Gairės

bolt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bolt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bolt“.

„Bolt“ sandėlio gaisro liudininkas: „Pamačiau, kad pro vartų viršų eina dūmai“

Vilniuje kilo didžiulis gaisras sandėlyje, kuriame buvo laikomi „Bolt“ elektriniai paspirtukai. Dalis jų sudegė, daugiausia sunaikinta paspirtukų akumuliatorių. Nuostolių patyrė ir kitos įmonės, nuomojančios patalpas tame pačiame sandėlyje. Paskambinę žmonės pranešė, kad liepsnoja elektrinių paspirtukų sandėlis. Atvažiavo mažiausiai šešios autocisternos, kopėčių automobilis. Kirtimų gatvėje štai šiame sandėlyje laikomi ne tik „Bolt“ paspirtukai, bet ir keičiamos jų baterijos, krovikliai.

Vilniuje degė „Bolt“ sandėlis, sudegė daug paspirtukų

150
Pirmadienį prieš vidurnaktį specialiosioms tarnyboms pranešta apie degančius sandėlius Kirtimų gatvėje. Gaisras kilo toje pastato dalyje, kurioje buvo laikomi „Bolt“ paspirtukai. Specialiosioms tarnyboms 23.18 val. paskambino gretimame pastate įsikūrusios įmonės darbuotojas. Vyras pastebėjo pro uždarytus vartus besiskverbiančius dūmus. Jau kurį laiką kaukė ir pastato signalizacija. Sandėlį „Bolt“ nuomoja, čia laikomi paspirtukai, jų akumuliatoriai, krovikliai.

Vairavo girtas: bronzą šventęs „Nevėžio“ legionierius nejautė ribų

Naktį iš penktadienio į šeštadienį reidą atlikę sostinės pareigūnai sulaikė vos trečiadienį Pirmos lygos bronzos medalį iškovojusį Kėdainių „Nevėžio“ legionierių iš Angolos. Du patikrinimai parodė, kad futbolininkas girtas. Jis vairavo „Bolt drive“ automobilį „Audi“. Paaiškėjo, kad vairuotojas neblaivus – 0,76 promilės.
2023-11-11

Šiandien „Bolt“ kainos šovė į viršų – paaiškėjo priežastis

59
Dėl masiškai gaunamų pranešimų apie sprogmenis dalis ugdymo įstaigų atšaukė pamokas ir paragino tėvus pasiimti savo atžalas. Kai kuriuose miestuose dėl to išaugo pavežėjų paslaugomis besinaudojančių klientų skaičius, be to, gerokai pakilo kelionių kainos. Naujienų portalas tv3.lt patikrino, kiek kainuoja „Bolt“ pavežėjų paslaugos penktadienį. Pavyzdžiui, apie 13.30 val.
59 2023-10-13

Pavežėjui iš Ukrainos teko bėgti ir kviesti policiją: įsiutę kauniečiai bandė primušti

240
Naktį iš antradienio į trečiadienį Kaune įsiplieskė konfliktas tarp „Bolt“ pavežėjo ir dviejų keleivių. Pavežėjimo paslaugą teikusiam vyrui iš Ukrainos liepta palikti Lietuvą ir keliauti į fronto liniją. Vieną iš konfliktą sukėlusių vyrų Kauno policija sulaikė, jis naktį praleido saugios nakvynės namuose. „Esame įmonė, kuri nuomoja transportą pavėžėjo veiklai.

Kelyje 17-metei patyrus siaubą – tikras detektyvas: lytinę aistrą tenkinti privertęs pavežėjas dar nenustatytas

88
Po sekmadienio galimo seksualinio smurto prieš 17-metę paauglę aiškėja, kad pavežėjas, kuris galimai priekabiavo prie nepilnametės, vis dar nėra nustatytas. Policija identifikavo „Bolt“ platformoje registruotą automobilį, tačiau pranešama, kad sekmadienio rytą šiuo automobiliu nebuvo įvykdyta nei viena kelionė.

Aiškėja, kas yra „Bolt“ vairuotojas, vertęs jį seksualiai tenkinti 17-metę

Policija skelbia, kad sekmadienio rytą „Bolt“ vairuotojas seksualiai smurtavo prieš neblaivią nepilnametę – privertė ją ranka tenkinti lytinę aistrą. Išlipusi iš mašinos 17-metė iškart paskambino į policiją, tačiau pareigūnai sučiupti vairuotojo nebespėjo. Aiškėja, kad seksualiai smurtaujantis pavežėjas – maždaug 40 metų vyras. Sekmadienį 6 ryte „Bolt“ pavežėją iškvietusi 17-metė paauglė norėjo nuvažiuoti iš Justiniškių į centrą, tačiau kelionė baigėsi seksualiniu smurtu.

TV3 Žinios. Vilniuje – pavežėjo išpuolis prieš nepilnametę; Imtasi veiksmų po žinios apie galimai skriaudžiamą mažametę Šiaulių „kanibalės“ draugės namuose

Vilniuje pavežėjo išpuolis prieš nepilnametę. Policija skelbia, kad sekmadienio rytą „Bolto“ vairuotojas seksualiai smurtavo prieš neblaivią nepilnametę: privertė ją ranka tenkinti lytinę aistrą. Išlipusi iš mašinos 17-metė iškart paskambino į policiją, tačiau pareigūnai sučiupti vairuotojo jau nebespėjo. Aiškėja, kad seksualiai smurtaujantis pavežėjas – maždaug 40-ties metų vyras.
Aktualijos 2023-09-18

Naujovė Lietuvoje: siūlo nupirkti jūsų automobilį ir vežioti nemokamai

59
Beveik trečdalis automobilių savininkų Lietuvoje pripažįsta, kad nuosavas automobilis neatsiperka. Kitų vairuotojų neįtikina ir faktas, kad vidutiniškai 94 proc. laiko automobilis mūsų šalyje praleidžia stovėdamas. Į miestus grįžtant spūsčių ir perpildytų kiemų sezonui, susisiekimo paslaugų platforma „Bolt“ nusprendė neapsiriboti vien raginimais: neefektyviai gyventojo naudojamą automobilį nupirks už kreditą pavėžėjimo paslaugoms, kelionėms dalijimosi automobiliais bei elektriniais paspirtukais.
59 2023-09-07

Įspėjimas tūkstančiams gyventojų: nenustebkite, jei kviečiant pavežėjus programėlėje išvysite naujovę

Rugpjūčio mėnesį susisiekimo paslaugų platformoje „Bolt“ atsirado nauja pavežėjų kategorija – „Basic“. Jai priskirti senesni automobiliai, taip pat vairuotojai nemokantys lietuvių ar anglų kalbos. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Laurynas Kasčiūnas sako, kad „Bolt“ naujovė užtikrina klientų teisės. Rugpjūčio 21 d. platformoje „Bolt“ įvesta nauja „Basic“ kategorija.
2023-09-05
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų