Netikėtai mirė „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė: pavojaus neįžvelgė net kolegos

Rusijoje mirė viena iš „Ekstrasensų mūšio“ žvaigždžių, 17-ojo sezono finalininkė, Darija Voskobojeva. Artimieji neskelbia oficialios mirties priežasties, tačiau kolegos pranešė, kad moterį pražudė onkologinė liga.

13

Televizijos projekte išgarsėjusi ragana dar sausio 6-ąją turėjo susitikti su gerbėjais – stačiatikių Kalėdų proga buvo suplanuoti „Kalėdiniai būrimai“ su jos dalyvavimu.

Tačiau likimas susiklostė kiek kitaip: likus porai valandų iki renginio, Darijos socialinio tinklo paskyroje pasirodė įrašas apie jo atšaukimą dėl asmeninių priežasčių. Netrukus ekstrasensės gerbėjus šokiravo jau kita naujiena – D. Voskobojeva mirė.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netikėtai mirė „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė: pavojaus neįžvelgė net kolegos

Ekstrasensai buvo šokiruoti

Apie ekstrasensės mirtį pranešė jos kolegos: Vladas Kadonis, Nikol Kuznecova ir Antonas Mamonas, išplatinę atsisveikinimo įrašus socialiniuose tinkluose. Televizijos šou žvaigždės vėliau atskleidė ir tikrąją Darijos mirties priežastį – vėžys. Apie savo ligą ragana viešai nebuvo paskelbusi, todėl jos netikėta mirtis daugeliui tapo netikėtumu.

Kita „Ekstrasensų mūšio“ dalyvė Tatjana Larina paskelbė, kad D. Voskobojeva kreipėsi į Izraelio specialistus ir gydymas buvo efektyvus – tačiau išplito metastazės ir moteris pralaimėjo kovą už gyvybę.

„Dieve, paprasčiausiai nėra žodžių… Mes nebuvome draugais, tačiau aš labai gerbiau Dariją! Šiuo metu man gniaužiasi širdis iš siaubo… Koks gi gyvenimas yra trapus dalykas!“ – savo paskyroje rašė vienas iš raganos kolegų A. Mamonas.

Jautė mirtį netoliese

Ragana anksčiau žiniasklaidai pasakojo, kad nuo vaikystės „jautė mirtį netoliese“. Jos tvirtinimu, „pradėjus vystytis galioms, ji netyčia pražudė savo bendraamžį – o po to davė tylos įžadus dvejiems metams“.

Moters teigimu, jos pačios gyvybė kybojo ant plauko – kuomet pabandė atsisakyti „nežemiškos galios“ ir pasirinkti tylų šeimyninį gyvenimą. D. Voskobojeva dukart buvo ištekėjusi ir susilaukė dviejų vaikų. Abiejų gimdymų metu jos vos neištiko mirtis. Buvo kilusi grėsmė ir vaikams.

REKLAMA

Darija Voskobojeva dalyvavo 17-o „Ekstrasensų mūšio“ sezono filmavimuose. Ji save pateikė kaip „kovinę raganą“. Šiame projekte ji pateko į finalą, kur užėmė ketvirtąją vietą.

Yra žinoma, kad ji gimė ir augo Sankt Peterburge, protėviai turi kirgizų kraujo. Darija teigė, kad vadovaujasi „rytų magijos praktika“, „sujungdama senovės ritualus ir šiuolaikines inovacijas“.


Rašyti komentarą...
K
Kro
2019-01-10 03:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi youtube jau seniausiai yra irodymai, kaip patys prodiuseriai sako jog ten buvo tik ŚOU ir nebuvo ten ekstrasensu... Kas labiausiai pariko publikai tam ir duodavo daugiausia informacijos apie ateinancia rungti... Kaip sako, jie net is 2 voku nesugebedavo rasti kur pinigai, kas desimtas atspedavo... :D
Atsakyti
-4

.
.
2019-01-10 08:10:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazi moteris buvo,tokia tikra ryški.Tai ne musu pupytes nuvalkiotos
Atsakyti
-1

a
albinas
2019-01-10 02:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi je sarlatanai.Nera joku ekstrasensu
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų