos, kurų bendra suma buvusi 500 eurų. Tuomet savo kabinete Kandelis esą ją ir užpuolė.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Teisme šokėja prabilo apie Kandelio elgesį: laikė už kaklo ir smaugė

„Yra byla dėl to, kad jis panaudojo smurtą, fizinę jėgą ir grasino. Visa kitą yra aplinkybės. Viskas bus aišku, kai bus nuosprendis. Labai laukiu, kad viskas pasibaigtų. Noriu pamiršti tai, kaip blogą sapną“, – sako šokėja Viktorija Gaidytė.

Duodama parodymus Gaidelytė nurodė, jog Kandelis jai delnu sudavė į veidą, sugriebė rankomis, laikė už kaklo ir smaugė, vėliau pastūmė į sieną ir kelis sykius smogė į galvą. Taip pat esą, grasino nužudysiąs. Kaltinimus šokėjas griežtai atmeta. Esą priešingai – kilus konfliktui būtent mergina pakėlė prieš jį ranką. Kandelis tikina, jog tuo metu studijoje vyko atvirų durų diena, tad esą susirinkę vaikai bei jų tėvai būtų išgirdę, jog kažkas vyksta.

REKLAMA

„Vienintelis kontaktas, kuris buvo mano ir Viktorijos, iš mano pusės, tai Viktorija buvo paimta už rankos ir tiesiog norėjau ją palydėti už durų, bet ji išsirovė ir trenkė man į kairįjį žandą“, – pasakoja šokėjas Andrius Kandelis.

Nors žurnalistams Kandelis sako, jog tik paėmė merginai už rankos, teismo salėje pripažino, jog priėjo prie Viktorijos iš nugaros, stipriai ją suėmė, pakėlė ir išnešė iš šokių studijos. Ir taip pasielgė neva tik dėl to, jog Viktorija pastūmė ir necenzūriškai įžeidė tuo metu studijoje buvusią ir sudrausminti merginą bandžiusią Kandelio motiną. Nukentėjusioji sako, jog nieko panašaus nebuvo.

„Buvau šoko būsenoje. Įsibėgėjus šiai situacijoje tiesiog buvau šoke. Ačiū dievui, kad man iškvietė policija, nes nežinau. Tiesiog baisi situacija“, – teigia V. Gaidytė.

Paistalais istoriją vadinantis Kandelis aiškina, jog ši byla – siekis jį išstumti iš rinkos. Esą Viktorijos Gaidytės vaikinas taip pat turi šokių studiją. O ir pats neva sulaukė grasinimų.

„Tai yra Viktorijos vaikinas, su kuriuo dabar Viktorija draugauja ir ta studija yra šalia mano studijos. Daugiau aš nieko neminėjau“, – kalbėjo A. Kandelis.

Jei teismas patikės mergina, Kandeliui gali grėsti ir dveji metai nelaisvės. Tai jau ne pirmas kartas, kai garsus šokėjas mina teismų slenksčius. Prieš kelerius metus jis buvo nuteistas dėl drabužių vagystės iš prekybos centro, Jam buvo paskirta 450 eurų bauda. Vyras taip pat buvo įtariamas ir tuo, jog sukėlė avariją ir pasišalino iš įvykio vietos. Kitas posėdis naujausioje byloje numatytas balandį.


Rašyti komentarą...
`
`Kandelis ...
2020-02-19 21:35:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkoks neadekvatus manjakas....
Atsakyti
-1

K
Klausimas
2020-02-19 23:56:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai Gaidytė ar Gaidelytė
Atsakyti
0

B
Birutė
2020-02-20 07:12:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką tu čia besuprasi . Ėda žmonės vienas kitą kaip pasiute.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų