apranga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „apranga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „apranga“.

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 9 proc. iki 161,6 mln. eurų

„Aprangos“ grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta šių metų sausį–birželį siekė 161,6 mln. eurų (su PVM) ir buvo 9,4 proc. didesnė nei tuo pačiu laikotarpiu 2023 metais. Grupės pajamos Lietuvoje augo 7,5 proc., Latvijoje – 17,1 proc., Estijoje – 5,5 proc., per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pirmadienį pranešė „Apranga“. Vien birželį grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta (su PVM) siekė 29,9 mln. eurų ir, palyginti su 2023 metų birželiu, augo 5 proc.
2024-07-01

Princas Harry broliui ir tėvui pasiuntė aiškią žinutę

Karališkasis ekspertas teigė, kad trečiadienio vakarą pasirinkta apranga princas Harry galėjo pasiųsti savo „aršiam priešininkui“ broliui princui Williamui ir atsiskyrėliui tėvui karaliui Karoliui III slaptą žinutę. Sasekso kunigaikštis neseniai vykusiame renginyje Švento Pauliaus katedroje buvo pastebėtas dėvintis KCVO kaklo ordiną ir žvaigždę, o tai, kai kurių nuomone, yra ryžtinga žinutė jo tėvui karaliui Karoliui III ir broliui princui Williamui.
2024-05-10

„Aprangos“ mažmeninė prekių apyvartą sausį–balandį augo 9,3 proc. iki 99 mln. eurų

„Aprangos“ grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta šių metų sausį–balandį sudarė 99,3 mln. eurų (su PVM) ir buvo 9,3 proc. didesnė nei tuo pačiu laikotarpiu 2023 metais.  Grupės pajamos Lietuvoje augo 8 proc., Latvijoje – 14,5 proc., Estijoje – 6,2 proc., per „Nasdaq“ Vilniaus biržą ketvirtadienį pranešė „Apranga“. Vien balandį grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta (su PVM) siekė 27 mln. eurų ir, palyginti su 2023 metų balandžiu, augo 5 proc.
2024-05-02

„Apranga“ akcininkams išmokės 13,27 mln. eurų dividendų

„MG grupės“ kontroliuojama didžiausia Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupė „Apranga“, pernai uždirbusi 15,2 mln. eurų audituoto grynojo pelno, dividendams už 2023-uosius skirs 13,27 mln. eurų, arba 24 centus vienai akcijai. Dėl to akcininkai nusprendė antradienį, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Apranga“. Iš viso akcininkai sprendė dėl 31,7 mln. eurų paskirstytino pelno, iš kurio 18,45 mln. eurų perkėlė į kitus metus. Bendrovė pernai išmokėjo 27,6 mln.
2024-04-30

„Aprangos“ grupės pajamos šiemet augo 11 proc. iki 72 mln. eurų, pelnas menko

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ mažmeninė apyvarta pirmąjį ketvirtį siekė 72,3 mln. eurų – 11 proc. daugiau negu pernai sausį-kovą, penktadienį per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė įmonė.  „Aprangos“ grupės neaudituotas konsoliduotas pelnas prieš apmokestinimą šiemet buvo šiek tiek mažesnis nei prieš metus – 1,3 mln. eurų (pernai – 1,4 mln.
2024-04-26

Pamatę, kaip apsirengusi mama atvažiuoja pasiimti vaikų, žodžių į vatą nevyniojo: nesupranta, kaip taip galima

Daugumai žmonių įprasta į mokyklą eiti su džemperiu ir sportiniais bateliais, tačiau vienos mamos nuomonė apie tai išsiskyrė iš kitų –  ji demonstruoja savo kūną apnuoginančią aprangą, vesdama ar pasiimdama vaikus iš mokyklos. Internete pasipylė daug skirtingų nuomonių po to, kai mama Anne atskleidė, kad jos vyras liko nepatenkintas dėl jos pasirinktos aprangos, su kuria ji išleido vaikus į mokyklą. Anne paklausė kitų nuomonės apie šią situaciją.
2024-04-02

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 9 proc. iki 46 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ apyvarta šiemet sausį-vasarį siekė 46 mln. eurų – 9,3 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Apyvarta Lietuvoje augo 8 proc., Latvijoje – 14,9 proc., o Estijoje – 5,5 proc., per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė apranga. Vien vasarį grupės mažmeninė prekių apyvarta siekė 21,9 mln. eurų – 14,3 proc. daugiau nei pernai vasarį.
2024-03-01

Vyras išleido 13 tūkst., kad taptų šunimi: kitiems leidžia jį glostyti

Vyras išleido stulbinančią 13 tūkstančių eurų sumą, kad taptų koliu, vardu Toco. Jis pasidalijo, kad mielai leis vaikams jį paglostyti ir patikino tėvus, kad jis nekanda. Dauguma mūsų negali atsispirti paglostyti mielo šuns, bet ar paglostytumėte žmogų, persirengusį šunimi? Leidžiasi glostomas Toco iš Japonijos išleido 13 tūkst. eurų žmogaus dydžio šuns kostiumui, kad galėtų atrodyti kaip savo mėgstamos veislės šuo ir įgyvendinti savo gyvenimo ambiciją būti šunimi, rašo mirror.co.uk.
2024-02-17

Po kritikos bangos Zasimauskaitei – ekspertų komentarai: žmonės painioja du dalykus

Ant M.A.M.A. 2023  muzikos apdovanojimų raudonojo kilimo pirmą kartą po vaikelio gimimo pasirodžiusi atlikėja Ieva Zasimauskaitė dėl savo įvaizdžio sulaukė ne vieno pašaipaus komentaro. Į kritiką ji atsakė socialiniuose tinkluose, o susiklosčiusią situaciją pakomentavo protokolo ir etiketo žinovas Arminas Lydeka bei stilistė, mados ekspertė Marija Palaikytė.
2024-01-30

Jokiu būdu nedarykite to laidotuvėse: įsidėmėkite visam laikui

Laidotuvėse ne tik rekomenduojama tinkamai apsirengti, bet ir laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padėtų sukurti pagarbią atmosferą mirusiojo artimiesiems. Patarimais ir pastebėjimais pasidalino „Rekviem“ administracijos vadovė Karolina Jancevičiūtė ir Laidojimo namų direktorė Irena Surgelienė.
REKLAMA
REKLAMA

Paviešino, kiek kainuoja Volodymyro Zelenskio apranga: nustebsite

Sausio 2 d. per galingą rusų raketų ataką nukentėjo taktinės aprangos gamintojos „M-TAC“ gamykla ir sandėliai, pranešė bendrovės spaudos tarnyba. Šios bendrovės drabužius pamėgo ir pats Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. Nuo karo Ukrainoje pradžios V. Zelenskis bent tris dešimtis kartų viešumoje pasirodė vilkėdamas šio prekės ženklo drabužiais.  Leidinys „Forbes“ paviešino jo nešiojamų „M-TAC“ prekės ženklo drabužių modelius ir kainas: Žieminė striukė „Alpha Extreme Gen.
2024-01-03

Įvardijo įmones, kurių akcijų grąža šiemet buvo didžiausia

Didžiausią akcijų grąžą Baltijos šalyse šiemet turėjo medžio plaušo plokščių, kartono bei higieninio popieriaus gamybos bendrovė „Grigeo“, vertę auginusi 54,1 proc., didžiausia Estijos laivininkystės bendrovė „Tallink Grupp“ (32,8 proc.) ir „MG grupės“ kontroliuojama mažmeninės drabužių prekybos grupė „Apranga“ (23,6 proc.
2023-12-27

Apie džinsus tai žino ne visi – viena savybė išskiria iš kitų rūbų

Šeštadieniniame TV3 žaidime „galvOK“ gera kalėdiška nuotaika spinduliavo Žilvinas Žvagulis ir jo žmona Irena Starošaitė-Žvagulienė. Skirtingose barikadų pusėse atsidūrusi garsi pramogų pasaulio pora varžėsi intelektinėje dvikovoje, o intriga, kuris iš jų nugalės laikėsi iki paskutinių žaidimo sekundžių. Laidos metu Ž. Žvagulis ir jo komandos kapitonas Vytautas Mikaitis rinkosi klausimą, kurį apibūdino žodžiai higienos norma.
2023-12-24

„MG grupės“ valdoma „Apranga“ 2024 metais tikisi 350 mln. eurų pajamų

„MG grupės“ kontroliuojama didžiausia Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupė „Apranga“ 2024 metais planuoja pasiekti 350 mln. eurų apyvartą (su PVM) – 8 proc. didesnę nei planuojama šiemet.  Kitais metais grupė taip pat planuoja rekonstruoti ar atidaryti 12-15 parduotuvių, o investicijos sieks apie 5-7 mln. eurų, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė įmonė. „Aprangos“ apyvarta šiemet sausį-lapkritį siekė 292,8 mln. eurų – 10,4 proc. daugiau nei tuo pačiu metu pernai.
2023-12-14

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 10,4 proc. iki 292,8 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ apyvarta šiemet sausį-lapkritį siekė 292,8 mln. eurų – 10,4 proc. daugiau nei tuo pačiu metu pernai. Apyvarta Lietuvoje padidėjo 9,8 proc., Latvijoje – 10,9 proc., o Estijoje – 12,4 proc., per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė įmonė. Vien lapkritį grupės apyvarta siekė 29,6 mln. eurų – 5,9 proc. daugiau nei pernai lapkritį.
2023-12-01

Pamačiusi Siegel gimtadienio suknelę žodžių į vatą nevyniojo: „Gal jau užteks“

„Šiandien noriu pakalbėti apie lietuvių norą kištis į kitų gyvenimus – niekad nesupratau tokios „pramogos“. Po Viktorijos Siegel gimtadienio pasipylė komentarai dėl jos pasirinktos suknelės, tiek baisių komentarų prisiskaičiau ir nesuprantu, kas jums pasidarė, lietuviai?“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Miglė. Pripažinsiu, Viktorija gimtadieniui pasirinko tikrai išskirtinę temą ir įvaizdį, bet tokių siaubingų komentarų iš tautiečių nesitikėjau.
163 2023-11-20

Dėl aprangos išvaryta moksleivė negalėjo patikėti savo ausimis: į mokyklą nebegrįš

Paauglė moksleivė, kurią iš mokyklos išsiuntė namo dėl „nederamos, apatinius primenančios aprangos“, po šio incidento nesulaikė ašarų ir nebesugrįžo į mokyklą – pasirinko mokytis namuose. Karis Wilson iš Kanados, kuriai dabar 19 metų, 2021 m. vasarį buvo išsiųsta namo po to, kai jai buvo pranešta, kad jos apranga privertė mokytojavusį vyrą jaustis „nepatogiai“. Kita moteriškos lyties mokytoja merginai pakomentavo, kad apranga jai priminė „apatinį trikotažą“, rašo mirror.co.uk.
2023-10-27

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 10,7 proc. iki 231,2 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ apyvarta šiemet sausį–rugsėjį siekė 231,2 mln. eurų – 10,7 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Grupės neaudituotas konsoliduotas pelnas iki mokesčių per devynis mėnesius siekė 15,8 mln. eurų – 17 proc. daugiau nei prieš metus (13,5 mln. eurų), per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė įmonė. Tuo metu pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (EBITDA) augo 9,5 proc.
2023-10-26

Viešumoje pasirodžiusi Markle užminė mįslę: 1 detalę pastebėjo akyliausi

Princas Harry ir Meghan Markle Niujorke surengė aukščiausiojo lygio susitikimą, kuris buvo Pasaulinės psichikos sveikatos dienos festivalio „Project Healthy Minds“ dalis, tačiau Markle užminė mįslę – akyliausi pastebėjo vieną detalę. Meghan Markle nusprendė atsisakyti akinančio sužadėtuvių žiedo, kai ji su vyru princu Harry lankėsi Niujorke, kur surengė renginį, skirtą Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti.
2023-10-12

Nausėdienės suknelėje slypi 1 detalė: ją pastebėjo akyliausi

Pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė šią savaitę lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Naujajame Džersyje pirmadienį ji susitiko su žymaus lietuvių išeivijos dailininko Kazio Varnelio sūnumi, menininku ir istoriku Kaziu Varneliu. Vizito metu pirmoji ponia nustebino itin apgalvotu aprangos deriniu, kuris buvo tarsi aliuzija į Kazio Varnelio kūrybą.
115 2023-09-22

Amerikoje Nausėdienė pademonstravo kelis įvaizdžius: įvertinkite patys

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį dalyvavo 78-osios Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos (JT GA) renginyje „Kova už ateitį: Ukrainos vaikai kare“, kurį organizavo Ukrainos pirmoji ponia Olena Zelenska, pranešė Prezidentūra.  Pirmadienį pirmoji ponia buvo aplankiusi ir garsaus lietuvių išeivijos menininko Kazio Varnelio sūnų Kazį Varnelį. Susitikimui ji buvo pasirinkusi žaismingų purpurinės ir rožinės spalvų suknelę.
293 2023-09-20

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 13,7 proc. iki 204,5 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos „Aprangos“ grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta (su PVM) per aštuonis šių metų mėnesius siekė 204,5 mln. eurų –  13,7 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Vien rugpjūtį apyvarta siekė 29,4 mln. eurų ir buvo 8,6 proc. didesnė nei prieš metus. Rugpjūčio mėnesio apyvarta buvo rekordinė mėnesio apyvarta „Aprangos“ grupės istorijoje, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė įmonė.
2023-09-01

Žinoma aktorė kaitina gerbėjų kraują: nei nuoga, nei apsirengusi

Serialo „Tikrosios Češyro namų šeimininkės“ (The Real Housewives of Cheshire) žvaigždė Tanya Bardsley (42 m.) Mančesterio Pride švėntėje demonstravo pikantišką įvaizdį - moteris pasirodė kone nusivilkusi iki apatinių. Aktorė pribloškė žiūrovus, kai viešumoje pasirodė kartu su savo šmaikščiomis kolegėmis Ester Dohnalová ir Lystra Adams. Tanya vilkėjo rožinės spalvos kelnaites ir įmantrią liemenėlę, rašo dailystar.co.uk.
2023-08-27

Nausėdienė pasipuošė pilka spalva: susitiko su ypatingais žmonėmis

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienio rytą susitiko su Ukrainos centre dirbančiais psichologais ir organizacijos „Gelbėkit vaikus“ atstovais, teikiančiais pagalbą ukrainiečių šeimoms. Šiam susitikimui ji pasirinko oficialų įvaizdį. D. Nausėdienė pasipuošė pilkos spalvos suknele, dengiančia kelius, ir tokios pat spalvos švarkeliu. Prie pilkos aprangos ji priderino juodus smailius aukštakulnius ir auskarus su perlais.
370 2023-08-17

Baltijos šalių biržoje per metus labiausiai kilo „Aprangos“ akcijų kaina

Per metus Baltijos vertybinių popierių biržoje labiausiai, beveik 40 proc., akcijų kainą augino lietuviška mažmeninės drabužių prekybos įmonė „Apranga“, o didžiausią – 48 proc. – krytį fiksavo tame pačiame sektoriuje veikianti Estijos „Baltika“, skelbia naujienų portalas „15min“. Antroje vietoje pagal akcijų kainos prieaugį – Estijos moteriško apatinio trikotažo bendrovė „Silvano Fashion Group“ (augo 29,11 proc.), trečioje – Latvijos aukštųjų technologijų įmonė „HansaMatrix“ (26,27 proc.
2023-08-10

Italijoje viešėjęs Kanye Westas su žmona papiktino vietinius: „Tokių mums čia nereikia“

Reperis Kanye Westas (46 m.) su žmona, „Yeezy“ dizainere Bianca Censori (28 m.) neseniai viešėjo Italijoje. Tiesa, garsios poros vizitas šiuo metu yra garsiai aptarinėjamas socialiniuose tinkluose, mat italams užkliuvo pernelyg provokuojanti sutuoktinių apranga.  K. Westas ir jo naujoji žmona B. Censori per savo romantišką kelionę į Italiją, rodos, peržengė mados ribas, tačiau ne visiems tai padarė įspūdį.
111 2023-08-07

Nausėdienė sukneles iškeitė į džinsus: pademonstravo jaunatvišką derinį

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį Varėnos rajone lankėsi vasaros stovykloje išeivijos lietuviams „Pasaulio Lietuva“. Susitikime pirmoji šalies ponia nustebino akį traukiančiu įvaizdžiu – sukneles iškeitė į jaunatvišką džinsų ir marškinių derinį. Plačia šypsena nuotraukose pasipuošusi D. Nausėdienė pademonstravo stilingą derinį – pasirinko tamsiai mėlynos spalvos džinsus plačiomis klešnėmis ir aukštu juosmeniu, kurio akcentu tapo sagos.
613 2023-08-03

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 14 proc. iki 175 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos „Aprangos“ grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta (su PVM) per septynis šių metų mėnesius siekė 175 mln. eurų – 14,4 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. „Aprangos“ grupės tinklo apyvarta augo visose Baltijos šalyse, o daugiausiai – Estijoje (18,4 proc.). Lietuvoje ji augo 14,5 proc., o Latvijoje – 13,3 proc., per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė grupė.
2023-08-01

„Aprangos“ grupės pelnas pirmąjį pusmetį augo 27 proc. iki 9 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ neaudituotas ikimokestinis pelnas pirmąjį pusmetį, palyginti su pernai tuo pat laiku, augo 27 proc. ir siekė 9 mln. eurų (2022 metais – 7,1 mln. eurų). Grupės pelnas prieš mokesčius, palūkanas, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) per metus augo 10,5 proc. iki 18,9 mln. eurų (2022 metais – 17,1 mln.
2023-07-27

Marija Palaikytė – apie mokyklos išleistuvių įvaizdį ir tendencijas: atsakė, ko reikėtų vengti

Vasaros vidurvasarį prasidėjo mokyklos išleistuvių maratonas, kuriam ruošėsi tūkstančiai šalies abiturientų. Tai – ypatinga šventė kiekvieno jauno žmogaus gyvenime, uždarančio mokyklos duris ir žengiančio į naują etapą su diplomu rankose. O į jį žengti geriausia pasipuošus! Mados analitikė, SMK Aukštosios mokyklos dėstytoja Marija Palaikytė išskyrė mokyklos išleistuvių tendencijas ir atsakė, su kokia apranga abiturientai niekada „neprašaus“ bei ko reikėtų vengti.
2023-07-21

Pamačius Nausėdienės aprangą neprasprūdo 1 detalė: „Žiba iš toli“

„Žinau, kad mūsų Lietuvoje gyvena tieeeek stiliaus ekspertų, kad pakomentuoti galėtų bet kurio žmogaus aprangą. Nesvarbu, ar tai būtų Ingrida Šimonytė, ar eilinis Lietuvos žmogelis, ar prezidento žmona Diana Nausėdienė“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Roma. Tačiau, ak, kaip aš norėčiau, kad lietuviai matytų ne tik moterų drabužius, bet kartais atkreiptų dėmesį ir į moters mimikas, akis, judesius – juk tai atskleidžia, kaip ji iš tikrųjų tą dieną jaučiasi.
62 2023-07-20

Kourtney Kardashian įsiutino gerbėjus: „Kaip galima tai leisti savo vaikui?“

Realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (44 m.) neseniai susikrovė lagaminus ir išskrido į Havajus atšvęsti dukros Penelopės 11-ojo gimtadienio. Tačiau pasidalijusi išvykos kadrais socialiniuose tinkluose, moteris sulaukė kritikos.  Socialiniame tinkle „Instagram“ garsi moteris publikavo nuotraukų karuselę, kurioje matyti daugybė įamžintų akimirkų.  „Vis dar spinduliuoju iš džiaugsmo po savaitės, kurią praleidau su 7 mergaitėmis išvykusi į Havajus švęsti dukros gimtadienio.
2023-07-16

Ritos Oros suknelė kaustė žvilgsnius: nei nuoga, nei apsirengusi

Dainininkė Rita Ora (32 m.) mėgsta viešumoje pademonstruoti išskirtinius įvaizdžius. Šįkart ji į vakarėlį atvyko vilkėdama tinklinę, perregimą suknelę.  Liepos 13 d. Londone vykusiame „British Vogue x Self Portrait“ vasaros vakarėlyje dalyvavusi Rita pademonstravo drąsą. Garsi moteris į puotą atvyko pasipuošusi tinkline, karoliukais siuvinėta suknele, kuri ne tik pasižymėjo gilia iškirpte, bet ir buvo visiškai perregima.
2023-07-15

Išbandžiusi suknelę Šimonytė vėl grįžo prie kostiumėlio: nepamiršo 1 mėgstamos detalės

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė antradienį Vyriausybės rūmuose priėmė Naujosios Zelandijos Ministrą Pirmininką Chrisą Hipkinsą. Pirmadienį susitikusi su Kanados premjeru Justinu Trudeau, Lietuvos Vyriausybės vadovė aplinkinius nustebino pasirinkusi šviesios suknelės derinį, o vakar sugrįžo prie kostiumėlio, kurio nepamiršo papuošti 1 mėgstama detale – skarele.
2023-07-12

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 15,6 proc. iki 147,6 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ apyvarta šiemet sausį-birželį siekė 147,6 mln. eurų – 15,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Šešių mėnesių tinklo apyvarta Lietuvoje padidėjo 14,8 proc., Latvijoje – 14,5 proc., o Estijoje – 20,6 procento. Antrąjį ketvirtį „Aprangos“ grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta (su PVM) sudarė 82,5 mln. eurų – 9,8 proc. daugiau nei 2022 metais, o vien birželį – 28,4 mln. eurų,. arba 6,5 proc.
2023-07-03

Šimonytė pasipuošė marškiniais su HIMARS: taip siunčia ženklą?

Trečiadienį įvyko Vyriausybės pasitarimas ir posėdis, kurio metu buvo aptarti trys klausimai. Tiesa, daugybės dėmesio sulaukė ne tik iškelti klausimai, bet ir premjerės Ingridos Šimonytės (48 m.) apranga. Premjerė I. Šimonytė pasipuošė juodos spalvos palaidine, kuri buvo išsiuvinėta lengvosios daugkartinės raketų paleidimo sistemos HIMARS simboliais. HIMARS yra JAV sukurta reaktyvinės artilerijos sistema. Šis kompleksas įrengtas ant sunkvežimio platformos.
2023-06-28

Išvydus paauglių aprangą laidotuvėse liko be žado: nežinojo, kur dėti akis

Moteris pasipiktino trimis paauglėmis, kurios, jos manymu, į laidotuves atėjo apsirengusios „netinkamais drabužiais“ – pamačiusi tokią jų aprangą ji nežinojo, kur dėti akis.  Dėl tvyrančių karščių daugelis dėvi tokius drabužius, kad jaustųsi kuo patogiau bei vėsiau, pavyzdžiui, į darbą eina vilkėdami šortais, o į vestuves – vasariška suknele. Tačiau viena moteris mano, kad trys jaunos mergaitės persistengė ir laidotuvėms pasirinko netinkamą aprangą.
2023-06-27

Uodai jūsų daugiau nekąs: štai, kas padės

Nesvarbu, ar rengiate pikniką lauke, ar mėgaujatės gėrimais terasoje, pakilią nuotaiką gali lengvai sugadinti uodai. Nors jų neįmanoma visiškai išvengti, yra keletas būdų, kaip tapti mažiau patraukliais šiems kraujasiurbiams – štai, kas padės apsisaugoti. Uodai gyvybingiausi karštu oru ir gali pulti bet kur – sode ar miegamajame. Laimei, platus produktų, skirtų uodams atbaidyti, asortimentas gali apsaugoti nuo kraujasiurbių.
2023-06-23

Dėl seksualios 40-metės aprangos su ja nekalba visos mamos: „Jos man pavydi“

40-metė anglė mama mėgsta savo sūnų vesti į mokyklą ir tokiomis akimirkomis neatsisako savo jaunatviškos aprangos. Tačiau moteris tikina, kad jai tenka skaudžiai nusivilti – dėl savo aprangos ji yra ignoruojama kitų mamų. Šiaurės Londone gyvenanti Sabina Roll-Cohen visą savo gyvenimą domėjosi mada ir niekada „nenorėjo pasenti anksčiau laiko“. Ji nuolatos seka mados tendencijas internete ir dėvi drabužius, su kuriais jaučiasi seksuali ir pasitikinti savimi.
2023-06-18

Atskleidė, kiek kainavo auksinė Meghan Markle apranga: kaina pribloškia

Sasekso hercogienė Meghan Markle (41 m.), kartu su vyru princu Harry (38 m.) ir mama Doria (66 m.) neseniai dalyvavo „Ms Foundation Women of Vision“ apdovanojimų ceremonijoje. Prabangus vakaras Niujorke porai tapo pirmu viešu pasirodymo po karaliaus Karolio III karūnavimo. Į renginį atvykę sutuoktiniai traukė fotografų objektyvus, o M. Markle apranga sulaukė išskirtinio dėmesio.
2023-05-19

Ingrida Šimonytė nustebino ryškiu deriniu: akį traukė 1 detalė

Šiandien, gegužės 12 dieną, Lietuvos Premjerė Ingrida Šimonytė Taline, Estijoje, dalyvavo susitikime su Estijos ir Latvijos Vyriausybių vadovais Kaja Kallas ir Krišjaniu Kariniu, taip pat susitiko su visų rtrjų Baltijos valstybių energetikos ministrais. I. Šimonytė susitikimui pasirinko dviejų dalių žydros spalvos kelnių kostiumėlį.  Susitikime šalies Premjerė vilkėjo dviejų dalių šviesiai mėlynos spalvos kostiumėlį – kelnes ir švarką.
57 2023-05-12

Žalgiriečiai įvartino Maksvyčio aprangos stilių

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Isaiah Tayloras ir Kevarriusas Hayesas grįžta su antrąja „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #ŽalgirisReact dalimi, kurioje žalgiriečiai vertina priešrungtyninį savo ir komandos draugų stilių. Pirmąją dalį galite peržiūrėti čia. Pirmoje dalyje, vertindami kitų žalgiriečių stilių, negailestingai žemus balus daliję I.Tayloras ir K.Hayesas šįkart liko sužavėti dalies komandos draugų rūbų ir avalynės pasirinkimais. „Įdomu, kokios čia turėjo būti rungtynės.
2023-05-01

„Apranga“ šiemet išmokės 15,5 mln. eurų dividendų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausia Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“, pernai uždirbusi 20,7 mln. eurų grynojo pelno, šiemet išmokės 15,5 mln. eurų dividendų arba 28 centus vienai akcijai. Įmonės akcininkai tam ketvirtadienį priarė susirinkime, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė įmonė. Iš viso akcininkai sprendė dėl 32 mln. eurų paskirstytino pelno, iš kurio 16,5 mln. eurų nuspręsta perkelti į kitus metus. Grupės mažmeninė prekių apyvarta šiemet siekė 65,1 mln.
2023-04-28

Moterims uždraudė reklamuoti apatinius: sugalvojo, kaip „apeiti“ įstatymą

Nors daugelyje šalių moterys kovoja už savo teises ir siekia lyčių lygybės, Kinijoje situacija kiek kitokia. Dėl griežtos cenzūros moterys nebegali reklamuoti apatinių drabužių. Šalyje galioja įstatymas „dėl nešvankios medžiagos platinimo internete“, draudžiantis nepadoriais laikomus moterų kūno atvaizdus, skelbė CNN.
2023-04-13

Po pertraukos viešumoje pasirodžiusi Vladimiro Putino meilužė sukėlė diskusijas: atsisakė prabangos?

Buvusi rusų gimnastė, Vladimiro Putino meilužė Alina Kabajeva (39 m.) yra retas svečias viešumoje, tačiau moteris nevengia apsilankyti savo fondo organizuojamuose renginiuose. Šįkart ji buvo pastebėta meninės gimnastikos festivalyje „Alina“.  Jos garbei pavadintas festivalis neliko nepastebėtas ne tik buvusios gimnastės, bet ir socialinių tinklų vartotojų. Nors A. Kabajevą yra įprasta matyti viešumoje dėvint prabangias sukneles, šįkart jos pasirinkimas daugeliui sukėlė nuostabą.
2023-04-12

„Aprangos“ grupės apyvarta šiemet augo 24 proc. iki 65 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojamos didžiausios Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupės „Apranga“ apyvarta šiemet sausį-kovą siekė 65,1 mln. eurų – 23,7 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Vien kovą grupės tinklo mažmeninė prekių apyvarta siekė 23 mln. eurų – 21,8 proc. daugiau nei pernai kovą, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė grupė.  Tinklo apyvarta per tris šių metų mėnesius Lietuvoje padidėjo 21,5proc., Latvijoje – 25,4 proc., o Estijoje – 31 procentu.
2023-04-03

Negalėjo patikėti savo ausimis: paauglę dėl suknelės išvarė iš mokyklos

Karis Wilson iš Kanados vidurinę mokyklą baigė mokydamasi namuose, nes nepanoro grįžti, kai buvo išsiųsta namo dėl aprangos, dėl kurios mokytojas pasijuto „nepatogiai“. Karis Wilson, kuriai dabar 19 metų, iš mokyklos buvo išsiųsta namo 2021 metų vasarį, kai jos vilkėti drabužiai privertė vyrą mokytoją pasijusti nepatogiai. Kita mokytoja pakomentavo, kad mokinės apranga jai priminė apatinį trikotažą.
59 2023-03-30
REKLAMA
Kaip derinti spalvas pavasario sezono aprangoje?  Kaip derinti spalvas pavasario sezono aprangoje?

Kaip derinti spalvas pavasario sezono aprangoje?

Pavasaris asocijuojasi su atgimimu ir gyvybingumu, todėl nieko nuostabaus, kad ir į savo garderobą norisi įtraukti daugiau spalvų. Dar geriau, jei atsirinksite jas tikslingai, atsižvelgdamos į vyraujančias madas, kurios kiekvienais metais šiek tiek kinta. Šį kartą aptarsime populiariausius šio sezono atspalvius ir pasidalinsime jų derinimo ir pritaikymo patarimais. „Viva Magenta“ Tai – purpurinės ir raudonos spalvos mišinys, kuris šiais metais buvo tituluotas metų spalva.
2023-03-22

Garsiausias Ukrainos krepšinio klubas vilkės lietuvių sukurtas aprangas iš perdirbto plastiko

Kovo 11-ąją krepšinio sirgaliai laukiami Alytuje – čia NEBL (Šiaurės Europos krepšinio lyga) rungtynėse vietinis „Wolves“ krepšinio klubas kausis su Kyjivo „Budivelnyk“. Ypatingą lietuviams dieną svečiai iš Ukrainos vilkės lietuvių kompanijos „Tūta“ sukurtą aprangą, pristatančią naują liniją iš perdirbto plastiko „Reused plastic it‘s fantastic“, kuri papildys profesionalių sportinių aprangų asortimentą. Beje, šią liniją ženklinanti etiketė taip pat pagaminta iš perdirbtų žaliavų.
2023-03-09

„Aprangos“ pelnas per metus didėjo 40 proc. iki 18,5 mln. eurų

„MG grupės“ kontroliuojama didžiausia Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupė „Apranga“ per praėjusius metus uždirbo 18,5 mln. eurų konsoliduoto pelno iki mokesčių, arba 40 proc. daugiau nei 2021 metais, kai pelnas siekė 13,2 mln. eurų. Grupės koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (EBITDA) pernai siekė 38,7 mln. eurų – 13,6 proc. daugiau nei 2021-aisiais, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą antradienį pranešė grupė.
2023-02-28
Į viršų