Agentūra „Reuters” atliko tyrimą ir nustatė, kad ajatolos verslo aktyviai yra susitelkti mažai žinomame holdinge pavadinimu „Setad”. Šis holdingas dalyvauja beveik kiekviename Irano ekonomikos sektoriuje, įskaitant naftą, finansus, telekomunikacijas ir netgi kontraceptinių tablečių gamybą ar stručių auginimą. Savo imperiją „Setad” sukūrė per sistemiškai vykdomą nuosavybės pasisavinimą, kad ir kaip ji priklausytų – etninių mažumų atstovams, šiitams, verslininkams ar užsienyje gyvenantiems iraniečiams.
Būtent „Setad” imperijai A. Khamenei ir turi būti dėkingas už savo visaapimančią valdžią. „Setad” buvo įkurta pirmojo Islamo Respublikos ajatolos įsakymu kaip organizacija, atsakinga už pirmaisiais metais po 1979 metų revoliucijos chaoso apleistos nuosavybės priežiūrą ir pardavimą. Organizacija turėjo pagelbėti vargšams ir veteranams, o po dviejų metų uždaryta. Tačiau to neįvyko – A. Khamenei išplėtė jos įgaliojimus, kol galiausiai „Setad” virto holdingu, turinčiu dalis dešimtyje Irano kompanijų.
Tiksliai įvertinti „Setad” aktyvus sunku – informacija yra laikoma paslaptyje, tačiau „Reuters” pateikia duomenis, pagal kuriuose holdingui priklausantis nekilnojamas turtas vertas 52 milijardų dolerių. Dar 43 milijardais vertinamos „Setad” priklausančios kitų kompanijų akcijos. Bendra 95 milijonų dolerių suma 40 proc. Viršija metinį Irano naftos eksportą 2012 metais. Neabejotina, kad „Setad” leido A. Khamenei tapti dar galingesniu ajatola už savo pirmtaką Ruhollah Chomeini ir išlaikyti valdžią jau 24 metus.