oro uostas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oro uostas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oro uostas“.

Liūtys niokoja lietuvių pamėgtą kurortą: „Jau prarandu viltį“

Patvinęs oro uostas, skęstanti „Duty-free“ parduotuvė ir visam gyvenimui kelionę į šiltuosius kraštus prisiminsiantys turistai – maždaug taip dabar atrodo poilsis lietuvių pamėgtoje Maljorkoje. Saulėtą Ispanijos kurortą vietoje saulės spindulių netikėtai užtvindė potvyniai. Daugiau apie tai – TV3 žinose. Saulėtoji Maljorka turistus pasitinka toli gražu ne taip, kaip jie tikėjosi.
2024-06-12

„Negalėjau nustoti verkti. Tai baisiausias košmaras“ – į Ispaniją su „Ryanair“ skridę britai atsidūrė Kaune

47-ojo gimtadienio proga britas Andrew Gore‘as laukė malonios šventės: kartu su žmona Viktorija ir dar 10 žmonių išskristi savaitės atostogų į Ispanijos Kosta Bravos pakrantę. Tačiau Bristolio oro uoste įvykus nepaprastai painiavai, pora iš Pietų Velso buvo įsodinta ne į tą „Ryanair“ lėktuvą ir atsidūrė Kaune.
2024-06-12

Siaubingas vaizdas turistų mylimame Ispanijos kurorte: liūtys paralyžiavo oro uostų darbą, viskas skendo

Ispanijos Maljorkos salos sostinės Palmos oro uoste antradienį, kai šią turistų pamėgtą šalį užklupo smarkios liūtys, lėktuvai sustojo ant užlietų kilimo ir tūpimo takų.
82
2024-06-12

Keičiasi tvarka Didžiosios Britanijos oro uostuose – nebeleis neštis daugiau skysčių į lėktuvą

Susirūpinę dėl naujos įrangos, leidžiančios keleiviams rankiniame bagaže laikyti skysčius, Jungtinės Karalystės ministrai įsakė skubiai padidinti oro uostų saugumą. Oro uostams, kuriuose įrengti nauji skaitytuvai, buvo nurodyta nuo šeštadienio vidurnakčio vėl taikyti senąsias taisykles, o tai reiškia, kad keliautojai galės neštis tik 100 ml skysčių, aerozolių ir gelių (VVG) talpas.
2024-06-11

Bagažo vagystė oro uoste: nukentėjusi moteris vagį oro uosto darbuotoją atsekė iki pat jo namų

„Spirit Airlines“ oro linijų keleivė Paola Garcia, kovo mėnesi turėjusi išskristi iš Fort Loderdeilo-Holivudo (JAV) tarptautinio oro uosto, susidūrė su neeiliniu incidentu – jos bagažas buvo pavogtas. Drąsi keleivė elektroniniu būdu atsekė savo pavogtą bagažą iki pat nusikaltėlio namų, o 29 metų vyrui Geneusui Bazilei iš Fort Loderdeilo buvo pareikšti kaltinimai dėl vagystės, skelbia CNN.
2024-06-07

Darbo grupė neatsisako idėjos Vilniaus oro uostui suteikti M. K. Čiurlionio vardą

Prie Vyriausybės sudaryta tarpinstitucinė darbo grupė neatsisako idėjos dailininko ir kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio vardą suteikti Vilniaus oro uostui. „Šis klausimas tikrai intensyviai svarstomas, jis tikrai guli ant stalo, jis mums labai rūpi“, – gegužę per Seimo Kultūros komiteto posėdį sakė M. K. Čiurlionio vardo ir kūrybos paveldo įprasminimo, aktualizavimo, pristatymo ir sklaidos koordinavimo darbo grupės vadovė, premjerės patarėja kultūros klausimais Gabrielė Žaidytė.
2024-06-02

Viešbučio Kauno oro uoste plėtra: „Air Hotel“ investuota daugiau nei 3 mln. eurų

Kauno oro uosto aptarnaujami rekordiniai keleivių srautai sąlygojo ne vieną ryškų pokytį, vienas jų – ir sėkmingai užbaigtas naujasis oro uoste įsikūrusio viešbučio „Air Hotel“ plėtros etapas, pareikalavęs daugiau nei 3 mln. eurų investicijų. Kauno oro uostas praėjusiais metais aptarnavo 1,3 mln. keleivių, o 2024-aisiais šis skaičius prognozuojamas dar aukštesnis.
2024-05-31

Pamatykite: galingas vėjo gūsis oro uoste nupūtė 40 tonų lėktuvą

Galingas vėjas Dalaso Fort Vorto oro uoste Teksase (JAV) nuo vartų nubloškė keleivinį oro bendrovės „American Airlines“ lėktuvą. „The New York Post“ praneša, kad vaizdo įraše užfiksuotas 40 823 kg sveriantis lėktuvas „Boeing“. Socialiniuose tinkluose sparčiai išplitusiame vaizdo įraše matyti, kaip smarkios audros metu lėktuvas nubloškiamas nuo vartų.
2024-05-30

Tragedija Nyderlanduose: Amsterdamo oro uoste lėktuvo variklis įtraukė žmogų

Amsterdamo policijos duomenimis Šipholo tarptautiniame oro uoste mirė žmogus, įstrigęs veikiančiame lėktuvo variklyje. Įvykio aplinkybės yra tiriamos. Nyderlandų karališkosios karo policijos „X“ paskyroje rašoma: „Po pietų Šiphole įvyko incidentas, kurio metu žmogus pateko į veikiantį lėktuvo variklį ir mirė.
2024-05-29

Vilniaus oro uoste – lėktuvas iš Minsko: jis valdomas privataus asmens

Antradienį Vilniaus oro uoste nusileidęs privatus lėktuvas iš Minsko tam turėjo leidimą, praneša teigia Lietuvos oro uostų (LOU) atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas. Anot jo, kaip nereguliariam skrydžiui, prieš suteikiant leidimą, buvo taikoma išankstinio derinimo procedūra. „Minėtas orlaivis antradienį ryte į Vilniaus oro uostą atskrido iš Minsko.
Aktualijos 2024-05-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų