• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau netrukus visam laikui bus uždaryta parduotuvė „Maxima“, esanti adresu Ukmergės  g. 223-3. Tinklas uždaro ir kai kurias kitas parduotuves, tačiau atidaro ir naujų. Uždaromos tos parduotuvės, kurios neatitinka įmonės standartų.

Jau netrukus visam laikui bus uždaryta parduotuvė „Maxima“, esanti adresu Ukmergės  g. 223-3. Tinklas uždaro ir kai kurias kitas parduotuves, tačiau atidaro ir naujų. Uždaromos tos parduotuvės, kurios neatitinka įmonės standartų.

REKLAMA

„Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė priminė, kad jos atstovaujama bendrovė veikia jau daugiau nei 30 metų. Esą per tuos metus įmonė nuolat keitėsi, keičiasi ir dabar.

„Ieškome, kaip pasiūlyti savo klientams tinkamą asortimentą už geras kainas ir tuo pačiu – veikti efektyviai. Todėl vienos parduotuvės duris užveria, kitos – atveria. Nuolatos svarstome ir plėtros galimybes“, – tikino I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Pasak tinklo atstovės, neseniai atidaryta parduotuvė Ginduliuose, Klaipėdos rajone. Neužilgo pirkėjams duris atvers visiškai nauja „Maxima“ parduotuvė ir Anykščiuose.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau taip pat planuojama, kad kitų metų sausio mėnesį duris užvers „Maxima“ parduotuvės esančios Ventoje, Žemaičių g., Biržuose Vytauto g.

REKLAMA

Kiek vėliau, 2024-ųjų pirmąjį pusmetį, esą užsidarys ir Vabalninke, Žolinės a. esanti „Maxima“.

Departamento vadovė priminė, kad šiuo metu Lietuvoje veikia keturių dydžių „Maxima“ parduotuvės. 

„Jau porą metų vykdome mūsų parduotuvių vienodinimo projektą, efektyvinam ir optimizuojam savo veiklą. Planuojamos uždaryti prekybos vietos neatitinka net vieno X „Maximos“ standartų – tokio dydžio parduotuvių nusprendėme atsisakyti.

REKLAMA
REKLAMA

Apgailestaujame dėl nepatogumų ir dėkojame savo pirkėjams už lojalumą bei kviečiame juos apsilankyti kitose mūsų tinklo parduotuvėse, kur jų lauks gerai pažįstamas, įvairių ir pamėgtų prekių asortimentas. Tiesa, likus savaitei iki parduotuvės uždarymo pirkėjai galės pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis ir pasiūlymais bei įsigyti prekių ženkliai mažesne kaina“, – pasakojo I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

„Šiuo metu, įstatymų numatyta tvarka, informuojame darbuotojus dėl darbo sutarties nutraukimo, tačiau tuo pačiu ieškome galimybių, kad bendru sutarimu galėtume juos perkelti į jų kvalifikaciją ir poreikius atitinkančią poziciją kitose mūsų parduotuvėse. Mums labai svarbu ir džiugu, kad nemažai kolegų pasirinko toliau tęsti kelionę kartu su „Maxima“, – sakė departamento vadovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, įmonė siekia pasirūpinti savo darbuotojais.

„Aplinkiniuose miestuose ar miesteliuose nesant laisvų darbo vietų, vos tik joms atsiradus kolegoms būtinai teiksime prioritetą ir siūlysime pasilikti įmonėje. Priešingu atveju, suėjus atleidimo dienos terminui ir laisvos darbo vietos neradus, išmokėsime jiems įstatymuose numatytą išeitinę kompensaciją“, – informavo I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

„Sodros“ duomenimis „Maxima LT“ yra didžiausias darbdavys Lietuvoje, turintis kiek daugiau nei 11 tūkst. darbuotojų, kurių vidutinė alga yra 1331 euras neatskaičius mokesčių.

Beje, 2020 m. pradžioje „Maxima“ turėjo 2,6 tūkst. daugiau darbuotojų nei dabar – iš viso 13,6 tūkst.

Panevėžio rajonas Bernatoniai
Panevėžio rajonas Bernatoniai
Labai reikia parduotuvės Panevėžio rajone Bliūdžių k,. prie aplinkelio žiedo. Laukiame gal maxima įsikurs. Labai daug sodininikų važiuoja tuo keliu ir daug gyvenančių važinėja pro šalį.
Pasirodo yra mėgstančių maxima, neatsimenu kada buvau, ką jūs ten gero randat
Ir kaip mes dabar gyvensim be Maximos . Viskas , mano gyvenimas žlugo , man depresija ... Maxima sugrįįįįšškk ...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų