Nepatinka kvapioji žvakė? Galbūt metas atlikti COVID-19 testą

Kai galvojate apie Covid-19 pandemijos aukas, tikriausiai prie jų nepriskiriate kvapiųjų žvakių verslo. Tačiau grupė interneto tyrėjų išnagrinėjo duomenis ir paaiškėjo, kad, pavyzdžiui, „Yankee Candle“ žvakių įmonė smarkiai nuo to nukentėjo.

Vienas „Twitter“ vartotojas pastebėjo, kad naujausi kvapiųjų žvakių įvertinimai suprastėjo, maždaug tuo metu, kai daugelis žmonių susirgo liga, kurios vienas iš simptomų yra uoslės praradimas.

„Kol kiti teigia, kad šios žvakės kvapas yra gana silpnas, aš manau, kad mano žvakės kvapas yra labai menkas arba ji visiškai nekvepia, – produktą įvertino vienas vartotojas. – Ši žvakė skleidžia daugiau šviesos, nei bet kokio aromato“.

„Ši žvakė bekvapė, – pridūrė kitas galimai užsikrėtęs žmogus. – Labai nusivyliau, todėl grąžinsiu ją į parduotuvę ir pakeisiu kita.“

Nors „Yankee Candle“ bandė apeiti šią problemą, kiti žmonės, pastebėję atsiliepimus, gana tiesmukiškai atsakė nepatenkintiems klientams: „Jūs sergate korona“.

Nors tai yra taip juokinga, vis tiek reikėjo atlikti papildomus tyrimus.

Interneto seklė Kate Petrova nusprendė šiek tiek pasigilinti į kvapiųjų žvakių įvertinimus, norėdama sužinoti, ar yra modelis, tinkantis visiems neigiamiems atsiliepimams. Iškart pasimatė nuoseklus neigiamų įvertinimų mažėjimas nuo 2020 m. pradžios iki dabar.

Kai K. Petrova palygino kvapiųjų žvakių įvertinimus su atsiliepimais apie bekvapes žvakes, kvapiųjų žvakių reitingai krito žymiai staigiau.

Kaip matote iš duomenų, neabejotinai atrodo, kad žmonės skundžiasi dėl susilpnėjusio žvakių kvapo, kai jie iš tikrųjų turėtų pasidaryti koronaviruso testą.


Rašyti komentarą...
c
cha
2021-03-07 18:12:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
man nei vienos zvakes kvapas nepatinka, tai jau man hana corona griauzia.
Atsakyti
0

P
Ppp
2021-03-08 12:26:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na jau juodas debilzmas tai kam tie testai visiems degančias žvakes kiskit po nose ir bus tvarka jau jums visiems korona akyse rodosi kaip tam katinui iš filmuko doleriai . Šlykštu!!
Atsakyti
0

A
2021-03-08 12:57:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebeturi ką rašyt jau išvis pievos kažkokios.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų