• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena ispanė net 16 metų apsimetė esanti nebylė, italas 10 metų vaidino esąs aklas, o vyras iš Didžiosios Britanijos, bijodamas prarasti mylimąją, kelis metus apsimetė, kad serga vėžiu.

Viena ispanė net 16 metų apsimetė esanti nebylė, italas 10 metų vaidino esąs aklas, o vyras iš Didžiosios Britanijos, bijodamas prarasti mylimąją, kelis metus apsimetė, kad serga vėžiu.

REKLAMA

2003 m. Andalūzijos (Ispanija) parduotuvėje dirbusi moteris buvo užpulta pirkėjo. Po incidento jai diagnozuotas potrauminis streso sutrikimas ir kalbos praradimas.

Nukentėjusiajai valstybė paskyrė išmoką, tačiau kadangi tai buvo su darbu susijęs incidentas, išlaidas padengė draudimo bendrovė.

Po kelerių metų byla buvo peržiūrėta, joje buvo nustatyti keli pažeidimai, dėl kurių nuspręsta atnaujinti tyrimą.

REKLAMA
REKLAMA

Buvo pasamdytas privatus detektyvas, kuris galiausiai nustatė, kad moteris kalbėjo normaliai, bet ir toliau gaudavo išmokas grynaisiais pinigais.

REKLAMA

Ji buvo teisiama už sukčiavimą ir valstybės institucijų klaidinimą, rašoma „Telegram“ kanale „Pravda Heraščenko“.

Didžiojoje Britanijoje vyras dėl baimės prarasti mylimąją kelerius metus apsimetė sergantis vėžiu

Didžiosios Britanijos mieste Sitingborne trijų vaikų tėvas Kevinas Bevisas kelerius metus apsimetinėjo sergantis vėžiu, nes nenorėjo išsiskirti su mylimąja.

REKLAMA
REKLAMA

2016 m., kai jam buvo 34 metai, jis „Facebook“ susipažino su 46-erių Karen Gregory. Netrukus jie pradėjo susitikinėti, rašoma „Daily Mail“.

Po trijų mėnesių K. Gregory nusprendė su juo išsiskirti dėl skirtingų požiūrių į gyvenimą, bet vyras staiga pareiškė, kad serga skrandžio vėžiu.

Kad atrodytų tikroviškiau, K. Bevisas apie ligą melavo net savo tėvams. Laikui bėgant vyro būklė tariamai blogėjo – jis sakė, kad jam liko gyventi apie dvejus metus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

K. Gregory negalėjo palikti mirtinai sergančio žmogaus – ji visomis jėgomis stengėsi palengvinti jo „paskutines dienas“, rinko pinigus jo gydymui.

Maža to, K. Bevisas prašė vežti jį į ligoninę chemoterapijai ir kasdien gėrė po 20 vitaminų tablečių, vaizduodamas jas kaip vaistus.

Tačiau K. Gregory vis dėlto įtarė apgaulę ir kreipėsi į policiją. Ten buvo išnagrinėta vyro medicininė kortelė ir nustatyta, kad jis apsimetinėja.

REKLAMA

Pranešama, jog anglas buvo nuteistas 18 mėnesių laisvės atėmimo bausme.

Italas 10 metų apsimetinėjo aklu

Dar viena neįtikėtina istorija įvyko Italijoje, kur vyras 10 metų gavo neįgalumo išmoką dėl tariamo aklumo, bet tuo pačiu metu nuolat važinėjo savo automobiliu.

Apgavikas buvo demaskuotas tikrinant neįgaliųjų ir vairuotojų pažymėjimų turėtojų duomenų bazes. Paaiškėjo, kad gerą regą turintis vyras per 10 metų iš valstybės biudžeto gavo net 160 tūkst. eurų.

Vyras buvo nuteistas, o visas jo turtas – nekilnojamasis turtas, baldai, pinigai banko sąskaitose – konfiskuotas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų