Rusijoje mamą supykdė mokytoja, nes ją besirenkančią liemenėlę pamatė vaikai

Rusijos miesto Uljanovsko socialiniuose tinkluose užvirė ginčai dėl mokytojų teisių ir pareigų. Vienos moksleivės mama pareikalavo atleisti mokytoją dėl labai keistos priežasties: keli mokiniai prekybos centre išvydo savo mokytoją, besirenkančią liemenėlę. Tų moksleivių tėvai dabar piktinasi mokytojos dorovingumu ir reikalauja atleisti ją iš darbo.

„Kas šiuolaikinių jaunų mokytojų galvose? Jos visai nesupranta, kur dirba? Čia mokykla, o ne naktinis klubas. Man dukra papasakojo, mokosi 9 klasėje. Ji su draugais vaikščiojo po prekybos centrą ir išvydo savo mokytoją apatinių drabužių parduotuvėje! Kas čia per noras pasirodyti? Kaip ji gali sau apatinius rinktis, žinodama, kad ją gali matyti jos mokiniai, gerai dar, kad bent jau prie jų matuotis nepradėjo. Dabar visi žino kokią liemenėlę ji nešioja. Berniukai klasėje tik tai ir aptarinėja. Aš manau, kad tokioms mokytojoms mokykloje ne vieta. Tikiuosi, kad mokyklos direktorius pastebės šį įrašą ir atleis tą mėgėją vaikų akyse pirktis apatinį trikotažą“, – leidinyje cituojamas vienos iš mamų įrašas socialiniame tinkle „VK“. 

Pažymima, kad moters iniciatyva nesulaukė kitų interneto vartotojų palaikymo. Jų manymu, negalima atleisti žmogaus iš darbo dėl to, kad šis nuėjo į parduotuvę. Mokytojai, kaip ir visi kiti, turi teisę lankytis visose vietose.

„Mokytoja ką, ne žmogus? Jai ką, namuose sėdėti ir visą laiką jūsų vaikų sąsiuvinius tikrinti? Ji turi teisę į asmeninį gyvenimą, o tai, ką jos vaikai pamatė… Na ir kas? Jūsų dukrai kiek jau? Ji 9 klasėje, taip pat tikriausiai jau su liemenėle vaikšto“, – cituojama viena iš komentatorių.

„Gal ji ir mokytoja, tačiau tik mokykloje, o kai išeina už jos ribų, ji visų pirma mergina, tuo labiau, dar ir jauna. Ji nori susikurti asmeninį gyvenimą, kam jai trukdyti?“, – „kp.ru“ pateikiamas kitas komentaras. 

Kiti vartotojai siūlė pasipiktinusiai mamai kreiptis į gydytojus ir gynė mokytojų teises, kuriems „šiais laikais tiek visko užkrovė“. 

Palaikančių žinutės autorę buvo nedaug, tačiau atsirado ir tokių, kurie aiškino, kad mokytojams trūksta noro būti pavyzdžiu mokiniams. „Aš asmeniškai mačiau, kaip mokytojai sėdėjo kavinėje už poros kilometrų nuo mokyklos ir gėrė alų. Juos galėjo pamatyti mokiniai ir taip pat užsimanyti gerti. Taip ir čia, štai mergaitės išvydo kokius apatinius nešioja mokytoja ir taip pat užsimanys tokių. Tai juk iš esmės neteisinga“, – aiškino viena iš komentatorių. 

REKLAMA

„kp.ru“ teigimu, žinutės autorė netrukus ją ištrynė. Iš socialinio tinklo dingo ir grupė, kurioje ji buvo patalpinta. Tikėtina, kad autorė nepagalvojo, kokio ažiotažo sulauks paviešinimas. 

Uljanovsko srities Mokslo ir švietimo ministerijos komentare teigiama, kad oficialiai į juos dėl šio atvejo niekas nesikreipė. Valdininkai taip pat pažymėjo, kad mokslo įstaigų įstatuose nėra numatyta galimybė atleisti darbuotoją dėl jo lankymosi parduotuvėse. 


Rašyti komentarą...
G
G
2020-01-19 14:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokinė su draugais vaikščiojo po prekybos centrą. Mano klausimas - nuo kada prekybos centras pavirto muziejumi, parku, paveikslų galerija?
Atsakyti
0

P
Paulius
2020-01-19 15:25:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mokytoja turi vaikščioti nuoga kad nereiktu apatiniu matuotis
Atsakyti
0

n
nu
2020-01-19 15:20:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
idijotizmas ir kas cia tokio ? sektantai gal kokie !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų