• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Slovakijos premjeras Robertas Fico teigia, kad kai kurios NATO narės svarsto siųsti karius į Ukrainą, skelbia  „Reuters”. 

Slovakijos premjeras Robertas Fico teigia, kad kai kurios NATO narės svarsto siųsti karius į Ukrainą, skelbia  „Reuters”. 

REKLAMA

Kelios NATO ir Europos Sąjungos narės svarsto galimybę dvišaliu pagrindu siųsti karius į Ukrainą, pirmadienį pranešė Slovakijos ministras pirmininkas Robertas Fico.

R. Fico, kuris ilgą laiką nepritaria karinės pagalbos tiekimui Ukrainai ir kai kurių kritikų laikomas prorusišku, nepateikė jokių detalių, o kiti Europos lyderiai kol kas nekomentuoja jo pasisakymų.

R. Fico apie tai kalbėjo prieš Europos lyderių susitikimą Paryžiuje, kuriame turėtų dalyvauti vėliau pirmadienį.

„Negaliu pasakyti, kokiu tikslu ir ką jie turėtų ten veikti“, – sakė jis ir pridūrė, kad ES ir NATO narė Slovakija karių į Ukrainą nesiųs.

REKLAMA
REKLAMA

NATO nedalyvauja konflikte

NATO narės Kyjivui tiekia ginklus ir amuniciją bei apmoko Ukrainos pajėgas. Tačiau NATO lyderiai, įskaitant JAV prezidentą Joe Bideną, pabrėžė, kad Vakarų karinis aljansas nori išvengti tiesioginio konflikto su Rusija, dėl kurio gali kilti pasaulinis karas.

REKLAMA

„Nei NATO, nei NATO sąjungininkai nėra konflikto šalys“, – vasario 14 dieną sakė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas.

NATO iš karto nekomentavo R. Fico pastabų.

Čekijos ministras pirmininkas Petr Fiala, paklaustas apie R. Fico komentarus, sakė: „Čekija tikrai nesirengia siųsti karių į Ukrainą, niekas dėl to neturi jaudintis“.

Tie valdžia gyviai tegul patys siunčia savo vaikus arba patys ima barankes ir vyksta į karo lauką, tuajau ir mūsų tvarto gauja sumastys, nes vis nori būti pirmi prisiduati į mesmalę
Galu gale prakalbo kad kara reikia vadinti karu.kai Ukraina nuolinta atsargos baigesi.tada jau siusim savo karius....kur i ta pragara kuri sukure vakarai ir jav.taip uzpuole rusai taip jie blogieciai.o jei taip tai kokio velnio myscioti ir tiketis kad mums neklius...geda
Kaip matau Europą pati nori karo
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų