Tauragės rajone susirgo nuo Covid-19 paskiepyti globos namų gyventojai: situaciją aiškinsis NVSC

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pranešė ketinantis aiškintis aplinkybes, kuriomis Tauragės rajone COVID-19 užsikrėtė nuo šios ligos paskiepyti globos namų gyventojai.

NVSC duomenimis, 14 iš 15 Lauksargių globos namuose užsikrėtusių žmonių buvo paskiepyti pagal pilną vakcinacijos schemą, todėl bus atliekamas patikrinimas dėl vakcinacijos proceso šioje įstaigoje. 

Pasak centro, nors nė vienas skiepas neapsaugo nuo ligos šimtu procentų, tačiau NVSC specialistams susirūpinimą kelia tai, kad 13 asmenų buvo paskiepyti tuo pačiu metu ir, vertinant mokslinių tyrimų metu įrodytą vakcinos efektyvumą, tai, kad tokiam asmenų skaičiui imunitetas nesusiformavo, kelia pagrįstų klausimų, į kuriuos turi būti atsakyta.  

Dėl šios priežasties NVSC specialistai atliks nuodugnų tyrimą, siekdami išsiaiškinti situaciją, galimas priežastis.

Šią savaitę Trakuose esančiuose slaugos namuose „Addere“ įsiplieskus koronaviruso židiniui, užsikrėtimas taip pat patvirtintas ir trims pilnai paskiepytiems gyventojams.


Rašyti komentarą...
Šuva
2021-02-24 17:05:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai reikia aiškintis ir nuodugniai o paskui pranešti tautai, kodėl taip atsitiko. Ruošiausi skiepintis dabar tikrai ne. Manau tokių bus daugelis
Atsakyti
-1

K
Klausimas
2021-02-24 19:45:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skandalas! Ką suleido senukams?
Atsakyti
0

h
hxhs
2021-02-24 21:37:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas sake, kad paskiepyti negali susirgt? JAV taip sake, kad neimanoma susirgt nes vakcina parduot norejo. O Rusai kiek skaiciau sake po ju nebesusirgsi. Tai kuriais tiket? Tais kurie eilini karta rinka uzeme pirmi ar tais kurie realiai pagamina kazka veikiancio nes medicina rusijoj ir labaratorijos stiru, kaip ir navichika tai moka pagamint.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų