Jau rašėme apie dalybas informacija ir svarbų Facebook.com vaidmenį šioje srityje. Facebook.com pavyzdys apima labai plataus spektro informacijos dalybas. The Business Insider išplatino informaciją apie didžiųjų socialinių naujienų nuorodų portalų tendencijas. Akivaizdus lyderis pagal lankytojų skaičių – Digg.com.

Ši naujiena dar kartą priminė apie Digg.com ir lietuviškus Digg’o analogus. 2004 m. įkurto Digg, analogiškų produktų sėkmė Reddit, Propeller, Mixx Lietuvoje paskatino įkurti keletą klonų. Iš įkurtų socialinių naujienų nuorodų dalybų portalų dabar gyvuoja Topix (+8 proc. vartotojų srautas per pastaruosius 3 mėnesius), Seklys (+10 proc.), Žynios (-14 proc.), Geradiena (-29 proc.) ir kt. Pagal lankytojų srautą aukščiausiai stovi Topix ir Žynios.

Kiek šie projektai finansiškai pelningi? Ar išvis kalba eina apie pelną? Sunku pasakyti. Visgi panašu, kad Lietuvos rinka tiesiog nepasiruošusi (arba per daug konkurencinga?) panašaus pobūdžio projektams. Pagal Alexa.com, nė vienas iš paminėtų Digg’o lietuviškų pakaitalų Lietuvoje nepatenka net į TOP1000 lankomiausių svetainių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų