Sniegas pridarė problemų – Kauno oro uostui teko laikinai užsidaryti

Lietuvoje gausiai iškritęs sniegas sukėlė problemų ir Kauno oro uostui – nuo antradienio vakaro iki trečiadienio ryto čia lėktuvai negalėjo atvykti, o taip pat ir išskristi.

Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas informavo, kad laikinai skrydžiai Kauno oro uoste negalėjo būti vykdomi dėl valymo įrangos gedimo. 

„Dėl smarkaus snygio ir valymo įrangos gedimo Kauno oro uostas buvo uždarytas visiems skrydžiams nuo antradienio 20.30 val. iki trečiadienio 6 valando ryto, kai vėl buvo atnaujintos visos būtinos operacijos.

Dėl stipraus snygio vakar vakare iš Kauno oro uosto neišskrido ir liko per naktį tik vienas krovininis lėktuvas. Mūsų žiniomis, šis lėktuvas artimiausiu metu išskris. Per šią naktį technikos gedimai buvo pašalinti“, – teigė T. Vasiliauskas.

Be to, Lietuvos oro uostų atstovas priduria, kad šiuo metu oro sąlygos yra gana sudėtingos, tačiau skrydžiai nebus stabdomi.

„Šiuo metu situacija dėl oro sąlygų sudėtinga ir tokia turėtų išlikti iki šio vakaro, snygis toliau pakankamai intensyvus, tačiau Kauno oro uostas yra pasiruošęs priimti skrydžius. Artimiausiu metu nusimato tik krovininiai skrydžiai“, – pridūrė pašnekovas.

Kiek anksčiau Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovai BNS informavo, kad per parą ugniagesiai daugiau 331 kartą vyko šalinti nuvirtusių medžių ir kitų sniego padarinių.

Pasak PAGD situacijų koordinavimo centro, pastarąją parą daugiausiai iškvietimų buvo Vilniuje (102) ir Kaune (83), daugiausiai ugniagesiai vyko šalinti nuvirtusių medžių nuo važiuojamosios dalies.

Vilniuje ugniagesiai gelbėtojai 13 kartų vyko šalinti medžių, nuvirtusių ant automobilių, trys iškvietimai buvo į gyvenamuosius namus, Kaune medžiai nuo automobilių šalinti keturiskart, nuo gyvenamųjų namų – septynis kartus.

Specialistai dėl sudėtingų oro sąlygų įspėja nesiartinti prie miškingų vietų, taip pat, jeigu nėra būtinybės, keliauti automobiliu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų