Sirijoje užpulta Rusijos karinė bazė: pasekmės gali būti itin sunkios

Rusijos karinė bazė Chmeimime (Sirija) netikėto išpuolio metu gruodžio 31-ąją buvo apšaudyta minosvaidžiais, tvirtinama „Kommersant“. Oficialiai Rusijos gynybos ministerija patvirtino dviejų karių žūtį, tačiau tvirtinama, kad pranešimai apie septynių lėktuvų sunaikinimą „neatitinka tikrovės“.

26

Leidinys „Kommersant“, remiantis karinės diplomatijos atstovu, paskelbė, kad teroristinės grupuotės nariai Naujųjų išvakarėse apšaudė Rusijos karinį objektą Sirijoje. Buvo sunaikinti keturi šturmo lėktuvai „Su-24“, du naikintuvai „Su-35C“ ir vienas transportinis lėktuvas „An-72“, o taip pat susprogdino amunicijos sandėlį. Žiniasklaida neturėjo duomenų apie žuvusius ar sužeistuosius. Rusijos gynybos ministerija apie išpuolį nieko neskelbė, tačiau žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams, patvirtino, jog apšaudymas buvo, tačiau informaciją apie sunaikintus septynis lėktuvus pavadino „neatitinkančia tikrovės“.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sirijoje užpulta Rusijos karinė bazė: pasekmės gali būti itin sunkios

Rusijos kariuomenė taip pat patvirtino žiniasklaidos informaciją apie sraigtasparnio „Mi-24“ sraigtasparnio katastrofą, kurios metu žuvo du lakūnai. Oficialiosios valdžios teigimu, „pavedė technika“.

„Kommersant“ pažymi, kad iki gruodžio 31-osios rusų turimos priešlėktuvinės gynybos sistemos veikė be priekaištų saugant Tartuso ir Chmeimimo karines bazes. Laikraštis taip pat pažymi, kad tai gali reikšti jog karinės technikos išvedimas iš Sirijos bus sutrikdytas, siekiant užtikrinti liekančiųjų saugumą. Taip pat keliama versija, kad smogikai galėjo būti palaikyti JAV „sąjungininkais“, o tai kelia rimto konflikto tarp JAV ir Rusijos grėsmę.


Rašyti komentarą...
A
Ainis
2018-01-04 13:19:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėsk, Petrai, du už vertimą. Ką tavo nuomone tada reiškia "разочаровала"?
Atsakyti
0

P
Petras
2018-01-04 12:13:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netinkamas vertimas iš rusų kalbos į lietuvų - podviela tiechnika t.b. nuvylė technika.
Atsakyti
-1

Žinovas
2018-01-04 14:35:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai verčiama kaip: ,,Nuvylė"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų