Šių metų birželio 19 d. Litexpo parodų rūmuose perspektyviausiems Lietuvos regionų verslininkams ir verslo plėtros organizatoriams buvo įteiktos „Darbo žvaigždės“. Jomis buvo apdovanoti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių bei Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų nariai.

Apdovanojimus lydėjo konferencija „Verslo savivaldos bendradarbiavimas su valstybės institucijomis: ką galime padaryti geriau bei pasiekti daugiau?“ Teikimus organizuoja Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų asociacija.

„Kiekvienas viešas verslo sektoriaus dalyvių įvertinimas yra įrodymas, kad mūsų šalis turi stiprų ekonominės plėtros potencialą.Verslo apdovanojimų niekada nebus per daug. Svarbiausia, kad turėtume, kam juos įteikti,“ – kalba Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas dr. Rimantas Stankevičius.

Iš Kauno regiono verslininkų „Darbo žvaigžde“ buvo apdovanotas gamybinės bendrovės „Novameta“ valdybos pirmininkas dr. Benjaminas Žemaitis. Jo vadovaujama įmonė per paskutinius 4 metus sėkmingai išvystė profesionalių virtuvių įrangos ir nerūdijančio plieno gamybą bei sparčiai augo, sėkmingai plėsdama pardavimus Europos Sąjungos šalių rinkose.

Taip pat už sėkmingą verslo plėtrą ir šalies eksporto didinimą apdovanojimas buvo įteiktas bendrovės „Panevėžio ketus“ vadovui Edmundui Remeikai. Dvidešimties metų vadovavimo įmonei rezultatas – pripažinimas tarptautiniu mastu – net 85 % produkcijos yra eksportuojama.

REKLAMA

„Darbo žvaigždė“ buvo įteikta ir stambiausios Šiaulių apskrities statybos bendrovės „NCC titanas“ generaliniam direktoriui Stanislovui Valiui. Ši įmonė per savo gyvavimo laikotarpį pasiekė įspūdingų rezultatų ir dabar yra didžiausių Lietuvos statybinių įmonių gretose. Už aktyvų dalyvavimą plečiant bei vystant visos Lietuvos Rūmų veiklą ir sporto rėmimą apdovanojimas buvo įteiktas Klaipėdos bendrovės „Mūsų laikas“ valdybos pirmininkui Rimantui Cibauskui.  

„Darbo žvaigždė“ už ilgametį sėkmingą vadovavimą Lietuvos parodų centrui Litexpo įteikta jo direktoriui Aloyzui Tarvydui. Jau ilgą laiką nacionalinis parodų ir konferencijų centras užima tvirtą parodų verslo lyderio poziciją Baltijos regione.


Rašyti komentarą...
j
jo
2008-07-03 21:10:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
vieni kitus apdovanoja.
Atsakyti
0

j
jo
2008-07-03 21:10:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
vieni kitus apdovanoja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų