REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš mėnesį „Bolt“ pristatė automobilių dalijimosi paslaugą. Anksčiau Vilniuje tokias paslaugas jau teikė „CityBee“ ir „Spark“. MadeinVilnius.lt palygino kainas ir sužinojo, kuri programėlė turi geriausią pasiūlymą.

Prieš mėnesį „Bolt“ pristatė automobilių dalijimosi paslaugą. Anksčiau Vilniuje tokias paslaugas jau teikė „CityBee“ ir „Spark“. MadeinVilnius.lt palygino kainas ir sužinojo, kuri programėlė turi geriausią pasiūlymą.

REKLAMA

Pigiausiai atsieis kelionė „Spark“ automobiliu. Pigiausių automobilių nuoma prasideda nuo 15 centų už minutę ir vos 5 centus už kiekvieną kilometrą. Didžiausia minutės kaina „Sparke“ siekia 27 centus ir 23 centus už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą.

Norėdami važiuoti pigiausiu „Bolt“ automobiliu, vartotojai turėtų dairytis“ Peugeot“ mašinos, kurios kaina prasideda nuo 5 centų už minutę ir 18 centų už kilometrą. Brangiausiai kainuos kelione automobiliu „Audi A5“ – šio automobilio kainos siekia 27 ct už minutę ir 23 ct už kilometrą. Papildomai už kurą klientams mokėti nereikia. Norėdami pasinaudoti automobiliu, vairuotojai turės susimokėti atrakinimo mokestį.

„CityBee“ automobilių kainos prasideda nuo 13 centų už minutę ir 22 centų už kilometrą. Didžiausią sumą gyventojams teks pakloti norint išsinuomoti „Toyota RAV4 Premium“ automobilį, kurio kaina prasideda nuo 27 centų už minutę ir 29 centus už kilometrą. Taigi ši kaina yra panaši į „Bolt“ ir „Spark: pasiūlymą, visgi kilometro kaina yra didesnė net 6 centais.

REKLAMA
REKLAMA

Taigi pigiausiai po miestą galima judėti išsinuomotu „Spark“ programėlės automobiliu, o brangiausiai kainuos kelionė „CityBee“ automobiliais.

Visgi vėliau „CityBee“ atstovai patikslino, kad, skaičiuojant kelionės kainas, būtina įvertinti ir klientams taikomas nuolaidas, kurios galioja visos kelionės metu.

REKLAMA

Teigiama, kad šiuo metu taikoma „CityBee“ kaupiamoji nuolaidų sistema „ON“ bei dvigubinamas grįžtantis nuolaidos dydis, t. y. klientai iškart gauna 6 proc., 10 proc. arba 14  proc. kaupiamąją nuolaidą nuo kelionės kainos, kurią gali panaudoti ateitiems kelionėms.

Pavyzdžiui, kelionės kaina 4,65 euro, tačiau, pritaikius nuolaidų sistemą „ON“, kelionė kainuos ne 4,65 Eur, o 4,37 euro su 6 proc. nuolaida.

Taip pat programėlėje galima rasti automobilių su specialia nuolaida, pavyzdžiui, galima pasirinkti automobilį su 2 eurų nuolaida, tada kelionės kaina bus ne 4,65 euro, o 2,65 euro (prieš pasirenkant automobilį galite matyti % ikonėlę). 

Norint įsitikinti, kurios bendrovės automobilių dalijimosi paslaugos yra pigiausios, visada verta atsižvelgti į konkrečią situaciją, bendrovės taikomas nuolaidas ir konkretų automobilio modelį, kuriuo renkasi keliauti klientas.  

Straipsnio autorė – Aneta Kurowska

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų