Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nukrito karinis lėktuvas. Dabar atėjo keleivinių lėktuvų eilė.
Rusijos lėktuvai nuolat genda, tačiau iki šiol keleiviniams pavykdavo nutūpti. Kažkam jau nepavyks.
Moterų mieste Ivanove dislokuota "elitinė" oro desanto pajėgų brigada. Lėktuve neabejotinai buvo šios brigados karininkai. Vien pačio lėktuvo su ekipažu netektis jau gerai.
Faktas - arba trūksta detalių remontui po išskraidytų valandų, arba partizanai pasirūpino...
Čia eilinis spyris putkai į kiaušius...
kacapas vėl sakys kad ukr belaisviai buvo
@zalupkė Abejoju. Pastaruoju metu Urodinos propaganda kaip ir nieko nerašė apie į nelaisvę paimtus ukrainiečius. Dabar kacapams lieka "logiškesnis" variantas, paskelbti nebent tai, kad šiuo lėktuvu buvo skraidinamos urnos su anų ukrainiečių pelenais.
Kaip gražiai dega, o jei su banditais-ruskeliais, tai dar geriau.
@AA Tegul dega ir kepa jie
@Hannibal Za Rodinu i saslikov nezalko !Vperiod, Vania !!
Kadangi tai karinis lėktuvas, belieka tik pasidžiaugti.
Pilotas nuorūką išmetė per langą, o jį į variklį įsiūrbė
@Kl Hahahaha
Leidosi kacapai į Ivanovą ,taip vadinamą nuotakų miestą, matyt išsiilgę labai moterų buvo.žemė jiems stiklo vata būna
Na, bet kokį šūdą tie kacapai gamina! Gal čia "supuvusių Vakarų" sankcijos veikia, kad, net 8-o dešimtmečio kūrybos lėktuvai krenta? Aplamai tai burliokų aviacija kažkoks nesusipratimas... Dauguma vakarietiškų lėktuvų jau senai gaminami tik su dviem varikliais (B-747 ir A380 gamyba nutraukta), nes sugedus vienam iš jų, laineris ne tik, kad gali vienu likusiu veikiančiu varikliu saugiai nusileisti, bet ir saugiai tęsti kelionę. Na, o čia, keturmotoris ir užsilenkus vienam varikliui išsitaškė! Galima tokia prielaida, kad tuose kacapų IL-76 visai ne turboventiliatoriniai varikliai, o žvaigždiniai - stūmokliniai, o lėktuvas nukrito, nes trūko kažkuris švaistiklis ir išlindęs per bloką subadė sparne esančias hidraulines sistemas... :D Galimas ir kitas variantas - girtas žvirblis Paša pakišo padnioškę :D
Rusų pasaulis skaitlingas
Rusų pasaulis skaitlingas
@Vasileuskas Daugeliui humoras liks nesuprantamas , tai Vasileusko juokelis dėl švaistiklių.
@Rusų pasaulis skaitlingas Tas Vasiliauskis nepakartojamas. Galima ir apsimyžioti iš juoko. Su tais savo sakrastiškais bajeriais visus rusus nudvasins. Nesunku įkirsti kiek ruseliai kraustosi iš proto vien pamatę Vasileusko niką. Galvoju kad jis tyčia parašė apie švaistikli o ne apie šatun. Trolinantys piemenys nesupranta kas tas per daiktas švaistiklis bo apie šatun tai apskritai nėra girdėje.
@Vasileuskas Kas kad du varikliai ant sparno. Kuro sistema abiem bus bendra. Jei degtų ne prie fiuzeliažo gal būtų valdomas.
Jiems į tą variklį rusiško samovaro detalių dėti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų