Putinas pasveikino Bideną su pergale prezidento rinkimuose

Rusijos vadovas Vladimiras Putinas antradienį pasveikino išrinktąjį JAV prezidentą Joe Bideną su pergale lapkritį vykusiuose rinkimuose ir išreiškė viltį, kad šalys sugebės atidėti į šalį nesutarimus ir drauge prisidės prie pasaulio saugumo stiprinimo. 

„Telegramoje V. Putinas palinkėjo išrinktajam prezidentui visokeriopos sėkmės ir išreiškė įsitikinimą, kad Rusija ir JAV, kurioms tenka ypatinga atsakomybė už pasaulio saugumą ir stabilumą, gali nepaisant nesutarimų realiai prisidėti sprendžiant daugelį problemų ir iššūkių, su kuriais šiuo metu susiduria pasaulis“, – rašoma išplatintame pranešime.  

V. Putinas pažymėjo, kad Rusijos ir Amerikos bendradarbiavimas, grindžiamas lygiateisiškumo ir abipusės pagarbos principais, atitiktų abiejų šalių žmonių ir visos tarptautinės bendrijos interesus.      

„Aš pats esu pasirengęs sąveikai ir kontaktams su Jumis“, – nurodė V. Putinas, kurį citavo Kremliaus spaudos tarnyba.   

JAV Rinkikų kolegija pirmadienį patvirtino demokrato J. Bideno pergalę lapkričio 3 dieną vykusiuose prezidento rinkimuose. Per kolegijos balsavimą J. Bidenas surinko 306, o kadenciją baigiantis prezidentas Donaldas Trumpas – 232 rinkikų balsus.     

Pagal konstituciją, Rinkikų kolegijos balsavimo rezultatus turi patvirtinti Kongresas. Tai bus padaryta spalio 6 dieną per bendrą abejų Kongreso rūmų posėdį, kuriam pirmininkaus viceprezidentas Mike'as Pence'as. Posėdžio metu bus atplėšti vokai ir oficialiai suskaičiuoti Rinkikų kolegijos narių balsai.      


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-12-15 13:57:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zombie Bidon'ui reikejo tik Putino palaiminimo.
Atsakyti
0

K
Kacapjo
2020-12-15 14:58:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viena kacapinė dvarniažka visą mėnesį čia trūbadūrino apie greit išaiškėsiantį zombie Bideno krachą. Šiandien pradėjau dairytis tos dvarniažkos ir ką jūs manote? Po kilimu šakalas palindęs ir plokščias tapo kaip popieriaus lapas! Bandžiau už uodegos ištraukti - nė velnio, į grindis dantimis įsikandęs! Mėnesį toks galingas buvo, o šiandien va - apgailėtina mazgotė...
Atsakyti
0

t
to Kacapjo
2020-12-15 15:11:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kacapjo laimėjo. Nieko, pergyvensim ir Kacapjo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų