Atskleidė, ką interviu britų princui Harry sakė B. Obama

Buvęs JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį transliuotame interviu britų princui Harry (Hariui) sakė, jog tą dieną, kai išsikraustė iš Baltųjų rūmų, jautė giedrą ramybę, nors būta ir jausmo, kad liko daug nebaigtų svarbių darbų.

30

Pasak B. Obamos, jis jautėsi „nepaprastai išlaisvintas“, kai galėjo rytais pats susidaryti darbotvarkę ir kai atsirado laiko pasikalbėti su žmona Michelle (Mišel).

Su Harry jis kalbėjosi kaip su kviestiniu BBC radijo „Radio 4“ žinių laidos redaktoriumi. Abu jie nurodė, kad šis rugsėjo mėnesį Kanadoje įrašytas interviu B. Obamai buvo pirmasis nuo sausio mėnesio, kai baigėsi jo kadencija.

„Pasiilgstu paties darbo, nes jis buvo nepaprastai įdomus“, – apie savo aštuonerius metus Baltuosiuose rūmuose sakė B. Obama. Tarp savo pasiekimų, kuriais didžiuojasi labiausiai, jis nurodė sveikatos apsaugos reformas.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešintos M. Markle ir princo Harry sužadėtuvių nuotraukos

Prezidento poste jį pakeitusio Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) B. Obama nepaminėjo, bet sakė, kad žmonės vyriausybėje turėtų atsargiai naudotis socialiniais tinklais.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle 1999-aisiais

Princas Harry taip pat daug klausinėjo apie klimato kaitą, ginkluotąsias pajėgas ir psichinę sveikatą.

Naudodamasis savo padėtimi, jis pažėrė B. Obamai „greitų“ klausimų, kokie paprastai užduodami pramogų pasaulio atstovams, o ne politikams.

Buvęs prezidentas atsisakė nurodyti, ar nešioja apatinius šortukus, ar trumpikes, bet atsakė, kad jam labiau patinka Aretha Franklin (Areta Franklin), o ne Tina Turner (Tina Terner). „Aretha – geriausia“, – sakė B. Obama

Be to, eksprezidentas nurodė, kad jam labiau patinka buvusi krepšinio žvaigždė Michaelas Jordanas (Maiklas Džordanas), o ne dabartinė žvaigždė LeBronas Jamesas (LeBronas Džeimsas).

B. Obama taip pat sakė, kad yra naujos kartos lyderių rengimas yra tapęs jo „manija“ ir kad pasaulis daugeliu atžvilgių dabar yra sveikesnis ir turtingesnis nei kada nors buvo.

Harry taip pat paėmė interviu iš savo tėvo, princo Charleso (Čarlzo), kuris pateikė niūresnį vertinimą. Jis sakė, kad pagrindinės klimato kaitos priežastys nėra sprendžiamos.

REKLAMA

Laidos pabaigoje Harry neatskleidė, ar B. Obama bus pakviestas į gegužės mėnesį įvyksiančias jo vestuves su amerikiečių aktore Meghan Markle (Megan Markl), ir nurodė, kad svečių sąrašas dar nesudarytas. Tačiau jis pasakė, kad M. Markle patiko jos pirmosios Kalėdos svečiuojantis karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) užmiesčio dvare.

„Jai tikrai patiko, o šeimai labai patiko, kad ji ten buvo“, – sakė Harry.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų