• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Užimtumo tarnyba skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai verslo pradžiai gauti. Verslo pradžiai skiriama iki 28 tūkst. eurų parama vienai darbo vietai. 

Užimtumo tarnyba skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai verslo pradžiai gauti. Verslo pradžiai skiriama iki 28 tūkst. eurų parama vienai darbo vietai. 

REKLAMA

„Reta galimybė tapti pasiturinčiu“, – apie projektą „Facebook“ rašo socialinės apsaugos ir darbo viceministras Vytautas Šilinskas.

Pažymėtina, kad už paramą galima įsigyti įrangą ir/ar patalpas įsirengti naujam verslui.

„Verslas turėtų prisidėti prie Lietuvos žaliosios ir skaitmeninės transformacijos, bet kriterijai gana platūs, nes anksčiau paramą gavo grožio salonas (nes naudos lazerį) ir buhalterė (nes pirko kompiuterį darbui nuotoliu).

Manau, kad čia ne patys geriausi pavyzdžiai, bet buvo daug apribojimų kas galėjo kreiptis (nedirbantys ar uždirbantys mažai), todėl gal ir naivu buvo tikėtis labai pažangių verslo idėjų.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar pašalinome daugelį apribojimų pareiškėjams, t.y. gali registruotis ir dirbantys bei uždirbantys, bet griežčiau vertinsime pačias verslo idėjas“, – nurodo V. Šilinskas.

REKLAMA

Paraiškas galima teikti iki liepos

Viceminstras pažymi, kad prioritetą (papildomų balų vertinant paraiškas) vis dar gaus:

  • Auginantys vaikus. 70 proc. tėčių ar mamų po vaiko priežiūros atostogų į tą patį darbą grįžti nežada, o įgyta patirtis gali būti vertinga kuriant savo verslą;

  • Studentai. Jie dažnai turi gerų idėjų iš studijuojamos srities, tačiau neturi kapitalo verslo pradžiai;
  • Grįžtantys į Lietuvą. Jie galėtų gerąją užsienio įmonių patirtį (tiekėjai, procesai, pirkėjai) pritaikyti gimtinėje, plius grįžtatys piliečiai yra milžiniška vertė;
  • Jaunimas iki 29 m., taip pat vyresni 50+ ar asmenys su negalia, nes jiems sunkiau susirasti darbą;
  • Tie, kurie kurs darbo vietas didesnio nedarbo regionuose, t.y. kur labiausiai trūksta darbų.

„Žinote kas svarstė pradėti verslą, bet iki šiol dvejojo – paraginkite nedvejoti ir imtis veiksmų“, – pabrėžia V. Šilinskas.

Paraiškos priimamos tik iki liepos 2 d.

Daugiau apie paramą verslo kūrimui skaitykite: ČIA.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų