• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Virš Rusijos Ivanovo miesto užfiksuotas danguje degantis ir žemėn krentantis karinis transporto lėktuvas. Apie tai skelbia tiek Ukrainos, tiek Rusijos žiniasklaidos priemonės.

Virš Rusijos Ivanovo miesto užfiksuotas danguje degantis ir žemėn krentantis karinis transporto lėktuvas. Apie tai skelbia tiek Ukrainos, tiek Rusijos žiniasklaidos priemonės.

REKLAMA

Liudininkai praneša, kad įvykio vietą užtemdė juodi dūmai.

Filmuotoje medžiagoje matyti dangumi skrendantis lėktuvas su degančia turbina. Preliminariai manoma, kad tai yra IL-76. Pranešama, kad orlaivis galiausiai nukrito netoli Ivanovo aerodromo. Oficialių komentarų kol kas negauta.

Lėktuvas su degančiu varikliu bandė nusileisti Ivanovo srities aerodrome. 

Šiuo metu iš aerodromo pusės rūksta stiprūs dūmai.

Ministerija patvirtino avariją

Rusijos gynybos ministerija patvirtino, kad Ivanovo srityje sudužo karinis lėktuvas Il-76. Lėktuve buvo aštuoni įgulos nariai ir septyni keleiviai.

„Karinės transportinės aviacijos lėktuvas Il-76 sudužo Ivanovo regione kildamas suplanuotam skrydžiui. Lėktuve buvo aštuoni įgulos nariai ir septyni keleiviai“, – sakoma Gynybos ministerijos pranešime, kurį cituoja Rusijos naujienų agentūros.

REKLAMA
REKLAMA

Avarijos priežastis – kilimo metu užsidegė vienas iš variklių. 

Į Ivanovo aerodromą išskrido Rusijos karinių oro pajėgų Vyriausiosios vadovybės komisija.

Per daugiau nei dvejus metus trunkantį karą Ukrainoje Rusija labai padidino karinių pajėgų ir karinės įrangos transportavimą per savo teritoriją oru ir sausuma.

Sausį Rusija pareiškė, kad Ukraina netoli bendros šalių sienos numušė lėktuvą Il-76.

 „Iljušin-76“ yra didelis krovininis lėktuvas.

Нет аналогов
Нет аналогов
nusileido parukyti
Na, bet kokį šūdą tie kacapai gamina! Gal čia "supuvusių Vakarų" sankcijos veikia, kad, net 8-o dešimtmečio kūrybos lėktuvai krenta? Aplamai tai burliokų aviacija kažkoks nesusipratimas... Dauguma vakarietiškų lėktuvų jau senai gaminami tik su dviem varikliais (B-747 ir A380 gamyba nutraukta), nes sugedus vienam iš jų, laineris ne tik, kad gali vienu likusiu veikiančiu varikliu saugiai nusileisti, bet ir saugiai tęsti kelionę. Na, o čia, keturmotoris ir užsilenkus vienam varikliui išsitaškė! Galima tokia prielaida, kad tuose kacapų IL-76 visai ne turboventiliatoriniai varikliai, o žvaigždiniai - stūmokliniai, o lėktuvas nukrito, nes trūko kažkuris švaistiklis ir išlindęs per bloką subadė sparne esančias hidraulines sistemas... :D Galimas ir kitas variantas - girtas žvirblis Paša pakišo padnioškę :D
Jiems į tą variklį rusiško samovaro detalių dėti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų