Neįtikėtina: nukritęs iš kelių kilometrų aukščio, telefonas vis tiek veikė

JAV Arizonoje užfiksuota akimirka – tik su parašiutu iššokus iš lėktuvo, iš kišenės iškrito „iPhone“ telefonas. Nukritęs dykumoje ir sudužęs, telefonas veikė dar dvi savaites.

Trisdešimt vienerių Kodis Madras Arizonoje su parašiutu šoko iš lėktuvo. Maždaug 3,6 km aukštyje iš jo kišenės iškrito mobilusis telefonas.

Vyrą filmavo jo draugas, kuris ir pastebėjo iš K. Madro kišenės išskrendantį daiktą.

Nusileidęs, K. Madras surado savo mobilųjį telefoną naudodamas „Find my iPhone“ programėlę.

Vaizdo įrašą vyras patalpino savo Instagram paskyroje.

Veikė dar dvi savaites

Nuotraukose matomas smarkiai apgadintas įrenginys su sudužusiu ekrano stiklu. Kad ir kaip būtų keista, po incidento telefonas veikė dar dvi savaites.

„Ši medžiaga filmuota maždaug prieš metus Elojuje, Arizonoje. Paprastai, šokdamas,su savimi telefono neimu, o jeigu ir turėdavau jį kišenėje, problemų nekildavo, tačiau tos kelnės šuolio dieną suplyšo“, – pasakojo K. Madro.

Iškritus telefonui įvykį filmavęs draugas išsigando, kad iškrito ne telefonas, o įranga.

„Kai mano telefonas iškrito, mano draugas pagalvojo, kad ten buvo mano įrangos dalis. Kai  atsigręžiau į draugą, jo veido išraiška buvo juokinga. Kad dingo mano mobilusis, suvokiau tik nusileidęs ant žemės“, – pasakojo vyras.

Po incidento telefonas dar kurį laiką veikė.

„Telefonui dykumoje surasti, pasinaudojau „Find my iPhone“ programėle. Telefoną naudojau dar dvi savaites, iki kol jis galų gale sugedo“, – prisimena K. Madro.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų