Rusijos parlamentas patvirtino Mišustino kandidatūrą į premjero postą

Rusijos Valstybės Dūma ketvirtadienį patvirtino Federalinės mokesčių tarnybos vadovo Michailo Mišustino kandidatūrą į vyriausybės vadovo postą.

Jo kandidatūra buvo patvirtinta 383 balsais. Nė vienas įstatymų leidėjas nebalsavo „prieš“, susilaikė 41 parlamentaras.

„Sprendimas priimtas“, – paskelbė Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas.

Prieš balsavimą M. Mišustinas atsakė į parlamentarų klausimus, o dar anksčiau buvo susitikęs su Valstybės Dūmos frakcijų atstovais.

V. Volodinas atkreipė dėmesį, kad nė vienas deputatas pirmąkart nebalsavo prieš kandidatą į vyriausybės vadovo postą.

Išvakarėse, po prezidento Vladimiro Putino metinio kreipimosi į Rusijos parlamentarus, apie savo vyriausybės atsistatydinimą paskelbė ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas. Prezidentas savo kalboje pristatė virtinę konstitucinių reformų Rusijos politinei sistemai pertvarkyti.

Trečiadienį V. Putinas pasirašė įsaką dėl D. Medvedevo vyriausybės atsistatydinimo ir pasiūlė M. Mišustino kandidatūrą į premjerus.

Rusijos konstitucija numato, kad Valstybės Dūmai patvirtinus premjero kandidatūrą, prezidentas turi pasirašyti įsaką dėl naujo vyriausybės vadovo paskyrimo.

Po to naujasis vyriausybės vadovas turi per savaitę prezidentui pateikti savo kandidatų į vicepremjerus ir ministrus sąrašą.


Rašyti komentarą...
V
Vlasdas
2020-01-16 17:31:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kam tas balsavimas,jei prezidentas Putinas jau nutarė kas bus premjeras.Tai juokdariai tie rusai-vaidina demokratiją ir neraudonuoja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų