Trumpas: susitikimas su Šiaurės Korėjos lyderiu įvyks Hanojuje

Nekantriai laukiamas antrasis JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno susitikimas įvyks Hanojuje.

Apie tikslią susitikimo vietą D. Trumpas pranešė socialiniame tinkle „Twitter“. Anksčiau buvo žinoma tik tiek, kad susitikimas įvyks Vietname.

„Susitikimas įvyks Hanojuje, Vietname, vasario 27–28 dienomis“, – parašė JAV valstybės vadovas tviteryje.

„Nekantriai laukiu susitikimo su pirmininku Kimu [Kim Jong Unu], kad kartu galėtume pasistūmėti į priekį siekdami taikos“, – pridūrė jis.

D. Trumpas pažymėjo, jog kiek anksčiau Pchenjane įvykęs JAV specialiojo pasiuntinio Šiaurės Korėjai Stepheno Bieguno susitikimas su Šiaurės Korėjos atstovais buvo „labai sėkmingas“.

JAV valstybės departamentas anksčiau pranešė, jog S. Biegunas su Šiaurės Korėjos pareigūnais „svarstė klausimus“, susijusius su D. Trumpo ir Kim Jong Uno „įsipareigojimais siekti visiškos denuklearizacijos, pokyčių JAV ir Šiaurės Korėjos santykiuose ir ilgalaikės taikos Korėjos pusiasalyje“.

Taip pat buvo sutarta, kad specialusis pasiuntinys prieš D. Trumpo ir Kin Jong Uno derybas „dar kartą susitiks“ su Pchenjano pareigūnais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų